Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<181182183>>>
MČR Y, Sen. v parkurovém skákání 2009 - Ptýrov: pátek

Dnes začíná na Ptýrově mistrovství České republiky v parkurovém skákání seniorů a mladých jezdců. My jsme již od včerejšího dne na místě a sledujeme pro vás veškeré dění. Aktuálně vám přinášíme několik záběru z dnešního dne. Sledujte také naše on-line zpravodajství - odkaz najdete pod galerií.

Publikováno: 17.7.2009 9:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Národní a regionální výstava v Plasích

V sobotu 4. července se konala na Velké louce v Plasích nedaleko Plzně tradiční již XIII. národní výstava velšských plemen pony a kob a regionální výstava shetland pony a malých plemen koní do 107 cm KVH. Tuto výstavu pořádá společnost pro chov Pony a Cob, a hlavně hřebčín Trawel Štichovice ve spolupráci s městem Plasy, svazem chovatelů shetlandů a za organizační pomoci rodiny Blažkových a členů ponycentra Jany Weinmanové z Pelhřimova u Chebu. Díky nim jsme mohli shlédnout 2 výborně připravené výstavy, z nichž vám nyní přinášíme fotogalerii Věry Markové. Podrobnější článek Dity Frieslové pro vás připravujeme do srpnového Jezdectví.

Publikováno: 16.7.2009 12:00:00
Kategorie: chov
MČR Y, Sen. v parkurovém skákání 2009 - Ptýrov: čtvrtek

Do ptýrovského areálu zalitého sluncem se dnes začínají sjíždět první účastníci, mobilní boxy se začaly plnit prvními koňmi. Mnohé z nich také vzali jezdci ještě pod sedlo, aby se po cestě takzvaně „protáhli“. Podle našich údajů se zatím nikdo neodhlásil, ovšem chybí např. klisna Stakkata Jiřího Papouška, která se zranila („Aspoň nemám dilema, kterého koně si mám vybrat do hlavní soutěže.“). Moravští Mustangové zase dorazí až zítra. Během odpoledne se také prázdné a upravené kolbiště začalo plnit 15 překážkami a 17 skoky pro páteční zahajovací skákání. Přinášíme vám první galerii.

Publikováno: 16.7.2009 9:41:25
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Úterní šampionát mladých koní v Trojanovicích

V úterý 9. června proběhlo v Trojanovicích páté kolo MŠMK. Ideální a teplé počasí bylo zárukou pohody a dobrých výkonů všech soutěžících. V kategorii „Z“ pro čtyřleté koně se představilo šestadvacet soutěžících z nichž patnáct předvedlo bezchybné výkony. Mezi pětiletými v ZL bylo na startu čtyřiadvacet dvojic a nejlepší byl Zdeněk Žíla s Lacaro ze Stáje Mustang. Šestiletých v L* odstartovalo jednadvacet dvojic a zvítězil Rostislav Hlaušek s Kelly 6 z JK Šilheřovice. Průběh závodů vám přiblíží Jiří Gebauer prostřednictvím fotogalerie.

Autor: jge
Publikováno: 10.6.2009 17:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Mezinárodní šampionát welsh pony a cob

V zámeckém parku ve Slatiňanech se 30. května uskutečnil mezinárodní šampionát welsh pony a cob. K posouzení se sjelo 56 koní a anglické posuzovatelce paní Clare Willis-Burton práci ztěžovalo špatné počasí - zkrátka skoro jako v Anglii! Naše externí redaktorka Renáta Kolářová pro vás připravila jako ochutnávku k reportáži, která vyjde v červencovém Jezdectví, zajímavou fotogalerii.

Publikováno: 10.6.2009 8:52:34
Kategorie: chov
Fotografický pohled do Hamburku Fotografický pohled do Hamburku
Publikováno: 29.5.2009 22:48:14
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Oslava výročí 430 let založení Národního hřebčína v Kladrubech

Den koní a oslava výročí 430 let založení Národního hřebčína v Kladrubech se konala na nádvoří hřebčína v neděli 24. května. Od 10 do 16 hodin byl povolen volný vstup do stájí pro návštěvníky hřebčína. Ti také mohli využít možnosti svezení v kočáře. Od 13 hodin byl slavnostně zahájen na nádvoří hřebčína hlavní program.

Publikováno: 26.5.2009 22:00:00
Kategorie: volný čas
Rubrika: jezdecké dny
Fotogalerie z Velké ceny Ptýrova

Přinášíme vám fotogalerii z Velké ceny Ptýrova, o jejíž průběhu jsme vás již podrobně informovali ve dvou aktuálních článcích. Pro bližší vystižení atmosféry závodů nám zaslali další fotografie naši spolupracovníci Kateřina Návojová a Aleš Suchánek.

Publikováno: 26.5.2009 4:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Fotogalerie z prosluněného Dne koně na Mělníku

Pořadatelé z Českého svazu chovatelů koní objednali na 17. 5. do areálu JK Mělník „Na podkově“ opravdu nádherné počasí, a tak není divu, že se na krásu vlajících koňských hřív a dusot kopyt přišlo podívat velmi početné publikum návštěvníků, které bylo jistě spokojeno s pestrým programem, jenž byl na Den koně naplánován. Podrobnou fotografickou dokumentaci z akce nám zaslala Jana Burešová.

Publikováno: 18.5.2009 9:25:42
Kategorie: volný čas
Rubrika: jezdecké dny
Fotogalerie z VC Ostravy 2009

V neděli 17. května se uskutečnil již 45. ročník Velké ceny Ostravy, která se jela jako jednokolová soutěž ST** s finále. Bezchybně se podařilo základní i finálový parkur překonat dvěma jezdcům – Jiřímu Hruškovi s Radkem a Jiřímu Lužovi s Land Rebelem-S. První jmenovaný měl však bezmála o čtyři sekundy rychlejší čas ve finále a proto zaslouženě zvítězil. Přinášíme vám podrobnou fotogalerii Jiřího Gebauera z průběhu těchto závodů.

Publikováno: 18.5.2009 1:44:34
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
První kolo Českého drezurního poháru Chance 2009

V neděli 19. 4. hostil jezdecký areál TJ Žižka Praha první kolo seriálové soutěže Českého drezurního poháru Chance 2009. Jezdce umístěné na prvních příčkách v Top Ten Cupu zachycuje naše malá zkušební fotogalerie. Fotografie jsou vloženy v rámci testovací verze systému. Děkujeme za pochopení.

Publikováno: 15.5.2009 9:21:00
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
CAI-A P2,1,2,4 Kladruby nad Labem 2009

Ve dnech 16. – 19. 4. proběhly v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem jedny z nejvýznamnějších mezinárodních závodů spřežení v České republice. Přinášíme vám několik záběrů z průběhu sobotního maratonu. Fotogalerie je vložena v rámci testovací verze systému, popisky k jednotlivým fotografiím postupně doplníme. Děkujeme za pochopení.

Publikováno: 15.5.2009 9:13:46
Kategorie: sport
Rubrika: spřežení
CSI-Ch,J,Y,U25 Zduchovice 2009

Přinášíme vám fotogalerii nejlepších jezdců z mezinárodních skokových závodů, které se uskutečnily ve dnech 30. 4. – 3. 5. v jezdeckém areálu Zduchovice. Fotogalerie je vložena v rámci testovací verze systému, popisky k jednotlivým fotografiím postupně doplníme. Děkujeme za pochopení.

Publikováno: 15.5.2009 8:34:19
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Na koni pražskou Stromovkou

Koncem dubna využila našich služeb redaktorka švédské obdoby našeho časopisu k tomu, abychom pro její článek nafotili ilustrační fotografie jezdců na koních v pražské Stromovce. Počasí nám přálo, a tak vznikla řada pěkných záběrů, z nichž některé vybíráme pro další ze zkušebních fotogalerií. Fotografie jsou vloženy v rámci testovací verze systému, popisky k jednotlivým fotografiím postupně doplníme. Děkujeme za pochopení.

Publikováno: 10.5.2009 9:24:42
Kategorie: volný čas
Rubrika: agroturistika
Premiérové závody v Opřeticích

V sobotu 11. dubna si odbylo svoji premiéru zbrusu nové kolbiště v Opřeticích na Benešovsku. Naše redakce u toho nemohla chybět a tak vám přinášíme několik záběrů v rámci testování naší nové fotogalerie.

Publikováno: 1.5.2009 9:35:54
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
<<<181182183>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 1/2020