dostihy

V této kategorii najdete zajímavosti o dostizích – ať se již jedná o klusácké, rovinové nebo překážkové. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>
Fotogalerie z Českého klusáckého derby 2011

Jak jsme vás již informovali, o víkendu proběhl v Praze Velké Chuchli již 19. ročník Českého klusáckého derby. My vám nyní přinášíme galerii. Na místě se svým fotoaparátem byla Veronika Poršová.

Publikováno: 14.9.2011 7:27:26
Kategorie: dostihy
Derby rozjížďky a páté pokračování Zlatého okruhu ve fotogalerii

Ve čtvrtek 18. srpna si příznivci klusáckých dostihů přišli opět na své. Dostihové odpoledne v Praze Velké Chuchli nabídlo deset napínavých klání. Hlavním bodem programu byly dvě Derby rozjížďky a páté pokračování Zlatého okruhu. Startovní listina do finále Českého klusáckého derby je tedy již jasná. Reportáž z celého dostihového opoledne připravila Martina Hubníková a bohatou fotogalerii Veronika Poršová...

Publikováno: 23.8.2011 13:13:44
Kategorie: dostihy
Fotogalerie: Zlatý okruh ve Velké Chuchli

Ve čtvrtek 28. července proběhly ve Velké Chuchli klusácké dostihy. Na programu bylo devět dostihů v čele s Kajot Zlatý Okruh, ve kterém vyhrál Grafik (UA) s Volfem Mykolkou. Těsně za nimi doběhl kůň Zazazoo (NL) s Jaromírem Kotáskem. Grafik zvítězil pouze o krátkou hlavu. V letní ceně tříletých zvítězil ve velkém souboji kůň Taiji de Bomo (F) s amatérem Zdenkěm Škobisem. Mezi další dostihy patřil Handicap Fabio Mükov, Cena Karolina Nova, Cena Branislava Blatnického, Cena JK MISI Hartmanice, Cena Znovín Znojmo a Handicap Dopravního podniku Praha. Ve všech těchto dostizích jsme mohli zahlédnout pouze 2 žákyně a to Veroniku Poršovou a Kateřinu Krotilovou. Fotogalerii z chuchelských dostihů připravila Hana Jampílková.

Publikováno: 3.8.2011 10:00:00
Kategorie: dostihy
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020