sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>
Zářijové vytrvalostní závody v Hoštce 2018

V sobotu 8. září uspořádal v Hoštce ranch Ježkův Mlýn vytrvalostní závody. Zvítězili: hobby ZM 20 km - N. Šimková a Welinda, Z 40 km - P. Kokořová a Safiyah, L 60 km - M. Doubková a Rašíd Ibn Rasima, S 80 km - P. Jadlovský a Bint Akkra. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 10.9.2018 16:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: vytrvalost
Vytrvalostní závody v Budislavicích 2018

O víkendu 26. - 27. května proběhly v Budislavicích vytrvalostní závody. Zvítězili: hobby ZM 22km - A. Viktorová a Vihar 4, hobby Z 44 km - K. Kvasničková a Lark 1, Z 44km - V. Studená a Koheilan Jack, L 66km - P. Jadlovský a Bint Akkra, S 88km - V. Šebková a Habib, ST 110km - V. Myslivečková a Felskin. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 30.5.2018 15:00:00
Vytrvalostní závody ve Všeticích

V sobotu 30. července proběhly ve Všeticích již třetí vytrvalostní závody s obtížnostmi ZM-L. Velmi horké počasí potrápilo padesátku startujících a v kombinaci s velmi náročnou tratí s označením 3C prověřilo závodníky po všech stránkách připravenosti. V nejdelším závodu stupně L na 60 km se představilo 11 dvojic, z nichž nejlépe zvládl a pro vítězství v závodu si dojel Jan Pán s koněm Mathea v průměrné rychlosti 14,65 km/hod reprezentující stáj JS Hrdina Borotín. Foto Ivana Čelikovská

Publikováno: 24.8.2016 17:00:00
Galavečer vytrvalosti 2016

V Malém sále na Žofíně proběhl v sobotu 5. března Galavečer vytrvalosti se slavnostním vyhlášením sezóny 2015. Foto Lukáš Krajíček a Tomáš Tajče.

Publikováno: 8.3.2016 19:40:28
Abu Dhabi 2014

15.2.2014 se v Abu Dhabi běží prestižní vytrvalostní dostih H.H. The president of United Arab Emirates Endurance Cup CEI*** 160 km. Na startu se objeví i zástupce České republiky, a to Kristýna Zahálková s Ahmedem. Přinášíme vám aktuální fotografie od Milana Kyselého

Publikováno: 14.2.2014 19:40:27
East European Endurance Ride 2013

Dne 21. 9. finišoval třídenní závod East European Endurance Ride 2013. Po boji v cílové rovince zvítězila naše jezdkyně, Lucie Škábová na klisně Žoly. Silvie Lorenzová s Nanu 1 obsadily 6. místo a jako potvrzení skvělé formy získaly Cenu kondice. Na 15. místě úspěšně dokončil také Petr Jadlovský s Rachel 4. Tento závod, dlouhý 228 km, patří k nejlépe finančně dotovaným soutěžím v Evropě. Nejúspěšnější jezdci si rozdělí odměny v celkové výši 105.000 EUR. Fotogalerii připravil Alexander Nálepka.

Autor: jge
Publikováno: 2.10.2013 9:42:24
ME ve vytrvalosti Most 2013

Ve dnech 12. - 15. 9. se na závodišti v Mostu pořádalo Mistrovství Evropy seniorů ve vytrvalostním ježdění. Novým Mistrem Evropy 2013 se stal Jaume Punti Dachs na koni Quran El Ulm ze Španělska. Fotogalerii připravila M. Preislerová.

Autor: jge
Publikováno: 21.9.2013 20:42:26
Fotogalerie: Mistrovství České republiky ve vytrvalosti Mikulov 2011

V sobotu 23. července se uskutečnilo v jihomoravském Mikulově mistrovství České republiky ve vytrvalosti. Mistrovské tituly si rozebraly ženy. V seniorské kategorii zvítězila Barbora Pflugová - Ahmed a mezi juniory a mladými jezdci Karolína Pflugová - Karsen 1.
Fotogalerii připravila Michaela Litová.

Publikováno: 27.7.2011 10:18:35
Alltech FEI Světové jezdecké hry 2010: vytrvalost – medaile

Ještě jednou se dnes vrátíme k soutěžím endurance – a to prostřednictvím fotogalerie Tomáše Holcbechera z medailového ceremoniálu. Připomeňme, že v družstvech zvítězily Spojené arabské emiráty před Francií a Německem, v jednotlivcích vybojovala prvenství španělská jezdkyně Maria Mercedes Alvarez Ponton...

Publikováno: 29.9.2010 10:21:10
Alltech FEI Světové jezdecké hry 2010: vytrvalost

Náš fotograf Tomáš Holcbecher pro vás připravil malou fotogalerii z průběhu nedělní soutěže endurance. Na úvodním snímku je slovenská reprezentantka Lucia Starovecká se svým koněm Balkan, která skončila na 53. příčce.

Publikováno: 27.9.2010 23:00:59