sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<12345>>>
Finále 51. ročníku Zlaté podkovy - spřežení

V Humpolci, na závodišti Dusilov, se konalo od 19. do 21. srpna finále 51. ročníku Zlaté podkovy. V soutěžích spřežení zvítězili: pony - M. Kořínek, jednospřeží - J. Petřek, dvojspřeží - L. Jirgala, čtyřspřeží - J. Juráň. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 31.8.2016 15:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: spřežení
CAIO4* Nebanice 2016 - neděle

V neděli 31. července vyvrcholily mezinárodní závody spřežení v Nebanicích parkurem. Celkově zvítězili: Jednospřeží - J. de Groot-Apon, Dvojspřeží pony - B. Spalt, Dvojspřeží - S. Warneck, Čtyřspřeží pony - R. Campbell, Čtyřspřeží - M. Brauchle, CAIO H4 soutěž družstev - 1. Německo. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 1.8.2016 9:00:00
CAIO4* Nebanice 2016 - sobota

Sobotní den na mezinárodních závodech v Nebanicích patřil maratonu. V něm zvítězili: Jednospřeží - J. de Groot-Apon, Dvojspřeží pony - 1. T. Palán, Dvojspřeží - K. Sandro, Čtyřspřeží pony - R. Campbell, Čtyřspřeží - M. Brauchle, CAIO H4 soutěž družstev - 1. Německo, 2. Maďarsko, 3. Francie. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 31.7.2016 9:00:00
CAIO4* Nebanice 2016 - pátek

V pátek 29. července pokračovaly v Nebanicích mezinárodní závody spřežení drezurami jednospřeží a dvojspřeží. Výsledky najdete v přiloženém článku. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 30.7.2016 7:00:00
CAIO4* Nebanice 2016 - čtvrtek

Ve čtvrtek 28. července odstartovaly v Nebanicích mezinárodní závody spřežení. První den byly na program drezury čtyřspřeží a čtyřspřeží pony. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 29.7.2016 12:00:00
Červencové závody spřežení - Pardubice

Od 9. do 10. července probíhalo na pardubickém závodišti další kvalifikační kolo Zlaté podkovy ve spřežení. Závody byly také mistrovství Východočeské oblasti. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 15.7.2016 15:00:00
Závody spřežení - Pardubice 2016

V termínu 9. - 10. července se na pardubickém závodišti konalo další kvalifikační kolo Zlaté podkovy ve spřežení. Zvítězili: dvojspřeží pony - Erik Zuvač, jednospřeží - Pavel Plch, dvojspřeží - Josef Drábek, čtyřspřeží - Zdeněk Jirásek. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 11.7.2016 13:20:00
Závody spřežení - Drebkau 2016

V termínu od 15. do 19. června se konaly v německém Drebkau mezinárodní závody spřežení CAI3*. Závodů se účastnili také čeští vozatajové. Ve čtyřspřeží dokončil na 12. místě Radek Nesvačil, na 13. pak Jiří Nesvačil. V soutěži dvojspřeží dosáhl na 10. místo Martin Gössl. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 20.6.2016 16:45:00
CAI3* Topolčianky 2016

Ve dnech 2. - 5. června probíhaly ve slovenských Topolčiankách mezinárodní závody spřežení CAI3*. Nejlepšího umístění z českých jezdců dostáhl ve čtyřspřeží Jiří Nesvačil, který se umístil na třetím místě. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 6.6.2016 18:30:00
XIV. Jarní závody v jízdě spřežení - Semice

O víkendu 7. - 8. května proběhly v Semicích XIV. Jarní závody v jízdě spřežení. Fotografie ze sobotního maratonu zaslala Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 8.5.2016 16:30:00
Rudolfův pohár 2016

Ve dnech 21. - 24. dubna se v Kladrubech nad Labem uskutečnily mezinárodní závody spřežení Rudolfův pohár. V závodech startovalo na 77 spřežení z 12 zemí světa. Vítězem se stali: CAI3* jedničky B. Kwiatek (POL), CAI2* jedničky B. Kwiatek (POL), CAI3* dvojky S. Koalick (GER), CAI3* čtyřky J. Dobrovitz (HUN). Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 26.4.2016 19:15:00
Závody spřežení - Lysá nad Labem 2016

V rámci závodů v Lysé nad Labem se konaly v neděli 20. března závody spřežení. Soutěž jednospřeží vyhrál - Milan Domes, dvojspřeží - Marek Jirgala, čtyřspřeží - Jiří Nesvačil sen. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 21.3.2016 11:55:00
Závody spřežení - VFU Brno 2016

V sobotu 27. února se konaly v jezdecké hale Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně závody spřežení. Nejvíce se dařilo Jaroslavu Juráňovi, který zvítězil s dvojspřežím i čtyřspřežím. Soutěž jednospřeží vyhrála Markéta Sedlinská. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 28.2.2016 18:30:00
Závody spřežení - Slatiňany 2016

V sobotu 13. února se konaly ve Slatiňanech závody spřežení. Ve dvojspřeží pony vyhrál Michal Kořínek, jednospřeží ovdládl Pavel Drbohlav, ve dvojspřeží se nejvíce dařilo Marku Jirgalovi a překážkovou jízdu čtyřspřeží vyhrál Jiří Nesvačil junior. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 17.2.2016 9:00:00
Fotogalerie: Závody spřežení - Hradištko 2016

V sobotu 30. ledna se v Hradištku u Sadské konaly halové závody spřežení. V jednospřeží zvítězila Dr. M. Sedlinská, ve dvojspřeží P. Vlašic a čtyřspřeží - J. Nesvačil jun. Dvojspřeží pony vyhrála Mgr. Pospíšilová a čtyřspřeží pony - P. Vlašic. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 31.1.2016 16:00:00