volný čas

Jak název této kategorie napovídá, najdete zde vše, co se týká „volnočasových“ aktivit s koňmi – ať se již jedná o Hubertovy jízdy, jezdecké stezky, jezdecké dny, plesy a galavečery, agroturistiku, koňské tábory, netradiční disciplíny, literaturu, vaše příběhy či soutěže a ankety. Svoji samostatnou rubriku zde má i dětská příloha našeho časopisu – Koníček. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>
Dožínky Zlínského kraje 2018

Dožínky jsou ve slovanské lidové kultuře svátek sklizně slavený na konci žní. Letošní slunečné počasí žně uspíšilo a tak i tradiční dožínkový průvod historickou Kroměříží se uskutečnil o minulém víkendu. V čele krojovaného průvodu měli prim moravští oři. Krojovaná družina v sedle i v kočárech byla ozdobou této společenské akce. Foto Jana Fatěnová.

Publikováno: 25.8.2018 15:00:00
Kategorie: volný čas
Rubrika: agroturistika
Na koni pražskou Stromovkou

Koncem dubna využila našich služeb redaktorka švédské obdoby našeho časopisu k tomu, abychom pro její článek nafotili ilustrační fotografie jezdců na koních v pražské Stromovce. Počasí nám přálo, a tak vznikla řada pěkných záběrů, z nichž některé vybíráme pro další ze zkušebních fotogalerií. Fotografie jsou vloženy v rámci testovací verze systému, popisky k jednotlivým fotografiím postupně doplníme. Děkujeme za pochopení.

Publikováno: 10.5.2009 9:24:42
Kategorie: volný čas
Rubrika: agroturistika
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020