Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<262728>>>
Westernové závody na Borové

Druhé kolo Borovského poháru, licence WRC a reining ČJF se konaly na Farmě Borové o víkendu 22. - 23. května. Jako rozhodčí pracoval Jaroslav Havlík, ringsteward Zuzana Havlíková a technický delegát Jaroslav Doležán. Eva Mezerová přináší bohatou fotogalerii, výsledky najdete na www.wrc.cz v sekci akce.

Publikováno: 27.5.2010 13:59:13
Kategorie: western
Rubrika: western
Den koně na Mělníku

Před týdnem, tedy minulou sobotu, proběhl za přítomnosti stovek diváků na Mělníku Den koně s bohatým programem, v němž bylo zahrnuto také mistrovství republiky ve skákání bez otěží. Pojďte se spolu s Hanou Návojovou do areálu Na podkově podívat a potěšit se výkony účinkujících.  

Publikováno: 22.5.2010 6:00:42
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Obrazem do Lamprechtshausenu

První fotografie přinášíme díky Kateřině Návojové z mezinárodních skokových závodů v rakouském Lamprechtshausenu. Oficiálního nástupu družstev se ve čtvrtek zúčastnili pouze jezdci (zleva): N. Grünthalová, A. Půlpánová, J. Zwinger, L. Přikrylová, M. Půlpán (vedoucí družstva), N. Crnková a F. Doležal. Pojďte se však také podívat, jak vypadá okolní terén a výkony našich jezdců na kolbišti.

Publikováno: 21.5.2010 21:32:31
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Hamburské derby ve fotografiích

V nedělním Hamburském derby nakonec zvítězil vícemistr Evropy Carsten-Otto Nagel na koni Lex Lugar. Dostal se tak do čela 105 000 eury dotované Riders Tour, jejímž prvním kolem tento 81. ročník parkuru s přírodními skoky byl. Pojďte spolu s Tomášem Holcbecherem na závodiště Klein Flottbek mezi nejlepší světové jezdce. V červnovém Jezdectví se pak dozvíte to nejzajímavější z jeho průběhu. 

Publikováno: 17.5.2010 19:20:44
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Sobotní Hamburk ve fotogalerii Tomáše Holcbechera

Druhé kolo globální túry pro šampiony a také tradiční Hamburské skokové derby přilákalo do tohoto severoněmeckého přístavního města světovou špičku. Zatímco derby se odehraje až dnes, v neděli, v sobotu se získávaly body do celosvětové série Global Champions Tour. Na start dvoukolové stošedesátky se postavila padesátka dvojic, do 2. kola těch 18 nejlepších a z nich se 4 zúčastnily rozeskakování. Soutěž se nesla ve znamení žen: nejenže jich do druhého kola nastoupilo 9, ale hlavně obsadily první tři místa. Navíc první a třetí byly Američanky - L. Hough (Quick Study) a L. Kraut (Cedric). Na druhém místě skončila Australanka E. Alexander (Itot du Chateau), až 4. místo zbylo na zástupce mužů - M. Kutscher si jím zajistil druhou pozici v prozatímním GCTžebříčku. Ten vede v Hamburku osmý Marcus Ehning.

Publikováno: 16.5.2010 11:45:12
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Sobota na Primacupu

Tři sobotní soutěže pražského Primacupu zachytil objektivem Lukáš Klingora. V nejvyšší soutěži dne, dvoufázovém skákání 120/120 cm zvítězila Linda Vondráčková s Constanze, ostatní výsledky najdete na stránkách pořadatele (www.primacup.cz). Nedělní výsledky lze v neděli sledovat dokonce on-line.

Publikováno: 16.5.2010 11:14:38
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Jarní cena Slavie pro Luboše Vondráčka

O víkendu 8. - 9. května proběhla na kolbišti TJ Slavia Plzeň Jarní cena. Ve dvou nejvyšších soutěžích, S a ST zvítězil Ing. Luboš Vondráček s Avenou. Martina Kůstková pro vás celý průběh skokových závodů zdokumentovala ve fotogalerii. Ze soutěže hodnocené na styl připravujeme ve spolupráci s Aloisem Starostou článek do některého z dalších Jezdectví.    

Publikováno: 11.5.2010 18:58:04
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Den koní v Akademickém klubu ČZU

Květen s sebou přináší oblíbené akce všech milovníků koní bez rozdílu vyznání, tedy Dny koní. Pojďte se s námi a Ivanou Valešovou podívat na Prahu 6, do Akademického jezdeckého klubu České zemědělské univerzity. Prvomájového Dne koní se tu účastnili všichni jezdci a všichni koně - tedy 35 dvounožců a 13 čtyřnožců. Koná se ve vašem klubu také Den koní a chcete se pochlubit, jak jste ho zvládli? Pošlete nám fotografie, rádi je zveřejníme. 

Publikováno: 11.5.2010 15:48:11
Kategorie: volný čas
Rubrika: jezdecké dny
Lanškrounský Hliněný pohár

V sobotu dne 8. května se na lanškrounském kolbišti konal již třicátý ročník jezdeckého dne O hliněný pohár. Čtyři soutěže v parkurovém skákání pro vás nafotila Michaela Javůrková.

Publikováno: 10.5.2010 18:38:15
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Jarní cena Opřetic ve fotografiích

V sobotu 8. května proběhly za slunečného počasí další závody v Opřetickém Dvoře. Jarní cena vrcholila dvouhvězdičkovým S, v němž zvítězil K. Papoušek se Starnatem, v nižším L zase R. Šafrata s Charliem (foto vlevo), kromě soutěží pro velké koně se však také konaly soutěže pro pony jako II. kolo Ponyligy. Výsledky najdete na stránkách pořadatele, my vám nabízíme fotogalerii Terezy Bezroukové.

Publikováno: 10.5.2010 8:56:26
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
ČSP Brno: Sobota ve fotogalerii

Český skokový pohár pokračuje o druhém květnovém víkendu druhým kolem v Brně - Veveří. Sobotní program vrcholil stupněm ST, při němž se počasí pokazilo a začalo pršet. Ve třech soutěžích se uskutečnilo  téměř 170 startů, jako vítězové odešli L. Arient s Poisonem (L), J. Kincl s Greay Rose (S) a M. Šoupal s Cornadou-K (ST). Pojďte se podívat na fotografie Tomáše Holcbechera.

Publikováno: 9.5.2010 8:29:04
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Páterov objektivem Lukáše Klingory

Páterovské jednohvězdičkové T již několik let využívají jezdci pro přípravu na těžší soutěže sezony. První letošní stopadesátka měla podobný význam - a výlet z jihu Moravy, konkrétně z Hřebčince Tlumačov, se Ing. Petru Eimovi vyplatil. Pojďte si prohlédnout fotoreportáž Lukáše Klingory.

Publikováno: 2.5.2010 23:16:16
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
CSI Zduchovice ve fotografiích Tomáše Holcbechera

První květnovou nedělí skončily čtyřdenní mezinárodní skokové závody ve Zduchovicích pořádané místním JO La Bohéme. Po celé tři dny se junioři, mladí jezdci, senioři i mladí koně účastnili soutěží, jejichž náročnost vyvrcholila v neděli. "Obtížnost poslední soutěže pro juniory a mladé jezdce se rovnala prvnímu kolu mistrovství Evropy, jezdci a jejich trenéři tak měli možnost posoudit, jaké by na Evropě mohli mít šance," vyjádřil se pro náš časopis stavitel parkurů, Němec Martin Otto. Tuto soutěž absolvovalo ze čtyřicítky dvojic pouze šest bezchybně, naštěstí mezi nimi byli i čeští jezdci, díky nimž doma zůstalo první i druhé místo. Ani Grand Prix nebyla právě jednoduchá - pojďte však již projít závody také obrazem

Publikováno: 2.5.2010 23:01:51
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Dostihy v Radslavicích

V sobotu 24. dubna se letos poprvé běhalo v Radslavicích u Přerova. Na startu se objevil třeba polobratr Amanta Grise s Markem Stromským. Pojďte s námi navštívit tuto dostihovou dráhu ve fotografiích Michaely Javůrkové, výsledky dostihů najdete na www.dostihyjc.cz.

Publikováno: 27.4.2010 8:06:44
Kategorie: dostihy
Trojanovická poslední dubnová neděle

Jezdecký klub Trojanovice uspořádal v neděli 25. dubna závody pro pony, mladé koně a mladé i ty zkušenější jezdce. Soutěžilo se až do úrovně dvouhvězdičkového S, v němž z 15 dvojic zvítězila Pavla Hrušková s Genylopem. Na startu se objevil i Zdeněk Žíla, který nastoupil do nové stáje. Nejen o tom si přečtete již ve čtvrtek v květnovém čísle. Výsledky závodů najdete na www.jezdectvi.info, nyní přinášíme fotogalerii Jiřího Gebauera.

Publikováno: 26.4.2010 22:00:35
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
<<<262728>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2020