sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<12345>>>
Mistrovství světa mladých koní Verden 2014 - 5letí ve fotogalerii

Ve dnech 6. - 10. srpna se ve Verdenu konalo mistrovství světa mladých drezurních koní. V malém finále 5letých byla česká dvojice Eva Jančaříková a Rapper Joe ohodnocena celkovou známkou 6,62 a obsadila 19. příčku. Ve finále zvítězila Němka Dorothee Schneider se Sezuan 2 ohodnocena známkou 9.76.

Publikováno: 21.8.2014 15:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
ČDP 2014: 5. kolo v Těšánkách ve fotogalerii

O víkendu 16. - 17. sprna hostil areál v Těšánkách páté a poslední kvalifikační kolo Českého drezurního poháru. Sobotní i nedělní vrchol dne ovládli Roman Bravenec a Dr. Shiwago. Vyhráli úlohy Prix St. Georges a Intermediate I. Druhé místo v obou soutěžích obsadila Barbora Dvorníková s klisnou Why Not a obě třetí příčky patřily Martině Opočenské s koněm Rapstern.

Publikováno: 19.8.2014 14:00:00
Drezurní závody v Humpolci

Dne 26. 7. se na humpoleckém závodišti Dusilov konaly drezurní závody. Kromě otevřených soutěží jsme zde mohli zhlédnout i Oblastní mistrovství. Mistryní v kategorii dětí se stala Barbora Vaňková na koni Lipton Sinaj, za juniory pak Šárka Douchová s Faraday 1. V kategorii mladých jezdců zvítězila Veronika Plucarová s koněm Norbel a v kategorii seniorů Ing. Pavel Vaněk s klisnou Crazy Love. Fotogalerii připravila Petra Zenášková

Publikováno: 31.7.2014 16:00:00
MČR Panská Lícha 2014: Neděle - finále seniorů

Poslední finálovou soutěží nedělního dne byla úloha Intermediate I volná sestava na hudbu pro seniory. Fabrizio Sigismondi s Aproposem předvedli výborný výkon a právem zvítězili. Stříbrnou medaili si odvezla Šárka Charvátová se Saint Tropezem a Libuše Půlpánová s Galantem 4 získali bronz. Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 28.7.2014 15:00:00
MČR Panská Lícha 2014: Neděle - finále mladých jezdců

Zlatou medaili v kategorii mladých jezdců vybojovala jezdkyně Sofie Brodová s ryzákem Lissandrem, stříbro získala Barbora Dvorníková s Why Not a třetí příčku obsadila dvojice Kamila Kotyzová a Little Joe. Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 28.7.2014 11:30:00
MČR Panská Lícha 2014: Neděle - finále mladších juniorů

V kategorii mladších juniorů zvítězila Tereza Čechurová s koněm Elfen Prinz, stříbro patří Anetě Havlíčkové s Ce Sior a bronzovou medaili obdržela Kateřina Němcová a Wolken. Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 27.7.2014 15:08:00
MČR Panská Lícha 2014: Neděle - finále dětí

Zlato v kategorii dětí získává Tereza Markusková s koněm Aha, stříbrná medaile patří Sáře Vingrálkové a Emilovi-R a třetí místo pro Zuzanu Balouškovou s Lipton Samba. Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 27.7.2014 11:54:00
MČR Panská Lícha 2014: Neděle - finále starších juniorů

Mistryní mezi staršími juniory se stala Martina Kučerová s Caletem, stříbro získala Barbora Kamírová s Un Ami a třetí místo patří Patricii Gráblové s Wayomou. Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 27.7.2014 11:33:00
MČR Panská Lícha 2014: Neděle - finále družstev

Dnes se jelo druhé (a zároveň finálové) kolo družstev pro 1. jezdce. Zlato si domů odváží jihočeská oblast (Kamírová, Civišová, Mikolášová), stříbro pro pražské družstvo (Deneš, Habásková, Literová) a bronz vybojovalo jihomoravské družstvo (Bravenec, Urbanová, Jančářová I.). Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 27.7.2014 10:49:00
MČR Panská Lícha 2014: Sobota - první kolo dětí

V prvním kole dětí (úloha DD/2009) zvítězila Sára Vingrálková s Emilem-R (68,517 %), druhé místo připadlo Tereze Markuskové s koněm Aha (66,965 %) a třetí je zatím Zuzana Baloušková s Lipton Samba (64,862 %). Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 26.7.2014 18:41:00
MČR Panská Lícha 2014: Sobota - druhé kolo družstev 2. a 3. jezdci

V duhém kole družstev pro 2. a 3. jezdce se opět nejvíce dařilo dvojici Miroslav Deneš a Ambassador (67,081 %), druhé místo patří Braboře Kamírové s Un Ami (66,351 %) a třetí příčka pro Petru Miki Civišovou a Mary Lou 1 (65,216 %). Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 26.7.2014 16:45:00
MČR Panská Lícha 2014: Sobota - druhé kolo seniorů

V nejpočetnější kategorii seniorů si po druhém kole drží vedoucí příčku Fabrizio Sigismondi s Aproposem (70,815 %), druhé místo zůstává také neměnné - Šárka Charvátová a Saint Tropez (70,526 %) a na třetí průběžnou pozici se probojovala Libuše Půlpánová s Galantem 4 (69,105 %). Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 26.7.2014 14:50:00
MČR Panská Lícha 2014: Sobota - druhé kolo mladších juniorů

Po druhém kole mladších juniorů (úloha JU/2009) zůstává ve vedení Aneta Havlíčková s koněm Ce Sior (64,235 %), druhé místo patří dvojici Tereza Čechurová a Elfen Prinz (63,823 %) a třetí je Denisa Vegrichtová s Artušem 7 (61,176 %). Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 26.7.2014 11:45:00
MČR Panská Lícha 2014: Sobota - druhé kolo mladých jezdců

Po druhém kole mladých jezdců (úloha SG/2009) se na první příčku vyhoupla Sofie Brodová s koněm Lissandro (67,105 %), druhá je doposud vedoucí jezdkyně Barbora Dvorníková s Why Not (63,237 %) a třeté průběžné místo patří Kamile Kotyzové s Little Joe (62,052 %). Foto Lucie Burešová

Publikováno: 26.7.2014 10:20:00
MČR Panská Lícha 2014: Sobota - druhé kolo starších juniorů

První sobotní soutěží bylo druhé kolo starších juniorů (úloha JJ/2009). Ve vedení zůstává Barbora Kamírová s Un Ami (67,263 %), průběžné druhé místo patří Martině Kučerové s Caletem (66,894 %) a třetí Patricii Gráblové s koněm Wayoma (64,631 %). Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 26.7.2014 9:16:00