Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<12345>>>
Výběr dvouletých hřebců do plemenitby PK CS 2013 v Nesměni

Do výběru v termínu 22. listopadu v JS Nesměň (Zásmuky) byli již pozváni pouze předvybraní hřebci. Z pěti předvedených mladých hřebců byli vybráni 2, Champagnero (Chin Champ) a Golden Sun W (Goldfever). Mezi staršími hřebci bylo vybrán jediný účastník Quenino Donth-M. Fotogalerii připravila M. Kůstková.

Publikováno: 23.11.2013 14:00:00
Kategorie: chov
Rubrika: teplokrevníci
Třídění hřebečků v ZH Písek

Ve středu 23. 10. se uskutečnilo v Zemském hřebčinci Písek podzimní třídění hřebečků (ČT, CS, KK) v testačním zařízení a výběr hřebečků do testační odchovny. Fotogalerii připravila M. Kůstková.

Publikováno: 22.11.2013 13:30:00
II. Předvýběr hřebců do plemenitby - prémii získal Quentino

Ve dnech 15. a 16. 11. se uskutečnil v Herouticích u Neveklova II. Předvýběr hřebců do plemenitby českého teplokrevníka. Na první příčce se umístil hřebec Quentino, na druhé Quintago a na třetí Chronos. Fotogalerii připravila M. Kůstková.

Publikováno: 17.11.2013 22:32:06
Rozlučková všestrannost v Pardubicích

Dvoudenní Rozlučková všestrannost byla úplně poslední sportovní akcí letošní sezony na dostihovém závodišti Agrofert Park. První listopadový víkend proběhlo pět soutěží různých stupňů obtížnosti. Fotogalerii připravil J. Bělohlav.

Publikováno: 7.11.2013 12:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: všestrannost
Champions Tour v Hradištku 19. - 20. 10.

Ve dnech 19. - 20. 10. se v Hradištku u Sadské konalo další kolo ze série závodů Champions Tour 2013. V hlavní soutěži (ST) zvítězil S. Motygin. Fotogalerii připravil M. Motygin.

Publikováno: 22.10.2013 23:00:00
Rubrika: skoky
Podzimní jezdecké závody a OM VčO seniorů (Suchá)

Dne 5. 10. se na Suché konaly poslední letošní závody a zároveň Oblastní mistrovství Východočeské oblasti kategorie seniorů. Mezi ženami se nejvíce dařilo Kateřině Málkové s Corneliusem, mezi muži pak Jiřímu Skřivanovi s Tenerife´s Alegretto. Fotogalerii připravila M. Javůrková.

Publikováno: 7.10.2013 23:51:08
Opřetické ST ve fotogalerii

Dne 5. 10. se v Opřeticích konaly skokové jezdecké závody kdy obtížnost byla 90 - 135 cm. V hlavní soutěži dne (ST*) zvítězila N. Grünthalová s koněm Niagara La Just. Fotgalerii připravil J. Matuška.

Publikováno: 7.10.2013 11:33:09
OM Vysočiny - kategorie mladých jezdců a seniorů

V sobotu 28. září se konaly na závodišti Dusilov v Humpolci jednodenní jezdecké závody ve všestrannosti, v rámci kterých proběhlo i OM Vysočiny v kategorii mladých jezdců a seniorů. Na programu byly soutěže hobby Z a otevřené soutěže Z, ZL a L. Oblastní mistryní mladých jezdců se stala místní jezdkyně Andrea Beranová s Nebari z JK Humpolec. Mezi seniory zvítězil Ing. Pavel Vaněk s Crazy Love 1 z JK Ratibořické hory. Fotogalerii připravili P. Zanášková a L. Krajíček.

Publikováno: 5.10.2013 23:33:11
Poslední letošní závody v Bohuslavicích u Telče

V neděli 22. září se konaly v Bohuslavicích u Telče poslední letošní drezurní závody. Na programu byly úlohy hobby Z1 a oficiální Z3, DJ a L5. Vítězem prvních dvou drezurních úloh se stal jediný muž ve startovním poli Dušan Simovski s Lady Argentinou z OS Kopretina Dešná. Zbylé dvě úlohy ovládla Tereza Hejsková s Roos H. z JK Jakubov. Fotogalerii připravil L. Krajíček.

Publikováno: 27.9.2013 9:14:21
Rubrika: drezura
VII. ročník Chotěbuzské podkovy

O víkendu 14. - 15. 9. pořádal JK Chotěbuz parkurové závody VII. ročník Chotěbuzské podkovy. V hlavní soutěži stupně S** se nejvíce dařilo dvojici M. Hentšel a Sauron Fitmin. Fotogalerii připravil R. Urbaník.

Publikováno: 23.9.2013 20:46:16
2. roční Skokového poháru Vysočiny

V sobotu 14. září vyvrcholil ve spolupráci s Nadací ČEZ v rámci 46. jezdeckých závodů v Žirovnici 2. ročník Skokového poháru Vysočiny. Finálové kolo kategorie dětí, juniorů a mladých jezdců se odehrálo na výšce 110cm a po napínavém rozeskakování jej vyhrála o pouhé tři setiny sekundy Šárka Honzová s Finlandií z JK Glod Čejov před Klárou Vaňkovou s Chapmanem z JK Jakubov. Senioři soutěžili ve finálovém kole na výšce 120cm. Zde nedala šanci svým konkurentům Radka Dvořáková a zaslouženě si odvezla Skokový pohár Vysočiny, když vyhrála s Likerem o více než pět sekund před druhou Hanou Moravcovou. Fotogalerii připravil L. Krajíček.

Publikováno: 20.9.2013 22:23:54
Koně všem 2013

Ve dnech 7. - 8. 9. proběhla na pardubickém závodišti výstava Koně všem 2013. Diváci se mohli podívat na několik chovatelských kolekcí či třeba na ukázky horsemanshipu či hiporehabilitace. Fotogalerii připravili Šárka a Jiří Bělohlavovi.

Publikováno: 12.9.2013 11:24:40
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Finále KMK 2013

Ve dnech 6. - 9. 9. se ve Zduchovicích konalo drezurní a skokové finále KMK. Šampiony čtyřletých se stali: Holčina a Casino-T. Šampionkou pětiletých klisen Indoctra a pětiletým šampionem je Zento-S. Drezurním šampionem pětiletých je Sir Boss.  Skokovými šampiony šestiletých jsou klisna Celeste a hřebec Quimero-M. Fotogalerii připravila M. Kůstková.

Publikováno: 11.9.2013 8:00:00
Rubrika: ostatní
Přibyslav ve fotogalerii

Poslední kvalifikační kolo Skokového poháru Vysočiny proběhlo v neděli 8. září na louce pod zámkem v Přibyslavi. V soutěži ZL vyhrála a nejvíce bodů si připsala Nikola Čeledová s Nevou. V nejvyšší soutěži dne (L*) pak zvítězil Miloš Veselý s Džibarou, který tak vyhrál i celou kvalifikaci mezi seniory. Fotogalerii připravil L. Krajíček.

Publikováno: 10.9.2013 23:29:29
Všestrannost - finále KMK 2013

Ve dnech 6. - 8. 9. se na Panské Líše konalo finále KMK ve všestrannosti. V kategorii pětiletých zvítězila R. Dvořáková s Prestonem. Mezi šestiletými se nejlépe dařilo dvojici E. Opravilová a Lasing. Fotogalerii z dekorování připravila I. Vozdecká.

Publikováno: 10.9.2013 15:16:51