zajímavosti

V zajímavostech najdete širokou škálu informací o péči a výcviku, výstavách a show, veterině a zdraví, výživě, vybavení, hipoterapii, vzdělávání, historii, dále reportáže, pozvánky a tiskové zprávy. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>
Český a slovenský den u Krämera

Český a slovenský státní svátek 8. května využil známý německý obchod s jezdeckými potřebami Krämer ke speciální akci pro české a slovenské zákazníky. Pozval je to tří obchodů, které jsou blízké oběma republikám (rakouským Vídni a Linci a německému Norimberku), a nabídl nejen slevu, ale také malé občerstvení zdarma. Jak to vypadalo například ve vídeňském Inzersdorfu? Pojďte si prohlédnout fotografie z dopoledního nakupování. 

Publikováno: 11.5.2012 10:27:15
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: vybavení
Oslava svatého Václava v Dance and Jump

Přesně měsíc před narozeninami DJ se pořádala v pražském obchodě menší oslava dne svatého Václava. Slevy a představení kolekcí podzim/zima 2011 a 2012 nalákaly mnoho zákazníků k tomu, aby si vybavili své skříně i sedlovny novými zásobami. Vybrali jsme si odpolední klidnější dobu k tomu, abychom vám přiblížili čtvrteční atmosféru v tomto obchodu s jezdeckými potřebami.

Publikováno: 29.9.2011 15:00:38
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: vybavení
Polský terén všestranného Centra Hipiki ve fotogalerii

Budujete jezdecký areál nebo si jen chcete obohatit terén a dopřát si nějaký ten přírodní skok? Máme pro Vás inspiraci. V rámci ME pony v sousedním Polsku v Cetru Hipiki Jaszkowo se náš dopisovatel Jan Matuška porozhlédl také po tamějším terénu. Areál se sice ani při ME pony nemohl pyšnit luxusní tribunou či jinak lépe vybaveným areálem, ale místní terén celou ekipu při výletu za hranice opravdu zaujal. Zmapovaný terén přináší J. Matuška ve fotogalerii.

Publikováno: 13.8.2011 15:00:00
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: vybavení
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020