Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<176177178179>>>
Memoriál Ericha Režnara 2009 ve fotogalerii

Ve dnech 3. – 4. října se v Opavě konal tradiční Memoriál Ericha Režnara (ST**), v němž nenašla přemožitele dvojice T. Kumorek-Sir Robin (Polsko). Druhé místo obsadil J. Hruška s Radkem(JK Opava-Kateřinky) a z třetího místa se radoval M. Hentšel v sedle Salwadora Fitmin (JK Baník Ostrava). Z průběhu závodů vám přinášíme fotogalerii Jiřího Gebauera.

Publikováno: 9.10.2009 8:00:06
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Svod fríských koní v Čeladné

Jak jsme vás již informovali, během uplynulého víkendu se uskutečnily hned dva svody fríských koní. O tom prvním v Chomutově vás již informovala ve svém příspěvku a fotogalerii Věra Marková. Nyní vám přinášíme, v rámci takového neoficiálního „fríského týdne“ na našem portálu i jako ochutnávku na další zajímavé materiály v Jezdectví, několik fotografií Dalibora Gregora z druhého svodu. Ten se uskutečnil v překrásném prostředí Beskyd v neděli 4. října, a to konkrétně v moderní hale Prosper Horse ranche Čeladná. Zúčastnilo se ho celkem 33 černých perel z České i Slovenské republiky...

Publikováno: 6.10.2009 5:07:50
Kategorie: chov
Svod fríských koní a zkoušky FPMDA v Chomutově

CSFHO - organizace chovatelů fríských koní v ČR a SR pořádala v sobotu 3. 10. svod fríských koní v Chomutově. A protože je Chomutov moc vzdálen od Moravy a Slovenska, letos to nebyl jediný svod fríských koní. Druhý svod byl uspořádán hned v neděli 4. 10. v Čeladné. Reportáže z obou svodů si přečtete v příštím čísle Jezdectví. Naše fotografka Věra Marková se svým fotoaparátem navštívila ten chomutovský a již dnes se s vámi podělí o poznatky diváka a fotografa v jedné osobě...

Publikováno: 6.10.2009 1:30:00
Kategorie: chov
Poslední letošní české T ve fotografiích T. Holcbechera

Jak víte, o víkendu proběhly v Martinicích u Příbrami závody vrcholící stupněm T**, posledním v letošním roce na českých otevřených kolbištích. Na startu soutěže se sešlo 21 dvojic, většinu jezdců zachytil svým objektivem fotograf Tomáš Holcbecher. Třídenní závody byly náročné nejen pro koně, ale jak sami na fotografiích uvidíte, i pro jezdce.

Publikováno: 5.10.2009 9:48:18
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Finále pony festivalu ve fotogalerii K. Návojové

Víkendové finále pony festivalu na Mělníku pečlivě dokumentovala také Kateřina Návojová, která nám poskytla několik fotografií. Aktualizace 5. 10. 8.30 hodin - doplněny popisky fotografií

Publikováno: 4.10.2009 10:20:28
Kategorie: sport
Rubrika: pony
Mistrovství Evropy v reiningu 2009 s rekordní sestavou Čechů

Již příští víkend (8. - 11. října 2009) se v německém Kreuthu koná Mistrovství Evropy FEI v reiningu. Český tým reinerů se připravuje v rekordně početné sestavě, protože letos poprvé je ME vypsáno i pro juniory a mladé jezdce. ME se zúčastní celkem 13 národů. V soutěži družstev se utká 8 seniorských týmů, 5 týmů mládeže a 4 týmy mladých jezdců. Český tým vám představujeme ve fotogalerii Kateřiny Dziadkové. Pod článkem najdete i časový harmonogram. Ve čtvrtek proběhne veterinární přejímka, v pátek 9. 10. se od 11 hodin pojedou jízdy družstev, v neděli pak finále jednotlivců. Současně bude v Kreuthu probíhat i NRHA Breeders Futurity, jehož finále se pojede o týden později. Rozhodovat budou François Zurcher (SUI), Fabrikant Yaron (ISR), Jeff Delaet (BEL), Sylvia Katschker (AUT) a George Maschalani (GER)...

Publikováno: 3.10.2009 10:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: reining
Fotostřípky z Koně 2009 v Lysé

Aktuální fotoreportáž z výstavy koní a veletrhu všeho, co k nim patří – Kůň 2009 v Lysé nad Labem – jsme vám přinesli v říjnovém Jezdectví, které je již více jak týden v prodeji. Nyní ji doplňujeme dalšími zajímavými snímky naší externí redaktorky Věry Markové...

Publikováno: 2.10.2009 4:09:42
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Mistrovství ČR formanských jízd 2009 ve fotogalerii

Krásné počasí provázelo účastníky VII. Mistrovství České republiky formanských jízd v Hradci nad Moravicí, které se konalo ve dnech 26. – 27. září. Formanem roku se stal Pavel Reichl s Neronem a Brysem Slezským z Dolního Benešova na Opavsku. Formanskou soutěž kategorie B absolvovali přísedící. V té zvítězil bratr formana roku Josef se stejnými koňmi. I druhý den zvítězil v zahajovací soutěži Petr Vlašic s Bubinem a Nosanem z Ranče Ladná. Přinášíme vám z průběhu šampionátu bohatou fotogalerii Jiřího Gebauera, více informací přineseme v listopadovém Jezdectví...

Autor: jge
Publikováno: 30.9.2009 10:18:35
Kategorie: chov
Rubrika: chladnokrevníci
Finále D&J Czech Junior Cupu a ČSP 2009 ve fotogalerii

Finálový víkend na Císařském ostrově utekl jako voda a my vám z něj přinášíme několik čerstvých vzpomínek v podobě fotografií Tomáše Holcbechera. Snad na vás také dýchne atmosféra finále Dance and Jump Czech Junior Cupu a Českého skokového poháru 2009.

Publikováno: 29.9.2009 10:20:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Istanbul ve fotografiích

Celý víkend jsme vás aktuálně informovali o úspěšném výjezdu české skokové juniorské ekipy do tureckého Istanbulu. Dnes přinášíme díky JUDr. P. Tomanovi také několik fotografií.  

Publikováno: 21.9.2009 9:10:56
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Zveme vás na Koně 2009 do Lysé

Dnes začala v Lysé nad Labem tradiční výstava koní a všeho, co ke koním patří pod názvem Kůň 2009. Redakce Jezdectví, jakožto jeden z hlavních mediálních partnerů výstavy, má na výstavišti svůj prezentační stánek, na který vás srdečně zveme. Jako pozvánku jsme pro vás připravili malou fotogalerii ze zahájení výstavy, při kterém byli uvedeni do Dvorany slávy: Ing. František Petřík (oceni časopis Jezdectví), Petr Feldstein (ocenil časopis Paddock Revue), Nakladatelství Brázda (ocenil zpravodaj Jezdec) a Jindřich Mach (ocenila společnost In-expo Group).  Z průběhu akce pro vás připravujeme aktuální reportáž do říjnového Jezdectví, které vychází již následující čtvrtek.

Publikováno: 18.9.2009 12:52:08
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Kozlovický NRHA Uniga Czech Cup ve fotogalerii

Poslední beskydské reiningové závody se konaly v sobotu 12. 9 . se v Kozlovicích. Do šestého kola reiningového seriálu NRHA Uniga Czech Cup se přihlásilo 59 dvojic jezdců a koní. Jezdci se představili celkem v 8 třídách a přestože se kvapem blíží konec sezóny, mohli jsme zde vidět i nové tváře. Velmi dobře si v reiningu mládeže vedla Barbora Julinová, která poprvé předváděla v NRHA soužěžích klisnu Ima Dancin Dun It a pro tým ranče Lucky Valley v sobotu získala už třetí vítězství. O další dvě se postarali Karel Barotek s Remedy Moonshine v Limited Open a Monika Julinová se Smart Reminic Chic v Limited Non Pro. Dobrou formu předvedl i hřebec Petry Hoferkové Mia Shiner. Se svou majitelkou vyhrál třídu SBH 5&under a s Pavlem Orlem pak hlavní soutěž Pewter Bronze Trophy Open. Vítězem třídy Non Pro se stala Helena Týralová a její valach AP Colonel San Chico.  Jonáš Bujnoch ladil formu na ME v reiningu se zapůjčenou klisnou Peppy Gun Rose a vyhráli třídu Rookie, ve  třídě nejmladších účastníků Youth 13&under si nejlépe vedla Brenda Lesniczáková s NA Smartin Daughter. Nechte se pozvat na tyto závody alespoň zpětně prostřednictvím fotogalerie Kateřiny Dziadkové.

Publikováno: 17.9.2009 11:55:00
Kategorie: sport
Rubrika: reining
Jezdecký fotbal i bez CSIO

V tradičním termínu – v úterý po CSIO – se uskutečnilo již několikátým rokem fotbalové utkání mezi skokovými a dostihovými jezdci. Nic na tom nezměnila ani skutečnost, že bylo letošní CSIO zrušeno. Tentokrát se hrálo v Neubuzi u Slušovic. Za parkurový FC Oxer skórovali v první minutě Z. Tóth, na začátku 2. poločasu pak T. Aberl a v poslední minutě „Brácha“ Petr Krap. AC Taxis vstřelil pouze jednu branku z přímého kopu v druhé polovině zápasu. Vynikající práci předvedl v brance FC Oxer Pavel Hůlka. Kapitánem byl již tradičně Ludvík Jandourek, trenérem byl letos poprvé ostravský Jevgenij Orlov, který hráče od začátku řádně motivoval (a to prý i finančně). Dokonalá byla i lékařská péče MVDr. Antonína Černockého – ředitele ZH Tlumačov. Z dalších hráčů jmenujme alespoň Petra Eima, Tomáše Bajnara nebo Marka Hentšela. V AC Taxis patřili mezi největší hvězdy týmu Josef Váňa (kapitán) či Josef Bartoš, trenérem pak nebyl nikdo jiný, než pan Holčák. Průběh zápasu vám přiblíží fotografie Františka Pavelky a Jiřího Prchala.

Publikováno: 17.9.2009 10:45:00
Kategorie: volný čas
Rubrika: ostatní
Velká cena Prahy 2009 ve fotogalerii

Z našeho aktuálního zpravodajství již víte, že vítězem Velké ceny Prahy 2009 se stal Jiří Papoušek se Stakkatou, druhé místo obsadil Marek Hentšel se Salwadorem Fitmin a třetí skončil vítěz včerejšího „estéčka“ Ludvík Jandourek s Casiem Karsit. Přinášíme vám nyní fotogalerii z průběhu soutěže. Reportáž ze závodů chystáme do říjnového Jezdectví.

Publikováno: 14.9.2009 0:49:24
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Fotogalerie z mistrovství Evropy chladnokrevníků v Klokočově

Jak jsme vás již informovali, Františkův dvůr v Klokočově u Vítkova byl v sobotu 12. září dějištěm ME v kombinovaných soutěžích chladnokrevných koní. Již podruhé se mistrem Evropy stal Jan Blizňák s Nacho Salazarem a Pegasem z Podlesí. Článek Jiřího Gebauera nyní doplňujeme fotogalerií. Těšte se také na podrobnější reportáž v říjnovém Jezdectví!

Autor: jge
Publikováno: 14.9.2009 0:24:48
Kategorie: chov
Rubrika: chladnokrevníci
<<<176177178179>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2019