Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<181182183>>>
Skokové mistrovství ČR dětí a juniorů ve Zduchovicích objektivem Jiřího Gebauera

Ve dnech 14. – 16. srpna se uskutečnilo ve Zduchovicích skokové mistrovství dětí a juniorů, z jehož průběhu jsme vám přinášeli podrobné zpravodajství doprovázené fotografiemi Honzy Matušky. Jako malé ohlédnutí za touto akcí z minulého týdne přinášíme ještě několik záběrů našeho dalšího spolupracovníka Jiřího Gebauera.

Publikováno: 22.8.2009 12:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Mistrovství České republiky v reiningu 2009 ve fotogalerii

Ve dnech 15. – 16. srpna se na Ranči Kozlovice konalo mistrovství České republiky v reiningu. Na programu byly soutěže pro mládež, juniory, amatéry a seniory, resp. soutěž družstev. Z našeho aktuálního zpravodajství již jistě víte, že mistry České republiky se stali: reining futurity – Hynek Fister, reining junior – Pavel Orel, reining amatér – Helena Týralová a reining senior – Tomáš Martínek. V soutěži družstev zvítězila severní Morava IV ve složení Eva Nováčková, Pavel Orel, Jonáš Bujnoch, Václav Orlita. Naše spolupracovnice Kateřina Dziadková pro vás nyní připravila bohatou fotogalerii (viz odkaz z nadpisu). Její podrobnější textovou reportáž s dalšími (doposud neuveřejněnými) snímky najdete v zářijovém Jezdectví, které vychází ve čtvrtek 27. srpna.

Publikováno: 22.8.2009 10:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: reining
Mistrovství ČR pony ve skocích a v drezuře 2009

Ve dnech 21. – 23. srpna probíhá ve Zduchovicích mistrovství České republiky pony 2009 ve skocích a v drezuře. My pro vás z tohoto šampionátu opět připravujeme čerstvé informace, které doplňujeme aktuálními fotografiemi Honzy Matušky.

Publikováno: 22.8.2009 7:55:52
Kategorie: sport
Rubrika: pony
IX. Memoriál generála G. A. Custera absolvovalo 163 koní

Dnes (v sobotu 22. srpna) proběhl v Hněvšíně již IX. Memoriál generála G. A. Custera, kterého se zúčastnilo přesně 163 koní. Přestože po celou dobu manévrů silně a vytrvale pršelo, všichni dojeli ve zdraví a nenechali si deštěm pokazit dobrou náladu. Celému programu také přihlížela více jak tisícovka diváků. Přinášíme vám aktuální fotogalerii mapující průběh této nevšední akce. Reportáž, v níž se dozvíte zajímavosti z letošního ročníku, najdete v časopisu Jezdectví s číslem 10/2009.

Publikováno: 22.8.2009 6:52:11
Poslední KMK před martinickým finále

Ve středu 19. srpna se konalo poslední „předfinálové“ kolo KMK v Opřeticích. Mezi 4letými klisnami se vedlo nejvíce Asie 2 v sedle s Janem Studničkou, ze 4letých hřebců dokončil nejlépe Piccaso s Jiřím Papouškem, z 5letých klisen zvítězila Venela 1 s Janem Bubnem a v soutěži pro 5leté hřebce nenašel přemožitele Cassini-T s Jiřím Papouškem. Kategorie šestiletých byla spojená a nejlepšího výsledku dosáhla dvojice Ondřej Pospíšil s Cromwell. Kompletní výsledky najdete ve článku, do něhož se dostanete z odkazu v této fotogalerii Honzy Matušky. Finále KMK proběhne 5. – 6. září v Martinicích.

Publikováno: 21.8.2009 11:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Skokové mistrovství ČR dětí a juniorů ve Zduchovicích

Ve dnech 14. – 16. srpna probíhá ve Zduchovicích první ze dvou republikových šampionátů pořádaných na stejném místě jen týden po sobě. Jde o skokové mistrovství dětí a juniorů, do kterého je přihlášeno 134 koní. Z průběhu závodů vám přinášíme fotogalerii Honzy Matušky.

Publikováno: 15.8.2009 4:40:10
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Kladrubské mistrovství ČR spřežení 2009 ve fotogalerii

O průběhu mistrovství České republiky ve spřežení, které probíhalo od 31. 7. do 2. 8. v Kladrubech nad Labem, jsme vás aktuálně informovali a tak jistě víte, že mistry opratí roku 2009 – jsou Jakub Prášek (dvojspřeží pony), Jan Exnar (jednospřeží), Josef Hrouda (dvojspřeží) a Jiří Nesvačil sen. (čtyřspřeží). Reportáž ze šampionátu najdete též v zářijovém čísle Jezdectví, ale již nyní vám můžeme nabídnou podrobnější fotogalerii Věry Markové.

Publikováno: 14.8.2009 7:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: spřežení
Black Horse Show 2009: představení plné fríských koní

Již druhý ročník úspěšného divadelně-jezdeckého představení s názvem Black Horse Show bude 9. a 10. října hostit hala na pražském Císařském ostrově. Proč zrovna „Show černých koní“? Prim tu totiž budou hrát uhlově černí fríští koně, vzácné a noblesní plemeno původem z Holandska. Kdo někdy zahlédl jejich ladné křivky, bujnou dlouhou hřívu a okázalé chody, ten ihned pochopil, proč se jim říká černé perly. Společně se svými jezdci nám představí zajímavá historická období, scénická show nabídne ohlédnutí do dob rané gotiky a křížových výprav, navštíví období napoleonských válek, zavede nás na holandský venkov a na mnoho dalších míst. Časopis Jezdectví a portál Jezdectví.cz jsou hlavními hipologickými mediálními partnery této akce a díky tomu se rovná stovka z vás bude moci na ní podívat zcela zdarma. Soutěž o vstupenky na úvodní představení bude probíhat od 1. do 30. září. Abychom vás s předstihem dostatečně navnadili, přinášíme vám fotogalerii z loňského ročníku.

Publikováno: 11.8.2009 3:40:52
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
CSIO3*-W Bratislava 2009 s českou účastí

Ve dnech 6. – 9. 8. se v bratislavském areálu TJ Slávia koná již 44. ročník Grand Prix Bratislava – CSIO3*-W, který nese název Aegon Mercedes Grand Prix. Účastní se ho také kompletní český tým ve složení Jiří Luža, Aleš Opatrný, Jiří Papoušek a Zuzana Zelinková. Přinášíme vám aktuální fotogalerii z těchto závodů...

Publikováno: 9.8.2009 11:15:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Mistrovství České republiky v drezuře 2009 – nedělní finálová kola

Od pátku do neděle (7. – 9. 8.) se na Císařském ostrově v areálu TJ Žižka Praha konalo drezurní mistrovství České republiky v kategoriích děti, mladší a starší junioři, mladí jezdci a senioři. Kromě dětské kategorie, která vyvrcholila již v sobotu, vzešla jména mistrů České republiky z nedělních 3. kol. Přinášíme vám aktuální fotogalerii z průběhu tohoto dne.

Publikováno: 9.8.2009 6:36:47
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
Mistrovství České republiky v drezuře 2009 – soutěž dětí

Od pátku do neděle (7. – 9. 8.) se na Císařském ostrově v areálu TJ Žižka Praha koná drezurní mistrovství České republiky v kategoriích děti, mladší a starší junioři, mladí jezdci a senioři. V sobotu vyvrcholila mistrovská soutěž dětí, v níž zvítězila s výrazným náskokem Barbora Marešová se San-li-pas startující za JK Iluze Makotřasy (68,598 %), druhá skončila Kateřina Rousová s Mr Caro Power (61,874 %) a třetí Markéta Matoušková s Renoir 114 (60,135 %). Přinášíme vám fotogalerii z  této soutěže.

Publikováno: 8.8.2009 6:51:32
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
Mistrovství České republiky v drezuře 2009 – 1. kolo seniorů

Od pátku do neděle (7. – 9. 8. 2009) se na Císařském ostrově v areálu TJ Žižka Praha koná drezurní mistrovství České republiky v kategoriích děti, mladší a starší junioři, mladí jezdci a senioři. Přinášíme vám fotogalerii z prvního kola kategorie seniorů, v níž se představilo celkem 19 dvojic.

Publikováno: 7.8.2009 9:36:50
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
Velká cena Strakonic pro Aleše Opatrného

Vítězem dnešní Velké ceny Strakonic (T*) se stal Aleš Opatrný s Kristály. Z celkových 29 dvojic jich dokončilo základní parkur bez penalizace osm. Ve finálové části pro nejlepších deset již bezchybný výsledek zopakoval kromě vítěze ještě Ondřej Zvára s Goldikou 1. Na třetím místě skončil Rudolf Fiala s Cassini´s Son-T. Za zmínku však ještě stojí skvělé výkony juniorek Barbory Tomanové s Careful Franz Josefem (na snímku), která skončila čtvrtá, a Nathalie Crnkové s Congo King Agrammem. Ta se umístila na 6. místě hned za Jaroslavem Jindrou s Canonem-P Max. Přinášíme vám fotogalerii z průběhu závodů Tomáše Holcbechera.

Publikováno: 2.8.2009 6:54:20
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Moravský šampionát mladých koní 2009 zná své vítěze

V neděli 26. 7. vyvrcholil v Trojanovicích Moravský šampionát mladých koní 2009. Mezi čtyřletými zvítězil ve dvoukolové soutěži Casper 3 s Janem Zwingerem, v pětiletých nenašel přemožitele Bingo Ballasst-B v sedle s Dominikou Durčákovou a nejvyšší příčka v kategorii šestiletých patřila Tomášovi Bajnarovi v sedle Sauron. Přinášíme vám nyní bohatou fotogalerii Jiřího Gebauera z průběhu finále. 

Autor: jge
Publikováno: 27.7.2009 12:26:49
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Přes 600 startů při červencové ceně na Ptýrově

Jak jsme vás již před víkendem informovali, ve dnech 25. – 26. července čekala na jezdecký areál Farma PCT Ptýrov zatěžkávací zkouška v podobě 670 přihlášených soutěžících. Nakonec se tato čísla zcela nenaplnila, přesto během dvou dnů na ptýrovském kolbišti odstartovalo 628 dvojic, přičemž pouze za neděli jich bylo 384. Vysoké skákání, tudíž s nižším počtem startujících, se konalo v sobotu. Vrcholem byla soutěž ST**, v níž mezi 28 jezdci nenašel přemožitele Ing. Josef Pařenica s Taolou D. Přinášíme vám z průběhu těchto závodů fotogalerii Lukáše Klingory.

Publikováno: 27.7.2009 8:09:52
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
<<<181182183>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 4/2020