Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<12345>>>
Květnové skokové závody na Suché u Litomyšle

V sobotu 9. května se v areálu na Suché u Litomyšle konaly skokové závody od 80 cm do 125 cm. V soutěži L* i S* zvítězila dvojice ze Stáje Manon, Petra Skřivanová a Easy Love. Druhé místo v S* obsadila Štěpánka Zavoralová se Simonou 3 a třetí patřilo Jiřímu Skřivanovi s Flying Star. Foto Michaela Javůrková

Publikováno: 11.5.2015 17:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Skokové závody v Plzni - neděle

Druhým dnem pokračovaly v Plzni jezdecké závody Jarní cena Slavie VŠ. Nedělní úvodní soutěž Z vyhrála Z. Kuželíková s Largem. V ZL se nejlépe dařilo P. Tolarové s klisnou Concetta. Pro děti a juniory byl připraven parkur na styl, který hodnotila Ing. E. Mentlíková. Nejvyšší známku 8,2 bodu obdržela Lucia Mika, která startovala s valachem Iwein Gold. Stupňovanou obtížnost do 120 cm, stejně jako L** vyhrála K. Svobodová s klisnou Czelzi. Hlavní soutěž S** se jela na dvě rozeskakování. Z obou byly pouze dvě bezchybné dvojice J. Luža a Benito-S a L. Smaha s valachem Balou, který zvítězil v rychlejším čase. Program závodů zpestřilo předvedení letošního hřebečka po Quick Lauro Z, z matky Navaho, která za místní jezdecký klub startovala (T). Fotogalerii připravila M. Kůstková

Publikováno: 11.5.2015 14:30:00
1. kvalifikace Central Europe Jumping Cup v Olomouci - pátek

Ve dnech 8. - 10. května se v areálu ESC Olomouc konaly skokové závody, 1. kvalifikace Central Europe Jumping Cup. V páteční soutěži Z zvítězila Daniela Potyszová s Dorotheou, v ZL se dařilo Radimu Bodlákovi s Doňou 1, L* vyhrál Milan Klár s Colette 1 a soutěž S* ovládl Radek Šídlo se Zarinou-HS. Foto Jiří Gebauer

Publikováno: 11.5.2015 12:00:00
CSIO Linz 2015 - Pohár národů pro Čechy

V pátek 8. května se v rakouském Linci konal v rámci mezinárodních závodů CSIO Pohár národů. Český tým, ve složení Zuzana Zelinková, Emma Augier de Moussac, Ondřej Zvára a Aleš Opatrný, absolvoval první kolo pouze se 4 trestnými body, které se škrtaly, a do druhého postupoval z prvního místa s nulou. V něm Češi inkasovali 7 trestných bodů (5 se škrtalo), což znamenalo zasloužené vítězství. Druhá skončila Ukrajina (8 tr. b.) a třetí Německo (13 tr. b.). Foto Michael Motygin

Publikováno: 10.5.2015 16:00:00
Skokové závody v Plzni - sobota

Dvoudenní skokové závody pořádal o víkendu 9.-10.5. Jezdecký klub Slavia VŠ v Plzni. Parkury určené zejména mladým koním stavil Petr Švec. V sobotu byly na programu 4 soutěže. Úvodní ZM bylo rozdělené na dvě oddělení. Kategorii 4 a 5 letých koní vyhrál Jaroslav Kůst s klisnou Vesper Z a oddělení dětí Nikita Kodadová s Lilien. V Z se nejlépe dařilo Anně Těšínské s valachem Borovets. Dvoufázové skákání 110/120 cm vyhrála Jana Valdmanová s valachem Le Roi. Následně se snesl na kolbiště v Českém údolí déšť, který doprovázel téměř celé L* na čas. V něm zvítězila Kristýna Hofmeisterová s klisnou Jasněnka. Fotogalerii připravila Martina Kůstková

Publikováno: 10.5.2015 13:45:00
Květnové skokové závody v Nebanicích

Jarní skokové závody připravili manželé Šimáčkovi v Nebanicích na Chebsku dne 8.5. Pět skokových soutěží ZM-S* stavěl německý stavitel Hermann Enders. Úvodní ZM vyhrál Adam Scholz s valachem Liason německého chovu. Parkur Z s následným rozeskakováním ovládla Jennie Kaaslová s klisnou Rhapsody. Třetí soutěží oproti rozpisu bylo dvoufázové skákání, které vyhrála domácí dvojice Karolína Šimáčková a valach Legion. Technicky náročný parkur L** s následným rozeskakováním nebyl problémem pro Michaelu Rodovou s holandskou klisnou Aurena, která zvítězila po rozeskakování čtveřice bezchybných. Sportovní program vyvrcholil soutěží S*, kde zvítězila Vladislava Fenclová s valachem Bikaver Tekaz. Fotogalerii připravila Martina Kůstková

Publikováno: 9.5.2015 16:30:00
Prvomájové skokové závody v Mariánských Lázních

V pátek 1. května se v Mariánských Lázních konaly skokové závody. V soutěžích L** a S** se dařilo Vladimíru Jančovi. S koněm Snasnu obsadil první místo ve 120 cm a druhé ve 130 cm a s plemenným hřebcem Sacipont JV zvítězil ve 130 cm a byl druhý ve 120 cm. Fotogalerii připravila Martina Kůstková

Publikováno: 8.5.2015 9:00:00
2. kolo Zlaté podkovy 2015 ve Dvorečku - terénní zkouška

Druhé kolo Zlaté podkovy 2015 se uskutečnilo ve dnech 1. - 3. května ve Dvorečku. Zlatou podkovu vyhrála Michaela Balounová s Diamantixou, ve Stříbrné podkově se dařilo Marii Dvořákové s Carmen 16, v Bronzové podkově zvítězila Alžběta Vyštajnová s Elzarem a Soutěž nadějí ovládl Jaroslav Hatla s Big Berrym. Foto Jiří Bělohlav

Publikováno: 7.5.2015 10:30:00
Rubrika: všestrannost
Skoková KMK 2015: 2. kolo ve Zduchovicích ve fotogalerii

V úterý 5. května proběhlo ve Zduchovicích druhé kolo skokových Kritérií mladých koní. Vítězové jsou: 4leté klisny - M. Kotalík a Wanda, 4letí hřebci - T. Navrátil a Gulden ZH, 5leté klisny - I. Holíková a Penelope, 5letí hřebci - J. Štěrba a Warness ZH, 6leté klisny - K. Mestenhauserová a Electric Lady, 6letí hřebci - K. Polák a Empire. Fotogalerii připravila Martina Kůstková

Publikováno: 6.5.2015 19:45:00
Květnová Hořovická Tour 2015 - nedělní ST*

Nejvyšší nedělní soutěží na Květnové Hořovické Tour byl parkur stupně ST*, v němž zvítězil Ladislav Dub a Crouch. Druhé místo patřilo Kateřině Bardonové s Centem B a třetí obsadil Kamil Papoušek s Brisky-Else. Foto Michael Motygin

Publikováno: 6.5.2015 14:00:00
Květnová Hořovická Tour 2015 - nedělní S**

V nedělním hořovickém dvouhvězdovém S zvítězil reprezentant JO Srnín, Kamil Papoušek s koněm Stakko, druhé místo obsadila Veronika Krajníková se Zippy Zairou a třetí příčka patřila Ladislavu Dubovi s koněm Crouch. Foto Michael Motygin

Publikováno: 6.5.2015 11:30:00
2. kolo Zlaté podkovy 2015 ve Dvorečku

O víkendu 1.-3. května se konalo ve Dvorečku druhé kolo seriálu Zlatá podkova. V Bronzové podkově zvítězila Alžběta Vyštajnová s Elzarem, Soutěž nadějí "ZL" ovládl Jaroslav Hatla se svými dvěma koňmi Big Berry a Ballymurphy Mark, Stříbrnou podkovu vyhrála Marie Dvořáková v sedle Carmen 16. V nejvyšší soutěži, Zlaté podkově na úrovni CNC1*, zvítězila Michaela Balounová s Diamantixou z JK Glod Čejov, když zajela jako jediná z deseti dvojic čistý cross i parkur. Fotogalerii připravil Lukáš Krajíček

Publikováno: 6.5.2015 9:00:00
2. ročník Hobby Tour v Kejžlici

Na sváteční pátek 1. května odstartoval závody v Kejžlici již druhý ročník Hobby Tour pořádaný stájí JK Glod Čejov v obcích kolem Humpolce (Kejžlice, Budíkov, Řečice-Křepiny, Čejov). Na programu byly soutěže od 50cm do 110cm a také jízda zručnosti. Nejvyšší soutěž, parkur do 110cm - Cena obce Kejžlice, vyhrál František Veleba v sedle Armity. Fotogalerii připravil Lukáš Krajíček

Publikováno: 5.5.2015 20:52:00
Květnová Hořovická Tour - sobota

Druhým dnem pokračovala Květnová Hořovická Tour, která se vyznačuje obrovským zájmem startujících. Na parkurech Petra Maška v úvodním sobotním Z na limitovaný čas zvítězil Jaroslav Vábek s Dekameronem. V ZL se mezi 92 startujícími nejlépe dařilo Kristýně Hofmeisterové s Jasněnkou. Soutěž stupně L* přilákala na start 90 dvojic a nejrychlejší byl Lubomír Gabryš s valachem Leon de Beyssac. Odpolední program uzavřelo S* s následným rozeskakováním, kde byl nejrychlejší Jiří Ditl s Honfleur VD Brandewijnhoeve, druhý se umístil Michal Kukačka s Philadelphií a třetí Aneta Paličková s Dorcou. Fotogalerii připravila Martina Kůstková

Publikováno: 3.5.2015 14:00:00
ČDP 2015 - první kolo v Martinicích

První kolo Českého drezurního poháru 2015 se uskutečnilo o víkendu 25. - 26. dubna v Martinicích. V nedělním Novice Cupu do 18 let zvítězila M. Čermáková s Little Lordem, v kategorii nad 18 let se dařilo P. Hofbauerové s koněm Frazier, v Junior Trophy/Chalenge Cupu vyhrála H. Vašáryová s Filipou a Top Ten Cup ovládla T. Hábová s Jamesem Bondem. Foto Martin Pecka

Publikováno: 30.4.2015 14:00:00
Rubrika: drezura