western

V této kategorii najdete zajímavosti z westernové oblasti. Rubriky jsou rozděleny na western, rodeo a parawestern. Informace o reiningu najdete v sekci SPORT. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>
Pardubická Vemex Prorodeo Tour ve fotogalerii

V sobotu 18. 8. a vůbec celý víkend bylo na závodišti v Pardubicích veselo. Nejen, že se běhaly dostihy, ale probíhala také Velká pardubická rodinná pouť, trhy a Vemex Prorodeo Tour. Rodeové soutěže se jezdily po celý víkend. Na programu byl kromě oblíbeného Barell Race také například Steer Wrestling, Calf Roping nebo Pole Bending. Fotogalerii připravila Michaela Javůrková.

Publikováno: 21.8.2012 10:55:11
Kategorie: western
Rubrika: western
Mistrovství WRC 2010 v Koryčanech

Nejen Světové jezdecké hry jsou v popředí zájmu jezdeckých nadšenců. V Koryčanech se od pátku 24. do neděle 26. září sešli příznivci westernu k závěrečnému klání letošní sezóny o tituly Mistra republiky 2010. Podrobnosti a fotografie zaslala Kateřina Dziadková.

Publikováno: 29.9.2010 11:23:30
Kategorie: western
Rubrika: western
Cattle show ve Svojeticích

Ve dnech 29. – 30. května se na ranči El Paso ve Svojeticích u Prahy konaly dvoudenní dobytkářské závody – Cattle show. Vedle Cuttingu byly na programu také další disciplíny jako jsou Ranch Roping, Team Sorting, Cattle Penning, Elit Team Penning či Working Cow Horse. Přinášíme vám aktuálně fotoreportáž mapující především sobotní cuttingovou část. Do červencového Jezdectví pro vás připravujeme z této akce souhrnný článek, ještě dříve se však můžete těšit na video reportáž EquiTV... Opět připomínáme, že milovníci Cuttingu mají od května v našem časopisu pravidelnou rubriku, kterou vřele doporučujeme (v červnovém čísle má dokonce celé dvě strany)!

Publikováno: 1.6.2010 9:38:51
Kategorie: western
Rubrika: western
Westernové závody na Borové

Druhé kolo Borovského poháru, licence WRC a reining ČJF se konaly na Farmě Borové o víkendu 22. - 23. května. Jako rozhodčí pracoval Jaroslav Havlík, ringsteward Zuzana Havlíková a technický delegát Jaroslav Doležán. Eva Mezerová přináší bohatou fotogalerii, výsledky najdete na www.wrc.cz v sekci akce.

Publikováno: 27.5.2010 13:59:13
Kategorie: western
Rubrika: western
All around kurz s Janem Boogaertsem

O víkendu 27. – 28. března proběhl plánovaný westernový all around kurz s NRHA a AQHA rozhodčím a velmi spěšným reiningovým jezdcem Janem Boogaertsem (Belgie). O tomto kurzu připravila příspěvek do květnového Jezdectví Jitka Kynclová. A jelikož se k němu nevešly snímky Gabriely Šidlákové, uveřejňujeme je alespoň v elektronické podobě na internetu.

Publikováno: 6.5.2010 8:00:12
Kategorie: western
Rubrika: western
Bousovský pohár 2010

V sobotu 10. dubna 2010 pořádala sekce WRC Český ráj závody typu „C“ + JUJU s licencí. Někteří účastníci přijeli už den předem a měli tak možnost posedět na před závodním večerním grilování s přáteli od koní a ze statku Na Tvrzi. Několikaměsíční přípravy vyvrcholily pro 35 startujících dvojic. Díky propagaci akce v regionálních médiích a prostřednictvím informačních letáků doslova na každém rohu v okolí místa pořádání akce přišlo také shlédnout závody k dvěma stům diváků. Kateřina Rybová pro vás připravila reportáž z této akce společně s fotogalerií...

Publikováno: 21.4.2010 8:47:36
Kategorie: western
Rubrika: western
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020