sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<12345>>>
5. ročník vozatajských závodů Dolní Lomná

V sobotu 11. července se v Dolní Lomné uskutečnil 5. ročník vozatajských závodů. K vidění byla soutěž jednospřeží, dvojspřeží, čtyřspřeží, rej kočárů, dostih poníků a mnoho dalšího. Pro diváky pořadatel připravil tombolu, diváckou soutěž, hudební vystoupení a DJ. Foto Zenon Kisza a Denisa Hanáková

Publikováno: 13.7.2015 17:10:00
Kategorie: sport
Rubrika: spřežení
Závody spřežení v Benicích

O víkendu 30. - 31. května se v Benicích uskutečnily závody spřežení, Pohár Ferdinanda D'Este. V soutěži jednospřeží zvítězil Pavel Plch s koněm Maestoso XII-21 z SK Apollon, druhé místo patřilo Markétě Jelínkové s Red Royal/Furioso XXVII-5 a třetí příčku obsadil Ota Bareš s Desperadem 3. Foto Vít Švajcr

Publikováno: 4.6.2015 13:00:00
Rudolfův pohár 2015 - parkur a dekorování ve fotogalerii

Ve dnech 16. - 19. dubna se v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem konaly mezinárodní závody spřežení, Rudolfův pohár 2015. V jednospřeží zvítězil Polák Bartolomiej Kwiatek, druhý skončil Jan Exnar, soutěž dvojspřeží vyhrál Němec Sandro Koalick, druhou příčku obsadil Martin Gössl a soutěž čtyřspřeží ovládli Češi. První místo vybojoval Jiří Nesvačil sen. a druhé Radek Nesvačil. Foto Šárka Veinhauerová

Publikováno: 20.4.2015 17:20:00
Rudolfův pohár 2015 - maraton ve fotogalerii

Sobotní den patřil na mezinárodních závodech spřežení, Rudolfův pohár 2015, maratonu. Po drezurách a maratonu si drží vedení v soutěži jednospřeží Bartolomiej Kwiatek, ve dvojspřeží Sandro Koalick a do čela čytřek se dostal Jiří Nesvačil senior. Foto Šárka Veinhauesprová

Publikováno: 19.4.2015 11:00:00
Rudolfův pohár 2015 - drezury jednospřeží a čtyřspřeží ve fotogalerii

V pátek 17. dubna byly na programu mezinárodních závodů spřežení Rudolfův pohár 2015 v Kladrubech nad Labem drezurní zkoušky jedniček a čtyřek. V jednospřeží se ujal vedení Polák Bartolomiej Kwiatek a čtyřspřeží ovládl Radek Nesvačil. Foto Šárka Veinhauerová

Publikováno: 18.4.2015 9:00:00
Rudolfův pohár 2015 - drezury dvojspřeží ve fotogalerii

V Národním hřebčíně Kladruby nad Labem probíhají mezinárodní závody spřežení, Rudolfův pohár 2015. Čtvrteční soutěž dvojspřeží ovládl Němec Torsten Koalick, druhé průběžné místo zaujímá Sandro Koalick (GER) a třetí Polák Waldemar Kaczmarek. Foto Šárka Veinhauerová

Publikováno: 17.4.2015 14:30:00
Rudolfův pohár 2015 - 1. veterinární inspekce koní

Ve středu 15. dubna se v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem konaly veterinární inspekce koní v rámci mezinárodních závodů spřežení CAI3* - Rudolfův pohár 2015. Dění zdokumentovala Šárka Veinhauerová

Publikováno: 16.4.2015 11:50:00
Závody spřežení v Lysé nad Labem ve fotogalerii

V pátek 20. března byly na Jezdeckém festivalu v Lysé nad Labem na programu závody spřežení. Hobby jednospřeží i dvojspřeží vyhrál loňský mistr Michal Kořínek, v jednospřeží zvítězil Aleš Klička, v soutěži dvojspřeží Václav Coufalík a čtyřspřeží ovládl Petr Vlašic. Foto Romana Němcová

Publikováno: 3.4.2015 17:25:00
Spřežení ve Slatiňanech ve fotogalerii

V sobotu 28. února se ve Slatiňanech konaly závody ve spřežení. V soutěži dvojspřeží pony zvítězila Monika Pospíšilová, jednospřeží ovládl Pavel Drbohlav, ve dvojspřeží se nejvíce dařilo Václavu Coufalíkovi a Radek Nesvačil zvítězil v soutěži čtyřspřeží. Foto Romana Němcová

Publikováno: 2.3.2015 17:25:00
Hradištko - lednové závody spřežení

Poslední lednová sobota patřila na Hradištku prvním letošním závodům spřežení. Na místě fotografovala Romana Němcová.

Publikováno: 31.1.2015 21:23:38
WEG Normandy: Spřežení - čtvrteční drezura

Ve čtvrtek 4. září začaly drezury soutěže spřežení. Radek Nesvačil dokončil úlohu s výsledkem 91,80 a nese si sebou 68,20 tr. bodů. Jiří Nesvačil jun. byl za svůj výkon ohodnocen 103,49 (56,51 tr. bodů). Zatím je ve vedení Nizozemec I. Chardon (117,88; 42,12). Dnes do drezur nastupuje druhá polovina startovního pole včetně Jiřího Nesvačila sen.

Publikováno: 5.9.2014 10:00:00
Vozatajské závody v Dolní Lomné

V sobotu 19. července se uskutečnil IV. ročník Vozatajských závodů v Dolní Lomné. Byli k vidění soutěže jednospřeží, dvojspřeží, čtyřspřeží, slavnostní zahájení a rej kočárů, pony dostih, vystoupení mini pony a mnoho dalších zajímavých vystoupení. Foto Zenon Kisza

Publikováno: 24.7.2014 11:00:00
Fotogalerie: Spřežení Pardubice - sobotní maraton II.

Na pardubickém závodišti probíhají v termínu 11. - 13. července závody ve spřežení Cena hejtmana Pardubického kraje. Jezdci se také pokoušejí o splnění kvalifikace na Zlatou Podkovu. Nahlédněte na fotografie Šárky Bělohlavové z terénní zkoušky.

Publikováno: 13.7.2014 13:00:00
Fotogalerie: Spřežení Pardubice - sobotní maraton I.

Ve dnech 11. - 13. července probíhají v Pardubicích závody ve spřežení Cena hejtmana Pardubického kraje, jež jsou zároveň kvalifikací Zlaté podkovy. Po druhém dni jsou ve vedení Mgr. Monika Pospíšilová ve dvojspřežení pony, v jednospřeží Mgr. Pavel Pich, dvojspřeží vládne Ladislav Jirgala a čtyřspřeží Pavel Hybler. Jak v konečném pořadí zamíchá dnešní parkur? Foto Marcela Kvochová

Publikováno: 13.7.2014 9:30:00
Závody ve spřežení v Čakovičkách

Ve dnech 23. - 25. května se v Čakovičkách uskutečnily soutěže ve spřežení. Závody byly zároveň vypsány jako Pohár Selské jízdy Čakovičky a Mistrovství severočeské oblasti. V jedničkách se nejvíce dařilo L. Kurkovi, dvojspřeží pony ovládla Mgr. M. Pospíšilová a soutěž jednospřeží Pohár Selské jízdy Čakovičky vyhrála Ing. Y. Zámorská. Foto Šárka Veinhauerová

Publikováno: 29.5.2014 9:50:44