sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<12345>>>
Český skokový pohár 2019: Hořovice - neděle

V neděli 21. dubna vyvrcholilo první kolo Českého skokového poháru v Hořovicích finálovými soutěžemi a Velkou cenou. Zvítězili: 115 cm CJC - E. Hasnedlová a Ryania, 135 cm U25 - N. Ulčová a Demont, VC - S. Motygin a Dylan. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 23.4.2019 10:40:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Český skokový pohár 2019: Hořovice - sobota

V sobotu v Hořovicích zvítězili: 120 cm - M. Vítek a Chicago-Ra, 115/125 cm CJC - V. Kuková a Capri 100, L. Portychová a Flower 1, 115 cm AT - D. Tesárková a Viní, S** - J. Papoušek a Legenda Van't Winnenhof, 140 cm - A. Opatrný a Chacha. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 22.4.2019 7:00:00
Český skokový pohár 2019: Hořovice - pátek

V pátek se závodilo v Hořovicích třetím dnem. Přeplněné startovní listiny nabízely pouze soutěže na čas.  V S* zvítězil Ondřej Pospíšil s Adularem, zatímco ST* ovládl Kamil Papoušek, který se umístil první i druhý, před Janem Štětinou na třetím a čtvrtém místě. Foto Martina Kůstková.

Publikováno: 20.4.2019 14:30:00
Liga zemědělských škol 2019 - Přerov

Druhým letošním kvalifikačním kolem pokračovala ve středu 17.4. Liga zemědělských škol. Pořadatelé z Přerova připravili pro startující čtyři soutěže. V hlavní, mistrovské soutěži zvítězil jediný mužský zástupce, který v ní startoval, Petr Koláček, jehož k vítězství donesla klisna Gina 8 [  SŚZe Přerov], před druhou Kristýnou Sedláčkovou na  Dantes 3 [SŚZe a VOŚ Chrudim] a třetí Śárkou Mikešovou na Ally Jolly [ SZe a VŚ Lanškroun]. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 20.4.2019 7:00:00
Dubnové závody v Klatovech 2019

Sportovní sezonu na venkovních kolbištích otevřely v Plzeňské oblasti dne 13. dubna Klatovy-Luby. Parkury Z-L** stavěl  tradičně Václav Hladík. Hlavní soutěž vyhrál Jiří Tměj  v sedle Londonderryho DK. Foto Martina Kůstková.

Publikováno: 17.4.2019 7:00:00
Dubnové Champions Tour - neděle

Od 5. do 7. dubna proběhly v Hradištku u Sadské závody Champions Tour. V neděli byly na programu soutěže od 100 cm do 140 cm. V nejvyšší soutěži zvítězil Karel Polák v sedle Falou. Foto Marcel Runštuk.

Publikováno: 14.4.2019 15:00:00
CSICh/CSIP/CSIJ/CSIU25 Lier 2019

Ve dnech 11. - 13. dubna proběhly v Lieru závody pro děti, pony, juniory a U25. Závodů se účastnila také mladá česká reprezentace. Závěrečný den zvítězila v soutěži do 110 cm Laura Najmanová a Elise S. Foto Lukáš Najman.

Publikováno: 14.4.2019 7:00:00
Liga zemědělských škol 2019 - Benešov

Ve středu 10.4.2019 se uskutečnilo letos první kolo Ligy zemědělských škol ročník 2018-2019. Při perfektně připravených a příjemně probíhajících závodech, se tentokráte představilo poněkud menší počet startujících. V mistrovské soutěži stupně Z zvítězila dvojice Kristýna Sedláčková-Dantes [SJK Chrudim], před Jitkou Měřínskou-Aramis II [VOŚ a SZeŚ Benešov] a Martinou Pecovou-Kaštánek [ĆZA Humpolec]. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 13.4.2019 8:40:00
Dubnové Champions Tour - pátek

Od 5. do 7. dubna proběhly v Hradištku u Sadské závody Champions Tour. Pátek patřil hobby a pony jezdcům. Foto Marcel Runštuk.

Publikováno: 11.4.2019 13:05:00
Z Jumping festival Zduchovice duben 2019

Ve dnech 5. až 7. dubna probíhal ve Zduchovicích první díl Z Jumping festivalu, v rámci něhož se konaly také kontrolní závody SCM. Jezdci mohli startovat ve 12 soutěžích. V sobotní nejvyšší soutěži (135 cm) zvítězila Iva Holíková s Luanou T před Nikolou Bielíkovou a G-Star 1 a juniorkami Marianou Michlíčkovou, Annou Helebrantovou a Terezou Svobodovou. V neděli ve 130 cm s finále vyhrála Tereza Svobodová s Cartagenou W. Akce vyvrcholila na úrovni 140 cm s finále, kde zůstala jen dvě čistá konta - ve finále rychlejšího Jana Štětiny se Zentem-S a Matěje Kotalíka s Listonem Achterhoek. Liston je Matějova nová akvizice, letos osmiletý valach se účastnil MS pětiletých v roce 2016 s dnes 20letým belgickým jezdcem Kobem Hendrixem. Foto Michael Motygin

Publikováno: 7.4.2019 18:27:33
Cena města Bystřice 2019

O víkendu 30. - 31. března odstartovala sezona v jezdeckém areálu v Opřeticích. V sobotu byly na programu hobby a pony soutěže, v neděli pak soutěže od 90 do 130 cm. Vítězem Ceny města Bystřice se stala Kateřina Vašáková v sedle koně Zorm. Foto Petra Zanášková.

Publikováno: 4.4.2019 18:40:00
Březnové závody v Rudné u Prahy

O víkendu 30. - 31. 3. se soutěžilo na novém povrchu kolbiště v Rudné u Prahy. Zatímco sobota nabídla pohled na hobby jezdce, nedělní  program měl 5 soutěží a vyvrcholil S* na čas, kde zvítězil Patrik Majher s westfálským valachem Claude. Foto Martina Kůstková.

Publikováno: 1.4.2019 7:00:00
Březnový veřejný trénink v Pardubicích 2019

Ve středu 20. března proběhl na pardubickém dostihovém závodišti první veřejný trénink. Na programu byly čtyři soutěž od 70cm do 110cm. Dvě vítězství si odvezla Kateřina Fidlerová na Misty (SJK Chrudim), po jednom Tereza Kučírková-Mayo (SJK Chrudim) a ostřílená dvojice ze soutěží všestrannosti Pavel Chvojka-Coflando (Chvojka Stolany). Zástupci SJK Chrudim potvrdili svoji dominanci ještě čtyřmi druhými místy. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 26.3.2019 13:40:00
Prague PlayOffs 2018 - Pražští lvi

Za pražské lvy závodili na Prague PlayOffs čeští jezdci Anna Kellnerová a Aleš Opatrný. Fotografie nejen v kolbišti ale také na autogramiádě zachytil Michael Motygin.

Publikováno: 27.12.2018 17:30:00
Prague PlayOffs 2018: Super Grand Prix v obrazech

Skvělá atmosféra a skvělý sport ve dvoukolové Super Grand Prix - pojďte se s námi v tento sváteční den vrátit do O2 arény!

Publikováno: 25.12.2018 8:08:08