Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<12>>>
ČDP 2013: Nedělní finále

Český drezurní pohár vrcholil v neděli 29. 9. na Panské líše. Tituly si odnesly tyto jezdkyně: Míša Pavlisová (pony), Bára Marešová (junioři), Hanka Vášáryová (Equiservis Cup) a Šárka Charvátová (Belzet Cup). Přinášíme vyběr fotek právě z nedělního finále.

Publikováno: 29.9.2013 18:05:21
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
Finále ČDP na Panské líše

Drezurní jezdci oslavili státní svátek prací - ve dnech 27., 28. a 29. 9. totiž probíhá na Panské líše v Brně finále Českého drezurního poháru. Ve vedení jsou po dvou kolech zatím tyto jezdci: Pavlisová (Beckmann Trophy pony), Marešová (Beckmann Trophy junioři), Vášáryoá (Equiservis Cup) a Charvátová (Belzet Cup).

Publikováno: 28.9.2013 18:02:20
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
První fotogalerie z MČR pony: drezura

Mistrovství ve skocích a drezuře pro poníky se uskutečnilo v termínu 16. - 18. srpna v Hradištku u Sadské. Pojďte si prohlédnout fotografie účastnic drezurních soutěží. Připomeňme, že mistryněmi se staly: Terezka Markusková (8-12 let na pony kat. A), Sára Vingrálková (8-12 let na pony kat. B) a Eliška Orctová (13-16 let).

Publikováno: 18.8.2013 21:19:18
Kategorie: sport
Rubrika: pony
Fotogalerie z drezurního MČR - sobota

Mistrovství České republiky všech věkových skupin v drezuře probíhá o tomto víkendu (26. - 28. 7.) v Hradištku u Sadské. Podívejte se na fotogalerii ze sobotních soutěží!

Publikováno: 27.7.2013 21:22:41
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
Fotogalerie z brněnského CDI

O víkendu 21. - 23. června se uskutečnil další ročník mezinárodních drezurních závodů v Brně na Panské líše. Vraťte se s námi prostřednictvím fotografií na soutěžní obdélník...

Publikováno: 24.6.2013 13:45:34
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
Equine Sport Center ve fotogalerii

Navštívili jsme pro vás nový areál v Olomouci Lazcích s názvem Equine Sport Center. "Centrum v centru" už si sice svou premiéru odbylo při květnových závodech, ale již tento víkend (14. - 16. 6.) se zde koná opravdová zatěžkávací zkouška - Velká cena Brna v rámci Skokového poháru České pojišťovny. Pojďte si s námi moderní jezdecké středisko projít již nyní.

Publikováno: 12.6.2013 8:55:14
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Drezurní neděle na Ptýrově (ČDP)

Z kvalifikačního kola Českého drezurního poháru, které se konalo na Ptýrově, jste již na webu fotogalerii našli. Pro drezurní fanoušky přinášíme ještě jednu, tentokrát z nedělního dne!

Publikováno: 16.5.2013 13:25:46
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
Fotogalerie z přehlídky plemeníků Hřebčína Sprehe

V sobotu 2. února proběhla tradiční přehlídka plemeníků Hřebčína Sprehe. Na zájezd organizovaný českým zástupcem hřebčína, Karlem Lacinou, vyrazily do Vechty dva autobusy. K vidění byli skutečně kvalitní hřebci, z nichž některé přinášíme na fotografiích. Více informací se o nich dozvíte buď na stránkách hřebčína, nebo přímu u Karla Laciny (k.lacina@sprehe.de).

Publikováno: 6.2.2013 1:05:44
Kategorie: chov
Na návštěvě ve Dvoře Hoffmeister

V jezdeckém klubu Altron Hoffmeister sídlí nejen známá parkurová jezdkyně Ria Hoffmeisterová a její přítel Karel Lacina, ale populární je také místní pony klub, kam pravidelně docházejí jezdit děti z Prahy i okolí. Kromě sportovních koní a poníků nabízí moderní areál také útulný hotel a v přípravě je navíc restaurace pro širokou veřejnost. Pohodlí se tak v Čičovicích dočkají nejen koně, ale i lidé...

Publikováno: 31.12.2012 9:25:00
Kategorie: volný čas
Rubrika: ostatní
Drezurní fotogalerie z MČR pony

Přinášíme vám slibovanou fotogalerii z MČR pony v drezuře a ve skocích, které proběhlo v půlce srpna ve Zduchovicích. Podívejte se na naše nejmenší drezurní hvězdy, které bojovaly o mistrovské tituly!

Publikováno: 9.9.2012 9:45:20
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
První galerie z MČR pony ve Zduchovicích

Ve Zduchovicích probíhalo od 16. do 19. srpna Mistrovství České republiky v kategorii pony. Závodilo se ve skocích i drezuře, a navíc zde vrcholilo také finále Stylšampionátu právě pro poníky. Podívejte se nyní na první skokově zaměřenou galerii a nebojte se, ani drezuristé nezůstanou ošizeni!

Publikováno: 30.8.2012 10:50:01
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Fotogalerie z víkendového CDI Brno

Výsledky a první fotky vítězů brněnského CDI jste si mohli prohlédnout na našich stránkích už během víkendu 22. - 24. 6., nyní přinášíme fotogalerii převážně z nedělních kürů.

Publikováno: 25.6.2012 17:45:09
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
Co se nevešlo do Jezdectví: Stadl paura

V květnovém Jezdectví najdete reportáž ze Stadl Paury. Kde se přesně nachází? Kolik je tu koní a čemu se místní věnují? To vše se dozvíte z našeho článku, nyní se můžete navnadit několika fotografiemi.

Publikováno: 12.5.2012 8:00:08
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
Co se nevešlo do Jezdectví: Styl šampionát - první kolo na Mělníku

Jistě jste v květnovém Jezdectví nalistovali oblíbenou rubriku "jezdecká poradna". Tentokrát jsme vám představili stylové jezdce, pro něž jsou na parkuru důležité i další prvky, nejen rychlost a schozené překážky. Ti se zúčastnili nového projektu s názvem Styl Šampionát, jehož první kolo proběhlo na Mělníku. Podívejte se nyní na fotografie a v Jezdectví získejte potřebné informace (najdete tu také minirozhovor s pane Hagendornem, stylovým rozhodčím z Německa).

Publikováno: 5.5.2012 8:00:24
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Co se nevešlo do Jezdectví: Mezinárodní závody spřežení v Kladrubech nad Labem

V květnovém Jezdectví jsme věnovali mezinárodním závodům spřežení v Kladrubech nad Labem, které se konaly 19. - 22. dubna, celou Fotoudálost měsíce. Ovšem ani prostor na ni vyhrazený nestačil zdaleka na všechny fotografie. Podívejte se nyní na ty, které se nám do časopisu nevešly!

Publikováno: 28.4.2012 8:00:18
Kategorie: sport
Rubrika: spřežení
<<<12>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2020