dostihy

V této kategorii najdete zajímavosti o dostizích – ať se již jedná o klusácké, rovinové nebo překážkové. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<123>>>
Fotogalerie: St. Leger 2011 - lehce vyhrál Katelbach

V AUTO HASE PARKU Velká Chuchle byla, tradičně poslední prázdninovou neděli, zahájena druhá polovina metropolitní sezóny. Hlavním bodem osmidílného programu byl nejdelší a závěrečný klasický dostih roku 66. Herkul St. Leger, s celkovou dotací 800 tisíc korun nejbohatší rovinová zkouška druhé části letošní české sezony. Fotogalerii připravila Veronika Poršová.

Publikováno: 30.8.2011 13:33:06
Kategorie: dostihy
Středoevropský pohár ve fotogalerii

Na závodišti v Praze-Velké Chuchli se první srpnovou neděli uskutečnil výjimečný dostihový den – Středoevropský pohár, jehož hlavními magnety byly tři dostihy nejvyšší kategorie pro tříleté a starší koně, každý s celkovou dotací 250 tisíc korun. Vytrvalý déšť výrazně změkčil dráhu, ale nepříznivé počasí krátce po začátku programu ustalo, takže více než čtyři tisícovky diváků byly spokojeny nejen se špičkově obsazenými vrcholy odpoledne. Fotografie z této události pořídila Veronika Poršová.

Publikováno: 8.8.2011 23:13:40
Kategorie: dostihy
Dubnové dostihy v Lysé

V sobotu 17. dubna se v Lysé nad Labem letos poprvé běhalo. Přítomen byl také náš externí spolupracovník Lukáš Klingora, který přináší malou, ale zajímavou fotogalerii. Výsledky dostihů najdete na www.dostihyjc.cz

 

Publikováno: 19.4.2010 12:48:34
Kategorie: dostihy
<<<123>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020