volný čas

Jak název této kategorie napovídá, najdete zde vše, co se týká „volnočasových“ aktivit s koňmi – ať se již jedná o Hubertovy jízdy, jezdecké stezky, jezdecké dny, plesy a galavečery, agroturistiku, koňské tábory, netradiční disciplíny, literaturu, vaše příběhy či soutěže a ankety. Svoji samostatnou rubriku zde má i dětská příloha našeho časopisu – Koníček. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<12345>>>
Druhá fotogalerie ze Žofína - aneb přípravy

Těm, kteří jsou zvědavi na další krásné fotografie ze sobotního Žofína, přinášíme druhou várku. Zatímco se téměř devět set diváků připravovalo doma a u kadeřníků na slavnostní večer, na Slovanském ostrově panoval čilý ruch. Již ráno přijelo Videostudio Jaroslava Boušeho (ano, ti co skvěle zpracovali profily jezdců a koní a celou projekci do všech sálů i ven), hned po nich osvětlovači Martina Braniše (díky jejich ohňům na podiu málem několik jezdců roku "ohořelo") a po srdečném přivítání již začaly pilné přípravy...

Publikováno: 13.3.2012 17:03:24
Kategorie: volný čas
První fotogalerie z galavečera Koně na Žofíně 2012

Brunetka Aleš Suchánek, zpěvák Peter Nagy nebo fronta na kousek narozeninového dortu - to všechno uvidíte na jako vždy velmi vyvedených fotografiích Magdalény Strakové (www.photomls.cz), která pečlivě celý galavečer Koně na Žofíně dokumentovala. Na prvních fotografiích však přinášíme hlavně vítěze jednotlivých kategorií...Dnes by měla na televizi Prima Family pokračovat reportáž ze Žofína.

Publikováno: 11.3.2012 18:19:40
Kategorie: volný čas
Fotogalerie: Galavečer všestrannosti a spřežení 2012

Dne 25. 2. pořádala komise všestrannosti a spřežení ČJF tradiční galavečer, kde proběhlo mimo jiné také slavnostní vyhodnocení nejúspěšnějších sportovců a chovatelů za rok 2011. Fotogalerii pro vás připravil Dušan Korel.

Autor: jge
Publikováno: 26.2.2012 15:55:01
Kategorie: volný čas
Kolínský ples a ocenění Středočechů

V sobotu 18. února se v Kolíně již po dvaatřicáté konal ples stáje Václav. Na něm byli také vyhlášeni nejúspěšnější jezdci středočeské oblasti. Pojďte se podívat ve fotogalerii na jeho průběh.

Publikováno: 19.2.2012 19:08:04
Kategorie: volný čas
Pony v gala ve fotogalerii

O své slavnostní vyhodnocení sezony 2011 s názvem Pony v gala nepřišli ani jezdci na pony. Tuto akci hostila 11. února od 17:30 sokolovna v Pacově (okres Pelhřimov) a přítomní sledovali vyhlášení nejlepších pony jezdců všech věkových kategorií z disciplín skoky, drezura a všestrannost. Fotogalerii připravila Kateřina Návojová.

Publikováno: 13.2.2012 13:55:00
Kategorie: volný čas
Galavečer Severomoravské oblasti ve fotogalerii

Výbor Severomoravské oblasti ČJF pořádal 17. prosince v hotelu Beskyd v Trojanovicích galavečer jezdeckého sportu této oblasti spojený s vyhodnocením osobnosti, poprvé ve všech jezdeckých disciplínách. Byly také předány výkonnostní odznaky a dekorování oblastního mistrovství mužů a žen ve skákání. Fotogalerii připravil Jiří Gebauer.

Autor: jge
Publikováno: 18.12.2011 21:20:57
Kategorie: volný čas
Žofínské úsměvy

Jak se říká - kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe... Vrátíme se tedy ještě naposledy na začátek března, kdy se na žofínském galavečeru udílely ceny nejlepším skokanům, drezuristům a paradrezuristům. A vybrali jsme pouze záběry zachycující úsměv stokrát jinak. Snad je to důkaz, že se většina přítomných velmi dobře bavila. Takže příští rok, opět s úsměvem, nashledanou!

Publikováno: 3.4.2011 6:00:00
Kategorie: volný čas
Český kůň 2010 aneb Bez vás by to nešlo!

Galavečer jezdeckého sportu Český kůň 2010 přivedl na Žofín stovky příznivců drezury a skoků. Zaplněný žofínský palác byl důkazem všeobecného zájmu o tuto akci, dokonce až na jednu výjimku si i všichni ocenění přišli pro svoje ceny. Přelomově působil pro jezdecký sport zájem televizních kamer Primy, sportovního kanálu České televize a televize Novasport. Ovšem bez koho by vůbec nebylo možné tento večer zrealizovat? Samozřejmě bez sponzorů! A proto je i dnešní fotogalerie takovým Special thanks to our partners.

Publikováno: 2.4.2011 20:00:00
Kategorie: volný čas
Český kůň 2010: Nejlepší koně

Jak již víte, koňmi roku se v pátek na Žofíně stali drezurní Chamberlain a skokový Congo King Gain. Fotografie z jejich dekorování přináší Magdaléna Straková.

Publikováno: 13.3.2011 15:04:46
Kategorie: volný čas
Český kůň 2010: První fotoochutnávka

Právě přinášíme první várku fotografií Magdalény Strakové z pátečního Žofína. I když se nám program trošičku protáhl, snad nikdo, kdo přišel, nelitoval. Pro oceněné byly kromě obvyklých cen připraveny i velmi neobvyklé dárky, takže o zábavu opravdu nebyla nouze. Fotografií máme samozřejmě stovky a chystáme se vám je "dávkovat". Tato várka shrnuje průřez prvními částmi vyhlašování mladších kategorií.

Publikováno: 13.3.2011 10:44:50
Kategorie: volný čas
Galavečer všestrannosti a spřežení ve fotografiích Jiřího Bělohlava

O průběhu galavečera všestrannosti a spřežení v Humpolci jsme se dozvěděli už z reportáže Jiřího Křepelky v neděli. Tentokrát vám však přinášíme bohatou fotogalerii, která tento článek elegantně doplní. Fotografie pro vás pořídil Jiří Bělohlav.

Publikováno: 3.3.2011 16:55:37
Kategorie: volný čas
Galavečer pony ve fotogalerii

V sobotu 12. 2. se konal v Benešově galavečer pony s vyhodnocením sportovní sezony. Celou událost zdokumentovala Kateřina Návojová a my vám teď nabízíme podrobný průřez slavnostním večerem díky jejím fotografiím.

Publikováno: 14.2.2011 20:18:02
Kategorie: volný čas
56. jezdecký ples pořádaný JK Opava Kateřinky ve fotogalerii

Připomeňme si v dnešní fotogalerii Miroslava Tůmy 56. jezdecký ples v Hradci nad Moravicí, který se konal 22. ledna. Akci zorganizoval Jezdecký klub Opava Kateřinky. Další fotografie najdete pod odkazem: http://www.jkopava.cz/gallery/ples-2011/.

Publikováno: 11.2.2011 10:24:06
Kategorie: volný čas
První severočeský jezdecký ples

V sobotu 20. 2. se v Teplicích konal poprvé Jezdecký ples, na kterém se kromě jiného vyhlašovali nejlepší jezdci severočeské oblasti. Nelehký úkol s organizací plesu si na svá bedra vzal JK Bystřany. Celý večer moderovala Lenka Vodná z Evropy 2 a k tanci hrála skupina s tématickým názvem Black Horse. Kromě výše zmiňovaného vyhlašování těch NEJ bylo na programu samozřejmě předtančení, půlnoční překvapení a bohatá tombola. Z průběhu akce vám přinášíme reportáž Petry Svobodové s fotogalerií Lucie Zvěřinové.

Publikováno: 24.2.2010 11:00:00
Kategorie: volný čas
Galavečer všestrannosti a spřežení v Humpolci 2009

Pulcarová, Příhodová, Příhoda, Hatla a Oswald, resp. Pospíšilová, Minarčík, Jirgala a Nesvačil sen. Tak to jsou nejdůležitější jména, která zazněla při galavečeru „soutěží podkovy“, tedy všestrannosti a spřežení. Ten se uskutečnil v sobotu 20. února od 20 hodin ve Spolkovém domě v Humpolci. Již ve čtvrtek (předplatitelé ve středu) najdete aktuální reportáž s celkovým hodnocením v březnovém čísle časopisu Jezdectví. Tu pro vás s předstihem doplňujeme o podrobnější fotogalerii. Pojďte se na ni podívat!

Publikováno: 22.2.2010 7:27:39
Kategorie: volný čas
<<<12345>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 2/2019