dostihy

V této kategorii najdete zajímavosti o dostizích – ať se již jedná o klusácké, rovinové nebo překážkové. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1234>>>
Fotogalerie - Italský den v Pardubicích

Italský den na závodišti Synthesia Park odstartoval letošní dostihou sezonu v Pardubicích.
Tento den nabídl napínavé dostihy s očekávanými i neočekávanými úspěchy. V hlavním dostihu - Úvodní ceně cross country Koroka - si pro první místo došel Zarif s Váňou mladším. Také trenér František Holčák  mohl byl spokojený, jeho svěřenec Puntarenas totiž zvítězil i ve steeplechase cross country Premio Merano Maia. Fotogalerii připravil J. Bělohlav.

Autor: jge
Publikováno: 9.5.2013 23:25:59
Kategorie: dostihy
Závěrečné dostihy České asociace steeplechase ve fotogalerii

Pouhé dva týdny po 122. Velké pardubické s Českou pojišťovnou se na pardubickém závodišti uzavřela dostihová sezona. Závěrečné dostihy České asociace steeplechase (ČSACH) se běžely v sobotu 27. října. Jako tradičně byl vrcholem dostih věnovaný poslednímu vítězi Velké pardubické – tentokrát klisně Orphee des Blins. Fotogalerii připravil Jiří Bělohlav.

Publikováno: 28.10.2012 21:13:44
122. Velká pardubická s ČP ve fotogalerii

V sobotu 13. října se na pardubickém závodišti odehrála již 122. Velká pardubická s Českou pojišťovnou. Neuvěřitelným způsobem vyhrála tento ročník desetiletá klisna francouzského původu Orphee des Blins vedená žokejem Janem Faltejskem, druhý proběhl cílem Ronino, třetí Tiumen. Fotogalerii z celého sobotního dění připravila Michaela Javůrková.

Publikováno: 14.10.2012 22:20:00
Poslední kvalifikace na VP ČP ve fotogalerii

V sobotu 15. září běžel na pardubické dráze čtvrtý a zároveň poslední kvalifikační dostih pro 122. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou. Byl tak uzavřen čtyřdílný seriál domácích kvalifikačních dostihů. Fotogalerii připravila Michaela Javůrková.

Publikováno: 17.9.2012 13:17:01
III. kvalifikace na VPČP ve fotogalerii

V sobotu 18. 8. a vůbec celý víkend bylo na závodišti v Pardubicích veselo. Nejen, že se běhaly dostihy, ale probíhala také Velká pardubická rodinná pouť, trhy a Vemex Prorodeo Tour. Dostihový program čítal devět dostihů, přičemž ten nejvýznamnější, III. kvalifikace na VPČP se běžela v 17:51. Nástup Trezora započal Havlovým skokem a vedení udržel až do cíle. Stal se tak dvojnásobným vítězem kvalifikačního dostihu a bude pravděpodobně největším vyzyvatelem Tiumena ve Velké Pardubické. Fotogalerii připravila Michaela Javůrková.

Publikováno: 20.8.2012 17:55:00
Fotogalerie: Poslední letošní dostihy v Kolesech

V Kolesech u Kladrub se konal 11. 8. poslední letošní dostihový mítink. Program čítal osm dostihů. Hlavním bodem odpoledne byla Cena společnosti Charvat Group s.r.o., steeplechase crosscountry II. kat. na 4000 m, pro 5leté a starší koně o 85 000 Kč. Dostih měl spoustu zajímavých účastníků, kupříkladu Silver Regent nebo Lemuel. Nakonec vyhrál kůň, kterému se v Kolesech nejvíce daří, Jacuzzi, a to stylem start-cíl. Přestože se na něj v cílové rovině dotahoval Lemuel, Jacuzzi s ž. Markem Stromským situaci s přehledem zvládli. Fotogalerii připravila Michaela Javůrková.

Publikováno: 13.8.2012 15:00:00
Fotogalerie: Dostihový den v Lysé nad Labem 4. 8.

V sobotu 4. srpna se na dostihové závodišti v Lysé nad Labem odehrál již čtvrtý letošní dostihový mítink. Hlavním dostihem celého dne byl Veletržní pohár - Memoriál Evy Palyzové, steeplechase I. kategorie na 4200 m. Stejně jako v loňském prémiovém ročníku zvítězil polský odchovanec Soros trénovaný Josefem Váňou starším. V jeho sedle bych ž. Josef Bartoš. Fotogalerii připravila L. Janatková a H. Jamplíková.

Publikováno: 6.8.2012 21:30:00
2. kvalifikace na VP: Teplo se podepsalo na výkonech

První prázdninovou sobotu se na pardubickém závodišti konaly dostihy - konkrétně druhá kvalifikace na Velkou Pardubickou. Tento Polský den měl na programu devět dostihů. Kvůli hlášenému teplu se start prvního dostihu posouval na 14. hodinu, nicméně i tak se horko podepsalo na výkonech některých koní. V Červnové crosscountry Válečníka (kategorie: I, 3300m) zvítězil po boji Cardam trenéra Brečky. II.kvalifikace (kategorie: NL, 5800m) se běžela až v 18:18 a na start se postavilo 12 koní. Do cíle jich došlo 5 v pořadí : Karlsbad, Belmont, King of Gracie, Klaus a Argentan. Karlsbad, kterého vedl ž.Thomas Boyer zvítězil jistě o ¾ délky. Patří stáji K-K Metal a.s. a je pod trenérským vedením Františka Holčáka.

Publikováno: 1.7.2012 9:00:41
Pardubický Zlatý pohár ve fotogalerii

Za extrémně teplého počasí se v Pardubicích v sobotu 16. června odehrál čtvrtý letošní dostihový mítink. Vrcholem celého odpoledne byla tuzemská nejdelší klasická steeplechase, tedy Zlatý pohár – Steeplechase Listed kategorie na 5000 m. Lehké vítězství o deset délek ukořistil kanadský odchovanec Sokol, trénovaný Witoldem Grzegorzem Wroblevskim. V jeho sedle byl žokej Dušan Andrés. Sokol je v majetku Dostihové stáje Pegas. Fotogalerii připravila Lenka Janatková.

Publikováno: 17.6.2012 17:35:08
První kvalifikace na VP ČP ve fotogalerii

Na pardubickém závodišti se v sobotu, 26. května, uskutečnil již třetí dostihový mítink, který nesl označení „Ruský den – den dopravy a stavitelství“. Jeho vrcholem byla I. Kvalifikace na Velkou Pardubickou, steeplechase cross country NL kategorie na 5800 m, „Velká cena města Pardubic“. Do tohoto dostihu bylo nahlášeno 14 koní, po škrtech se jich však na trať dostihu vydalo deset. Vítězem se stal polský odchovanec Trezor s žokejem Liamem Tredwellem trénovaný Hanou Kabelkovou ze stáje Epicos. Vyhrál velmi lehce o 6 délek. Fotogalerii připravila Lenka Janatková.

Publikováno: 27.5.2012 21:17:40
Pardubický Zlatý klas ve fotogalerii

V sobotu 19. 5. se v Pardubicích odehrál druhý letošní dostihový mítink. Hlavním bodem programu byla steeplechase I. kategorie na 3900 m, která nesla označení „Zlatý klas – Pohár ministra zemědělství“. Vítězem se stal pětiletý bílý valach Sokol (CAN) z DS Pegas, trénovaný ve Zhoři u Jihlavy Witoldem Grzegorzem Wroblewskim. V jeho sedle byl žokej Dušan Andrés. Fotogalerii připravila Lenka Janatková.

Publikováno: 20.5.2012 21:21:06
Prvomájová steeplechase ve fotogalerii

Tradiční prvomájový dostihový den začal sezonu v Lysé nad Labem. Na programu bylo vypsáno celkem 12 soutěží, z toho dvě pro klusáky a dvě pro poníky a neregistrované koně. V hlavním dostihu, Prvomájové steeplechase společnosti Intensys-CZ, zvítězil ž. Josef Váňa ml. s koněm Soros (POL). Fotogalerii připravil Lukáš Klingora.

Publikováno: 3.5.2012 10:45:03
Fotogalerie: První letošní dostihový mítink v Kolesách

Na velikonoční pondělí se v Kolesách u Kladrub nad Labem odehrál první letošní dostihový mítink. Hlavním bodem programu byla Cena Szafrana (Steeplechase cross-country, II. Kategorie, 4000 m). Vítězem se stal Jacuzzi s ž. Markem Stromským. Fotogalerii připravila Lenka Janatková.

Publikováno: 9.4.2012 20:44:37
Fotogalerie z poslední letošních dostihů v Pardubicích

V sobotu 22. 10. se v Pardubicích běhaly poslední letošní dostihy. Na programu bylo 6 dostihů přes překážky a vložený dostih poníků. Vítězství posledního dostihu, Ceny Tiumena - závěrečné steeplechase cross country ČASCH (Stchcc, II, 4200 m, 100 000 Kč), putovalo do Drbny prostřednictvím Jaroslava Myšky a Ignacia. Fotogalerii připravila Michaela Javůrková.

Publikováno: 22.10.2011 21:22:51