sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<12345>>>
Cena hejtmana Pardubického kraje 2018 - závody spřežení

O víkendu 7. - 8. července se na pardubickém závodišti uskutečnily závody spřežení Cena hejtmana Pardubického kraje, které byly rovněž kvalifikačním kolem Zlaté podkovy. Zvítězili: jednospřeží - J. Koníř, dvojspřeží pony - M. Pospíšilová, dvojspřeží - V. Coufalík, čtyřspřeží - P. Hybler. Foto Martin Komárek.

Publikováno: 9.7.2018 7:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: spřežení
Dubnové závody spřežení - Pardubice 2018

O víkendu 7. - 8. dubna proběhly v Pardubicích první letošní závody spřežení. Zvítězili: dvojspřeží - I. Komárková, jednospřeží - J. Ziegler, dvojspřeží pony - M. Pospíšilová, jednospřeží děti - L. Kurková, dvojspřeží pony děti - D. Soukup. Foto Martin Komárek.

Publikováno: 11.4.2018 7:00:00
MČR spřežení 2017

Od 15. do 17. září probíhalo na pardubickém závodišti mistrovství České republiky spřežení. Přinášíme ještě jedno ohlédnutí objektivem Jiřího Bělohlava.

Publikováno: 20.9.2017 7:00:00
MČR spřežení 2017 - parkur

V neděli 17. září uzavřel mistrovství České republiky spřežení v Pardubicích parkur. Z vítězství ve čtyřspřeží se radoval Jaroslav Juráň jun., dvojspřeží vyhrál Josef Drábek, jednospřeží Jaroslav Petřek a dvojspřeží pony Michal Kořínek. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 18.9.2017 10:05:00
MČR spřežení 2017 - maraton

V sobotu pokračovalo v Pardubicích mistrovství České republiky spřežení maratonem. Po druhém dni vede čtyřspřeží Jaroslav Juráň jun., dvojspřeží Josef Drábek, jednospřeží Jaroslav Petřek a dvojspřeží pony Michal Kořínek. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 16.9.2017 17:20:00
MČR spřežení 2017 - drezura

V pátek 15. září odstartovalo na pardubickém závodišti mistrovství České republiky spřežení. Po drezurách se vedení ve čtyřspřeží ujal Jaroslav Juráň jun, dvojspřeží pak Josef Drábek, jednospřeží Jaroslav Petřek a dvojspřeží pony Michal Kořínek. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 15.9.2017 19:45:00
Finále Zlaté podkovy 2017 - spřežení

Ve dnech 25. - 27. srpna proběhlo v Humpolci finále seriálu všestrannostních závodů Zlatá podkova. V kategorii spřežení zvítězili: čtyřspřeží - J. Juráň jun., dvojspřeží - J. Drábek, jednospřeží - L. Kurka, dvojspřeží pony - M. Kořínek. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 30.8.2017 7:00:00
Červencové závody spřežení - Pardubice 2017

O víkendu 8. - 9. července proběhlo v Pardubicích další kvalifikační kolo spřežení seriálu závodů Zlatá podkova. Zvítězili: čtyřspřeží - Z. Jirásek, dvojspřeží - V. Coufalík, jednospřeží - J. Exnar, dvojspřeží pony - E. Zuvač. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 12.7.2017 10:20:00
CAI3* Nebanice 2017 - maraton

V sobotu 1. července proběhl na mezinárodních závodech spřežení v Nebanicích maraton, ve kterém zvítězili: čtyřspřeží - J. Voutaz, dvojspřeží - M. Gössl, jednospřeží - W. Kwiatek, čtyřspřeží pony - D. Palkovics. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 1.7.2017 20:15:00
CAI3* Nebanice 2017 - drezura

Od 28. června do 2. července probíhají v Nebanicích mezinárodní závody spřežení CAI3*. V drezurní zkoušce zvítězili: Čtyřspřeží - B. Aillaud, dvojspřeží - M. Gössl, jednospřeží - 1. M. Fallak čtyřspřeží pony - 1. D. Palkovics. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 1.7.2017 7:00:00
Wetbloc Cup 2017 - Němčice

V sobotu 29. dubna se v areálu v Němčicích uskutečnilo první kolo nového vozatajského seriálu Wetbloc Cup. Zvítězili: jednospřeží - M. Sedlinská, dvojspřeží - Z. Jirásek, čtyřspřeží - P. Vlašic. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 2.5.2017 7:00:00
Rudolfův pohár 2017 - parkur

Ve dnech 20. - 23. dubna se v Kladrubech nad Labem konaly mezinárodní závody spřežení Rudolfův pohár. Zúčastnilo se jich 70 spřežení z 8 evropských zemí. Celkově zvítězili: Dvojspřeží pony - N. Draeger, jednospřeží - B. Kwiatek, dvojspřeží - G. Rössler, čtyřspřeží - J. Nesvačil jun. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 26.4.2017 17:00:00
Rudolfův pohár 2017 - maraton

Ve dnech 20. - 23. dubna se v Kladrubech nad Labem konaly mezinárodní závody spřežení Rudolfův pohár. Zúčastnilo se jich 70 spřežení z 8 evropských zemí. V maratonu zvítězili: Dvojspřeží pony - N. Draeger, jednospřeží - B. Kwiatek, Dvojspřeží - S. KoalickČtyřspřeží - J. Nesvačil jun. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 26.4.2017 12:00:00
Rudolfův pohár 2017 - drezura

Ve dnech 20. - 23. dubna se v Kladrubech nad Labem konaly mezinárodní závody spřežení Rudolfův pohár. Zúčastnilo se jich 70 spřežení z 8 evropských zemí. V drezuře zvítězili: Dvojspřeží pony - N. Draeger, jednospřeží - B. Kwiatek, Dvojspřeží - G. Rössler, Čtyřspřeží - J. Nesvačil jun. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 26.4.2017 7:00:00
Závody spřežení - Lysá nad Labem 2017

Neděle 26. března byla v Lysé nad Labem věnována soutěžím spřežení. Vítězi se stali: dvouspřeží hobby - L. Hlavenka, dvojspřeží pony - M. Kučera, jednospřeží - M. Domes, dvojspřeží - Z. Jirásek, čtyřspřeží - J. Nesvačil sen. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 3.4.2017 7:00:00