zajímavosti

V zajímavostech najdete širokou škálu informací o péči a výcviku, výstavách a show, veterině a zdraví, výživě, vybavení, hipoterapii, vzdělávání, historii, dále reportáže, pozvánky a tiskové zprávy. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>
Soustředění s MVDr. Jurajem Hanulayem v Herouticích

V termínu 29. - 31. ledna probíhá v Herouticích skokové soustředění vedené legendou československého jezdectví, slovenským trenérem a mezinárodním jezdcem MVDr. Jurajem Hanulayem. Fotogalerii připravil Michael Motygin.

Publikováno: 30.1.2016 7:00:00
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: péče a výcvik
Soustředění s Ondřejem Zvárou

O víkendu 23. - 24. ledna pořádal TJ Slovan Frenštát pod Radhoštěm skokové soustředění s Ondřejem Zvárou. Fotogalerii připravili Zenon Kisza a Denisa Hanáková.

Publikováno: 24.1.2016 9:00:00
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: péče a výcvik
Soustředění s Karlem Diringerem

O víkendu 1.-2. března se konalo v jezdeckém areálu Qranch v Bezděkově skokové soustředění, které zde pravidelně pořádá Ing. Daniela Šeneklová. Své zkušenosti předával Karel Diringer, nedávno oceněný "nejlepší starší jezdec" všestrannosti. Na osmnáct jezdeckých dvojic trénovalo především skokovou gymnastiku. Večer pak bylo připraveno video z celého dne a jezdci mohli dále konzultovat s trenérem. Připraveno je ještě jedno soustředění s Karlem Diringerem a to na víkend 29.-30. března.

Publikováno: 4.3.2014 7:50:30
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: péče a výcvik
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020