Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<12345>>>
Hubertova jízda SŠChKJ Kladruby nad Labem 2017

Ve středu 18. října proběhla v Národním hřebčínu Kladruby nad Labem Hubertova jízda žáků 3B Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem. Foto Monika Karásková.

Publikováno: 20.10.2017 16:00:00
Kategorie: volný čas
Rubrika: Hubertovy jízdy
Výstava hříbat CS - Mnětice 2017

V sobotu 14.10. za krásného podzimního dne hodnotila v Mněticích komise O.Vondrouš, Z.Jílek a J.Kotyza hříbátka plemene CS v rámci výstavy. Mezi hřebečky zvítězil Monaco po Russel II chovatele a majitele Jiří Krčmáře ze Skrovnice. U klasniček byla nejlépe hodnocena Geneva po Guidam Sohn z chovu mgr. Jaroslava Müllera z Mnětic. Foto Martina Kůstková.

Publikováno: 17.10.2017 7:00:00
Kategorie: chov
III. ročník skoku ve volnosti - Svržno

V neděli 15.10. pořádal Spolek chovatelů koní III.ročník skoku ve volnosti dvouletých, tříletých a čtyřletých koní. Nově pořadatel pro letošní rok otevřel kategorii poníků, ve které zvítězila klisnička Narnia vom Vilstal patřící rodině Kodadů ze Svržna. Mezi dvouletými byl jako nejlepší vyhodnocen hřebec Prins-Qui v.h. Appelsvoordehof pronajatý sportovní stájí Hanák. V kategorii tříletých zvítězila Vaneloppe Jitky Polákové, nejstarší čtyřleté ovládla klisna Ella June Z v majetku Vlaďky Fenclové. Foto Martina Kůstková.

Publikováno: 16.10.2017 10:20:00
MVČO Suchá 2017

O víkendu na přelomu září a října se v Suché u Litomyšle v areálu Jiřího Skřivana konaly jezdecké závody a současně MVČO pony, mladých jezdců, žen, seniorů a družstev. Za víkend proběhlo celkem třináct soutěží a již jsou známa jména oblastních mistrů v jednotlivých kategoriích. Zvítězili: družstva: Junior Lions, ženy: T. Veselá, ml. jezdci: K. Málková, senioři: Z. Strádal, pony: E. Petrusová, V. Regnard. Foto Michaela Javůrková.

Publikováno: 5.10.2017 10:10:10
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Podzimní skokové oblastní mistrovství v Dubenci 2017

V sobotu 30. září proběhlo v Dubenci oblastní skokové mistrovství v kategorii pony, dětí a družstev. Zvítězili: pony jezdci 8-10 let - M. Podešvová a Brilliant-Tereza, pony jezdci 11-13 let - K. Dvořáková a Lucky Aia, pony jezdci 14-16 let - J. Táboříková a Maybe the Best, OM děti na velkých koních - B. Pártlová a Valencia 3, OM družstev - Falea (J. Táboříková, P. Civišová, H. Civišová, M. Šrámková). Foto Lukáš Krajíček.

Publikováno: 2.10.2017 18:40:00
Oldřichovské derby 2017

Devátý ročník Oldřichovského derby hostil areál ing. Milana Pěchoučka v sobotu 30.9. Hlavní výhru čtyřletého valacha po Im Special de Muze získal Othmar Staehli ze Švýcarska, nejrychlejší jízdou na parkuru a následném crossu. Součástí závodů bylo také vyhodnocení Plzeňské Jump Tour. Zvítězili: v Pony Tour Helena Bečvářová (JK Hyršov), v Bronz Tour Tereza Jakubcová (JK Tachov), v Silver Tour Daniel Rolínek (JK Tachov Vilémov) a v Gold Tour Lucia Mika (JK Tachov). Foto Martina Kůstková.

Publikováno: 2.10.2017 9:30:00
Finále drezurního poháru Vysočiny 2017

Ve svátek 28. září se uskutečnily na humpoleckém závodišti drezurní závody, které přilákaly rekordní počet jezdců. Na třech obdélnících proběhly úlohy DU-A, DU-B, DD a DJ. Závody byly rovněž oblastním mistrovstvím a finálem drezurního poháru Vysočiny. Foto Lukáš Krajíček

Publikováno: 30.9.2017 18:00:00
Rubrika: drezura
ČSP 2017: Hořovice - nedělní finále Amateur Tour

Vítězkou nedělního finále seriálu Amateur Tour se v Hořovicích stala Hana Dastychová s klisnou Fatima 15. Druhé místo obsadila Karolína Javorská s klisnou Diroschka, třetí pak skončila Jana Košťálová s hřebcem Arty. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 27.9.2017 7:00:00
ČSP 2017: Hořovice - nedělní finále

V neděli 24. září vyvrcholil v Hořovicích Český skokový pohár 2017 finálem s výměnou koní. Vítězem se stal Marek Klus před druhým Janem Štětinou. Třetí místo obsadil Jiří Skřivan, čtvrté pak Barbora Tomanová. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 26.9.2017 18:00:00
ČSP 2017: Hořovice - sobotní Velká cena

Sobotní Velkou cenu Hořovic vyhrála Barbora Tomanová v sedle klisny Sorceress. Druhý se umístil Kamil Papoušek s valachem Nadal Z, třetí pak Sergei Motyguine s valachem Dylan. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 26.9.2017 11:40:00
Podzimní všestrannost v Humpolci 2017

O víkendu 23. - 24. září se na humpoleckém závodišti Dusilov uskutečnily závěrečné všestrannostní závody na Vysočině, které byly rovněž oblastním mistrovstvím. Oblastními mistry se stali: starší junioři - Michaela Kadlecová, mladí jezdci - N. Urbancová, senioři - Pavel Vaněk. Foto Lukáš Krajíček.

Publikováno: 26.9.2017 7:00:00
Rubrika: všestrannost
ČSP 2017: Hořovice - sobotní U25

Sobotní soutěž o výšce překážek do 135 cm pro jezdce do 25 let vyhrála Barbora Tomanová se Scarface před Andreou Halíkovou s Goodwinsem 007 a Eliškou Hrdou v sedle Calimera. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 25.9.2017 14:30:00
ČSP 2017: Hořovice - sobotní finále CJC

V sobotním finále Czech Junior Cupu zvítězila Valentýna Kuková a Shadow 5. Druhé místo obsadila Tereza Svobodová s klisnou Cartagena W a třetí se umístila Patrie Brusová s Schicki Micki. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 25.9.2017 10:00:00
VII. ročník hobby šampionátu - Sviadnov

V sobotu 2. září se ve Sviadnově uskutečnil již VII. ročník hobby šampionátu. Na programu byly soutěže od 50 cm do 100 cm. Zvítězili: křížky 50 cm - Ž. Bradáčová a Naddy, 80 cm - L. Poppelková a Sibiřan, 90 cm - A. Horínková a Luna K 1, 100 cm - V. Ondrášková a Speedy 1, družstva - I. Nedělová, P. Břenek, V. Křivka. Foto Michaela Zatloukalová.

Publikováno: 24.9.2017 15:00:00