Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<26272829>>>
Drezurní závody na Vondrově

Víkend 10. - 11. května patřil na Vondrově drezurním závodům. Sbor rozhodčích měl i zahraniční zastoupení, nizozemského Mathie Boomaarse. Závodilo se od úloh Z až po T. Foto Martina Kůstková

Publikováno: 11.5.2014 18:15:00
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
Letošní první dostihy ve Slušovicích

V sobotu 10. května se uskutečnil letošní první dostihový den na závodišti ve Slušovicích. Na programu bylo celkem 8 rovinových dostihů, 2 dostihy poníků a dostih neregistrovaných koní. Hlavním dostihem dne byla Cena hejtmana Zlínského kraje (III.kat, 1800m, 4+). V té po boji o půl délky zvítězil Gloushek (ž. Jaromír Šafář, tr. Zdena Havlíčková, stáj Kika). Fotogalerii připravila Lenka Janatková

Publikováno: 11.5.2014 10:44:48
Kategorie: dostihy
Skokové závody ve Hnanicích

V sobotu 10. května pořádal JK Mira Hnanice parkurové závody. Dopoledne proběhly dvě hobby soutěže a odpoledne patřilo oficiálním. Nejvíce se dařilo Tereze Mückové s Kohanuy. Dvojice vyhrála soutěž ZL i L*. Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 10.5.2014 20:25:00
Rubrika: skoky
Skokové závody v Nových Zámcích

8. května se v areálu JK Dvůr Nové Zámky konaly Májové parkurové závody. Pro diváky bylo připraveno bohaté občerstvení a početná pole startujících. Na rozpisu dne byly soutěže stupně ZM-S*. Ve skokové soutěži stupně L* zvítězila Pavla Benešová na koni Asteres. Ve stupni S* si pak po napínavém rozeskakování odnesl prvenství Daněk Tomáš s Fiestou 2.

Publikováno: 9.5.2014 11:15:00
Úvodní dostihy v Pardubicích

Ve čtvrtek 8. května se v letošním roce poprvé otevřely brány pardubického závodiště Agrofert Park návštěvníkům. Na programu bylo devět kvalitně obsazených překážkových dostihů. Hlavním dostihem dne byla Úvodní cross country Koroka (Stcc, I. kat, 5200m, 5letí a starší). V té zvítězil osmiletý valach Borderland (ž. Marek Stromský, tr. Stanislav Popelka, Lokotrans).

Publikováno: 9.5.2014 10:30:00
1. kolo RS Team Trophy v Záhorské Bystrici

První kolo RS TEAM Trophy proběhlo o víkendu 3. - 4. května ve slovenské Záhorské Bystrici. Skokových závodů se účastnili i čeští jezdci Eva Kelblová (Nero), Monika Salajková (Twigi), Tomáš Chrenka (Pepsi-M, Simba 2), Nikol Urbanová (Forest 6) a František Mrkvica (John). Monika Salajková s Twigi byla 5. v soutěži 90 cm a 2. ve 100 cm. Foto Milina Strihovská

Publikováno: 7.5.2014 18:45:00
Jarní cena klisen ve Velké Chuchli

První květnovou neděli se v pražské Velké Chuchli uskutečnil první letošní klasický dostih - Jarní cena klisen. V té zvítězila klisna Najinska (ž. Tomáš Lukášek, tr. Zdeno Koplík, DAR). Na programu bylo celkem osm dostihů. Trenérský hattrick získal Tomáš Šatra. V průběhu odpoledne se  v 4 dostizích představil francouzský žokej Theo Bachelot. Fotogalerii připravila Lenka Janatková.

Publikováno: 7.5.2014 8:10:00
Parkury v Hradci nad Moravicí - sobota

O víkendu 3. - 4. května proběhly v Hradci nad Moravicí hobby a oficiální skokové závody. Soutěže byly vypsány i pro kategorii pony. Sobotní L* vyhrála Brigita Odnohová s Freejou. Foto Zenon Kisza

Publikováno: 6.5.2014 7:45:00
Sobotní dění v Celje

V Celje o prodlouženém víkendu 1. - 4. května proběhlo CSIO. Skokových závodů se zúčastnili čeští jezdci - Z. Zelinková, A. Opatrný, Z. Hruška a O. Zvára. Zatímco v pátek se české družstvo umístilo ex aequo třetí, nedělní Grand Prix (160 cm) vyhrála Zuzana Zelinková s Luka's Ninjou. Byli jedinou dvojicí, která v základním parkuru nechybovala! Akce se úspěšně účastnil také Lotyš Daniel Uleščenko, který sídlí v Praze. Ten se v neděli ve finále túry pro juniory a mladé jezdce umístil jako třetí. Foto Tereza Bezrouková

Publikováno: 5.5.2014 13:36:00
2. kolo ČSP v Olomouci - sobota

Druhé kolo ČSP (VC Brno) se odehrálo o víkendu 2. - 4. května v Olomouci. Dění sobotního dne, kdy v nejvyšší soutěži vyhrála Gabriela Staňová s Esejí, zdokumentoval Jiří Gebauer.

Publikováno: 5.5.2014 13:00:00
Jarní cena Slavie VŠ Plzeň - neděle

O víkendu 3. - 4. května se v Plzni konaly skokové závody, Jarní cena Slavie VŠ Plzeň. Na programu byly soutěže od ZM do S**. Fotogalerii připravila Martina Kůstková.

Publikováno: 5.5.2014 9:15:00
Prvomájové skokové závody v Mariánských Lázních

Ve čtvrtek 1. května proběhly v Mariánských Lázních skokové závody. Na programu byly soutěže od ZM do S**. Nejvyšší soutěž vyhrál Václav Nágr s Normanem 1. Foto Martina Kůstková

Publikováno: 4.5.2014 20:35:28
Skokové závody na Páterově

O víkendu 3. - 4. května se na Páterově u Bělé pod Bezdězem konaly skokové závody. V neděli byly vypsány soutěže ZL, L*, S* a ST*. Kvůli malému počtu přihlášených bylo jednohvězdové T zrušeno. V soutěž ST* zvítězila jako jediná bez trestných bodů a ve stanoveném čase Nikola Havránková s koněm Grand Gina. V neděli se také vedlo Kláře Svobodové, která zvítězila v ZL Salinou  a v L* s Czelzi. Fotogalerii připravila Hana Jampílková.

Publikováno: 4.5.2014 18:40:40
Jarní cena Slavie VŠ Plzeň - sobota

O víkendu 3. - 4. května se v Plzni konaly skokové závody, Jarní cena Slavie VŠ Plzeň. Na programu byly soutěže od ZM do S**. Fotogalerii ze sobotního dění připravila Martina Kůstková.

Publikováno: 4.5.2014 9:45:00
2. kolo KMK na Suché

1. května se uskutečnilo druhé kolo skokových KMK. Hostícím areálem byl Hřebčín Suchá u Litomyšle. Na programu bylo tradičně šest soutěží: Z pro 4leté klisny, Z pro 4leté hřebce a valachy, ZL pro 5leté klisny, L* pro 5leté hřebce a valachy vítěz, L** pro 6leté klisny a L** pro 6leté hřebce a valachy. Foto Michaela Javůrková

Publikováno: 3.5.2014 9:21:19