Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<12345>>>
Jezdecké závody v Jihlavě

Na státní svátek 6. července se v Jihlavě na Sasově uskutečnily jezdecké závody. Program byl i přes tropické teploty nabitý a den odstartovalo oblastní mistrovství v kategorii pony jak v drezuře, tak v parkuru. Po ukončení pony soutěží následovala soutěž stupně ZM, která byla hodnocena o nejlepší styl jezdce. Parkur Z byl současně oblastním mistrovstvím v kategorii děti a nejvíce se zde dařilo Kláře Trtíkové. Dále ještě proběhla soutěž ZL a L*, kterou vyhrála Monika Šánová s Lojzkou. Celé závody byly současně již 5. kolem skokového poháru Vysočiny. Foto Petra Zanášková

Publikováno: 15.7.2015 11:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
6. kolo skokového poháru v Brtnici

V sobotu 11. července proběhlo v Brtnici 6. kolo skokového poháru Vysočiny. Den zahájily dvě hobby soutěže do 80 cm a do 90 cm. Poté následovaly již oficiální soutěže stupně Z, ZL a L*. V nejvyšší soutěži předvedla nejlepší výkon Radka Dvořáková se svou klisnou Damilou. Foto Petra Zanášková

Publikováno: 15.7.2015 9:00:00
5. ročník vozatajských závodů Dolní Lomná

V sobotu 11. července se v Dolní Lomné uskutečnil 5. ročník vozatajských závodů. K vidění byla soutěž jednospřeží, dvojspřeží, čtyřspřeží, rej kočárů, dostih poníků a mnoho dalšího. Pro diváky pořadatel připravil tombolu, diváckou soutěž, hudební vystoupení a DJ. Foto Zenon Kisza a Denisa Hanáková

Publikováno: 13.7.2015 17:10:00
Rubrika: spřežení
Mistrovství Evropy v drezuře 2015 Vidauban - ze zákulisí

Ve dnech 1. - 5. července se české jezdkyně účastnily mistrovství Evropy v drezuře mladých jezdců, juniorů a dětí ve francouzském Vidaubanu. Poprvé v historii mělo ČR družstvo, které obsadilo 15. místo. Podívejte se na fotky ze zákulisí. Foto Zdeňka Šimková

Publikováno: 8.7.2015 12:00:00
Rubrika: drezura
Výstava a skok ve volnosti tříletých klisen západočeské oblasti

V pondělí 6. července se v areálu Chovu koní Svržno uskutečnil XVIII. ročník oblastní přehlídky teplokrevných klisen. Akce byla zároveň kvalifikací na celostátní přehlídku pro Západočeskou oblast. Proběhla také soutěž ve skoku ve volnosti. Podívejte se na fotografie Martiny Kůstkové.

Publikováno: 7.7.2015 11:30:00
Kategorie: chov
Champions Tour John Deere Cup 2015 Hradištko - sobotní ZL

V sobotní soutěži ZL v Hradištku u Sadské se dařilo Barboře Ladrové s koněm Dream 2, druhé místo patřilo Alexandře Berkové s Fukjoe z JK Obora Poděbrady a třetí příčku obsadila Michaela Vávrová s Dixi 6. Foto Michael Motygin

Publikováno: 6.7.2015 17:05:00
Červencové parkury na Suché

V sobotu 4. července se na Suché u Litomyšle konaly skokové závody. Na programu dne byly čtyři soutěže od stupně Z do S**. V L** zvítězila Petra Skřivanová s Easy Love. Ve dvouhvězdovém S se dařilo Tereze Veselé s Deja Vu 1, druhé místo obsadila Martina Kučerová s koněm Rocky a třetí příčka patřila Elišce Jandové a Ilusive Queen. Foto Michaela Javůrková

Publikováno: 6.7.2015 12:30:00
Festivalový dostihový den v Karlových Varech

Mezinárodní filmový festival momentálně vládne Karlovým Varům. Ovšem nežije jím pouze centrum města. Atmosféra rozmanitého světa pohyblivých obrázků se v neděli 5. července za přítomnosti herců a přátel kinematografie na několik hodin přesunula na Hipodrom Holoubek, kde se prolínala s krásou, ladností a rychlostí plnokrevníků. Foto Marcela Klingorová

Publikováno: 6.7.2015 10:08:16
Kategorie: dostihy
Skokový pohár Vysočiny 2015 v Dešné

V neděli 28. června se v Dešné konalo další kolo Skokového poháru Vysočiny 2015. Na programu byly soutěže ZM, Z, ZL, L*, S*. Zároveň byla soutěž ZL oblastním mistrovstvím družstev. Největší radost udělal domácím v prosluněném dni místní jezdec Dušan Simovski v sedle Lordiny, když dokázal vyhrát nejvyšší parkur o výšce 125 cm. V OM družstev zvítězilo družstvo z okresu Jindřichův Hradec ve složení Zuzana Nováková, Markéta Zichová, Monika Šánová. Fotogalerii připravil Lukáš Krajíček

Publikováno: 3.7.2015 18:25:19
Slavnostní Chovatelský den u příležitosti 70 let hřebčína Slatiňany

V sobotu 27. června se v zámeckém parku hřebčína Slatiňany konal Chovatelský den, který byl připravován speciálně u příležitosti 70. výročí začátku chovu starokladrubského vraníka. Diváci mohli vidět ukázku výcviku Jizdního oddílu Městské policie Pardubice, čtverylku starokladrubských hřebců, ukázku Jump and drive, voltiž, šestispřeží pod vedením Radka Nesvačila a mnoho dalšího. Foto Šárka Veinhauerová

Publikováno: 30.6.2015 9:48:29
Kategorie: volný čas
Rubrika: jezdecké dny
Fotogalerie z generální zkoušky - oslava 70. výročí hřebčína Slatiňany

Ve čtvrtek 25. června proběhla v zámeckém parku ve Slatiňanech generální zkouška na Chovatelský den u příležitosti oslav 70. výročí hřebčína Slatiňany. Pro návštěvníky byl na Chovatelský dne připraven bohatý program a prohlídka hřebčína s výkladem průvodce.

Publikováno: 29.6.2015 19:00:00
ČDP 2015 Nebanice - sobota

Český drezurní pohár 2015 pokračoval ve dnech 26. - 28. června v Nebanicích. V sobotu se dařilo Haně Vašáryové se Santos Dumont (KMK 4letí), se Silky Moves (KMK 5letí), Tereze Markuskové s Cleo 1 (DD), Evě Jančaříkové se Sir Bossem (JU) a Martině Opočenské s Rapsternem (SG). Foto Martina Kůstková

Publikováno: 29.6.2015 13:25:00
Hříbata 2015

Připravili jsme fotogalerii letošních hříbátek. Pokud máte ve stáji nový přírůstek, zašlete nám jeho fotku a původ na e-mail web@jezdectvi.cz a my váš příspěvek zveřejníme. Podívejte se na potomky hřebců Russel, Rico HF, Tarzan, Warness, Ligoretto, Caruso, Le Patron, Lantino, Flying Garibaldi a další. 4. 6. 9:45 HOD: A zatímco Cento Lano Arcus startuje v Sopotech, podívejte se na jeho krásného syna! 29. 6. 11 HOD: Vložena fotka klisničky po Quick Lauro Z.

Publikováno: 29.6.2015 11:00:00
Rubrika: ostatní
10. ročník Memoriálu Jana Papouška - neděle

Areál Equitana Martinice hostil ve dnech 24. - 28. června 10. ročník Memoriálu Jana Papouška. V nedělní soutěži 110 cm zvítězila Natálie Soukupová s valachem Laququ, ve finále Veidec Tour 120 cm se dařilo Michaele Šínové s Grace Fredericou, finále Pavo Tour 130 cm ovládla opět Michaela Šínová, tentokrát s White Chocolate 2 a v Memoriálu Jana Papouška kraloval Aleš Opatrný v sedle Wallyho. Foto Tereza Bezrouková

Publikováno: 29.6.2015 9:50:00
Svod a výstava klisen plemene ČT na Ptýrově

V pátek 26.6. se konal svod klisen pro PK ČT na Ptýrově. Jiří Holík zapsal celkem 15 klisen, dvanáct jich příslušelo k PK ČT, dvě k PK CS a jedna byla plemene oldenburský skokový kůň. Následovala přehlídka tříletých klisen, které se účastnilo 12 klisen. Zvítězila ryzka Ramana Maharaši po holštýnském hřebci Comero, z matky Rusalka po Ascot. Klisna pochází z chovu ing. Jana Voráčka z Červeného Poříčí a patří Davidu Jirsovi z Kruhů. Druhé místo získala vranka Riosca Star po Rosario, z matky Patrosca-T po Harcos chovu a majetku Bc. Kamily Starečkové z Hovorčovic. Třetí místo obsadila hnědka Gilisca po Gin Fizz, z Palisca po Palisko chovu a majetku Josefa Jermáře z Borovic. Všechny tři klisny si vybojovaly účast v celostátním finále ve Zduchovicích. Fotogalerii připravila Martina Kůstková

Publikováno: 27.6.2015 19:30:00
Rubrika: svody klisen