sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>
MČR paradrezura 2018 - Královice

Výborné výkony podávali v rámci MČR také paradrezuristé a to i v soutěžích s mezinárodní účastí. Mistryní Para Gr.I-V. se stala Anastasja Vištalová s klisnou Dominique, druhá se umístila Kristýna Rudolfová a třetí Jarmila Plháková. V druhé kategorii nezařazených si titul a zlatou medaili odvezla Zuzana Fialová, stříbro patřilo Vladimíru Votřelovi a bronz Tereze Dubcové. Foto Martina Kůstková.

Publikováno: 21.8.2018 9:55:00
Kategorie: sport
Rubrika: parajezdectví
MČR v paradrezuře v Hradištku

První říjnový víkend se v JŠ Equus Kinský v Hradištku konalo Mistrovství ČR v paradrezuře. Mistrovský titul obhájila Anastasja Vištalová s Jambem, stříbro získal Lukáš Hnát a bronz Jiří Giogas. Foto Zdena Motyginová

Publikováno: 7.10.2014 10:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: parajezdectví
Ohlédnutí za... mistrovstvím ČR v paradrezuře

Sportovní sezona byla nabitá tak, že jsme ani nestihli informovat o všech akcích, které jsme navštívili. Máte stejný pocit? Nechali jste si na zimní dlouhé večery svůj archiv, abyste si v něm učinili pořádek? A máte v něm zajímavé úlovky, které stojí za uveřejnění? Pošlete nám je, rádi se s vámi a našimi čtenáři ohlédneme zpět. Třeba jako právě nyní za říjnovým MČR v paradrezuře na Hradištku. Krásná, slunečná a dojemná neděle to tenkrát byla... A v prosincovém Jezdectví kromě reportáže přinášíme i tři rozhovory. A připomeňme, že právě dnes se koná v Herouticích školení paradrezurních rozhodčích s C. Milkinsem.

Publikováno: 30.11.2013 6:00:46
Kategorie: sport
Rubrika: parajezdectví
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020