western

V této kategorii najdete zajímavosti z westernové oblasti. Rubriky jsou rozděleny na western, rodeo a parawestern. Informace o reiningu najdete v sekci SPORT. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>
4. kolo Strabag ProRodeo tour na Halter Valley

Ve dnech 15 - 16. 6. se uskutečnilo na Halter Valley již 4. kolo Strabag ProRodeo tour. Toto kolo se neslo ve znamení lasařských soutěží, takže o podívanou nebyla nouze. Další - již páte - kolo Strabag ProRodeo tour se uskuteční v rámci Národní výstavy hospodářských zvířat v Brně. Fotogalerii připravila M. Batelková.

Autor: jge
Publikováno: 18.6.2013 15:30:00
Kategorie: western
Rubrika: rodeo
První kolo Strabag ProRodeo Tour ve fotogalerii

O víkendu 20.-21. 4. se na ranči Halter Valley v Dnešicích jelo první kolo Strabag ProRodeo Tour. Seriál dobytkářských a rychlostních disciplín se letos pojede po celé ČR a také na Slovensku. Dva dny plné adrenalinu a krásných koní přinesly pro jezdce první body do seriálu ProRodeo. Druhé kolo se pojede na farmě Galloway - Roupov. Fotogalerii připravila Marika Batelková.

Publikováno: 22.4.2013 14:20:00
Kategorie: western
Rubrika: rodeo
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020