zajímavosti

V zajímavostech najdete širokou škálu informací o péči a výcviku, výstavách a show, veterině a zdraví, výživě, vybavení, hipoterapii, vzdělávání, historii, dále reportáže, pozvánky a tiskové zprávy. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1234>>>
Sobotní Jaro s koňmi ve fotogalerii

Michaela Javůrková a Lukáš Klingora dnes společně navštívili s fotoaparáty výstavu Jaro s koňmi a vybrali ty nejlepší snímky, které si nyní můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Zítra máte poslední možnost výstavu navštívit, zhlédnout doprovodný program na venkovním předvadišti a vybrat si z bohaté nabídky prodávajících.

Publikováno: 26.3.2011 20:15:40
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Hop Top Show Fabuloso ve 100 fotografiích Magdalény Strakové

Dechberoucí večerní představení v rámci uplynulé essenské výstavy Equitana zachytila svým fotoaparátem Magdaléna Straková. Čeká vás tak fantastická fotogalerie, jež vás provede celým programem v neuvěřitelných 100 snímcích! Ty nejlepší jsou pro vás však připraveny v dubnovém čísle Jezdectví a to vychází již 31. března.

Publikováno: 26.3.2011 9:09:48
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Magnifico - opravdu nevšední zážitek

V březnovém čísle časopisu Jezdectví najdete svéráznou reportáž naší externí redaktorky Magdalény Strakové z nové německé show s koňmi. Dočtete se, jaký dojem v ní zanechalo nevšední pojetí snu jednorožce Magnifica, a abyste se do jejího vyprávění dokázali skutečně vžít, přináší vám také zajímavou fotogalerii.

Publikováno: 25.2.2011 10:31:31
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Apassionata ve fotogalerii

Zkraje prosince k nám opět zavítala již tradiční koňská show Apassionata a tentokrát se nesla v duchu "magického setkání". Během této události samozřejmě nechyběla ani naše redakce. V aktuálním čísle Jezdectví na vás čeká reportáž z Apassionaty v podobě Události měsíce, nádherné fotografie Magdalény Strakové, jež se do časopisu nevešly, vám nabízíme nyní.

Publikováno: 1.1.2011 9:00:00
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Horse Evolution Show podruhé

První fotogalerii Magdalény Strakové z Horse Evolution Show jste si mohli prohlédnout již koncem listopadu. Doplnili jsme tak zajímavou reportáž z pera autorky fotografií, která je prosincovou Událostí měsíce. Nyní přinášíme další zatím nezveřejněné snímky a zároveň vám prozradíme, že v následujícím čísle Jezdectví, jež vyjde co nevidět, jsme pro vás připravili exkluzivní rozhovor s hlavním protagonistou tohoto představení - Florianem Richterem.

Publikováno: 26.12.2010 11:30:00
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Horse Evolution Show objektivem Magdalény Strakové

Byli jste se letos podívat v Ostravě, v Brně či v Praze (event. v některém ze slovenských měst) na Horse Evolution Show? Pokud ano, tak si můžete ve fotogalerii Magdalény Strakové připomenout nejzajímavější okamžiky, pokud ne, tak se můžete alespoň podívat na to, o co jste přišli. Nezapomeňte si také přečíst velmi výstižně psanou reportáž v prosincovém čísle Jezdectví, které je právě v prodeji!

Publikováno: 29.11.2010 12:04:24
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Koně v akci: očima Magdalény Strakové

Pardubická výstava "Koně v akci" přilákala mnoho diváků, ale i ti, kteří nedostali šanci se zúčastnit, mají dnes možnost se na místo vrátit - přinášíme slibovanou fotogalerii přímo z Pardubic. Magda pro vás připravila jako již tradičně krásné fotografie.

Publikováno: 21.9.2010 15:04:57
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Výstava Kůň 2010 na fotografiích Magdalény Strakové

Krásné počasí přispělo o uplynulém víkendu k úspěchu téměř plnoleté výstavy Kůň v Lysé nad Labem. Kromě toho, že pro vás připravujeme článek s výběrem nejlepších fotografií do říjnového Jezdectví, máte možnost prožít zdejší atmosféru prostřednictvím poutavé fotogalerie Magdalény Strakové.

Publikováno: 21.9.2010 14:25:55
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Den koně na Mělníku

Před týdnem, tedy minulou sobotu, proběhl za přítomnosti stovek diváků na Mělníku Den koně s bohatým programem, v němž bylo zahrnuto také mistrovství republiky ve skákání bez otěží. Pojďte se spolu s Hanou Návojovou do areálu Na podkově podívat a potěšit se výkony účinkujících.  

Publikováno: 22.5.2010 6:00:42
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
9. noc černých perel aneb Baltská čtverylka

Ve dnech 30. 4. a 1. 5. 2010 se uskutečnila v „Graf von Lindenau-Halle“ v Neustadt/Dosse ve Spolkové republice Německo velká galashow „9. noc černých perel“ Baltské čtverylky – největší přehlídkové formace fríských koní v Evropě. Na show s cca 55 černými frískými koňmi a sněhobílými andaluskými koňmi byl přítomen i náš spolupracovník Dalibor Gregor, který pro vás připravil ukázkovou fotogalerii.

Publikováno: 5.5.2010 16:17:12
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Jaro s koňmi v Lysé objektivem Renaty Kolářové

Již v průběhu neděle jsme vám přinesli aktuální fotogalerii z průběhu výstavy Jaro s koňmi od Lukáše Klingory. Dnes jsme pro vás připravili další vydařené snímky, tentokrát od Renaty Kolářové – a to vč. popisků...

Publikováno: 26.3.2010 11:20:08
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
První jarní den mezi koňmi v Lysé

Díky Lukáši Klingorovi můžeme přinést fotografie z prvního jarního dne na výstavišti v Lysé nad Labem. Tam tento víkend proběhla výstava Jaro s koňmi, takže diváci mohli teplý příchod jara oslavit pohledem na čtyřnohé krasavce. Pojďte se spolu s námi ohlédnout za sobotním programem.

Publikováno: 21.3.2010 13:15:40
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Pražská Apassionata objektivem Magdalény Strakové

V lednovém Jezdectví, které je v prodeji již od Silvestra, vyšel v rubrice „Událost měsíce“ velmi zajímavý článek naší dlouholeté redaktorky Magdalény Strakové nazvaný „Kouzlo Apassionaty vyprchalo?“ Jak název sám napovídá, zabývá se v něm podrobně skutečností, že letošní evropské turné Charm of Freedom (Kouzlo svobody) bohužel poněkud se svým programem zaostalo za očekáváním a mnoho kouzelných momentů českým divákům nenabídlo – alespoň tedy ve své první polovině. Přes to všechno pořídila Magda Mnoho krásných snímků, z nichž rovných padesát vám nyní nabízíme v dnešní fotogalerii...

Publikováno: 2.1.2010 17:00:00
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Apassionata přijíždí do Prahy s Kouzlem svobody

Apassionata letos přijíždí do Prahy ve dnech 19. a 20. 12. se svojí další show nazvanou „Magická setkání – Kouzlo svobody“. V O2 areně proběhnou celkem tři představení – v sobotu od 14.00 a 19.00 hodin, v neděli pak jen od 14.00 hodin. Vstupenky v cenách 450 – 1590 Kč si můžete objednat v předprodeji na www.sazkaticket.cz. Průběh loňského ročníku si můžete připomenout v naší dnešní fotogalerii.

Publikováno: 17.12.2009 5:14:58
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
Fotografické okénko na 111. ročník italského veletrhu Fieracavalli

Z našeho zpravodajství již víte, že na mezinárodním veletrhu agroturistiky a jezdectví Fieracavalli v italské Veroně letos padl významný rekord. Světově uznávanou přehlídku navštívilo přes 153 tisíc návštěvníků, nejvíce v její dlouholeté historii. 111. ročníku Fieracavalli se zúčastnilo více než 2 500 koní. Na 350 tisících metrů čtverečních zde své expozice předvedlo na 700 vystavovatelů.... – Zkrátka, byla to opět úžasná podívaná. Pro ty, kteří neměli možnost se tam jet podívat osobně, máme alespoň malé „fotografické okénko“, které částečně přiblíží tamní atmosféru.

Publikováno: 4.12.2009 12:00:00
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
<<<1234>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2020