Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<12345>>>
MČR ve skákání děti, junioři 2015 Martinice - zlato pro juniorský tým Východočechů

Soutěže pro juniorská družstva se účastnilo 7 týmů - středočeské, východočeské, severomoravské, karlovarské, severočeské, pražské a západočeské. O zlato se nakonec velmi napínavě rozeskakovalo východočeské a tříčlenné karlovarské ve složení Stružinský, Markusková a Nágr (celkem 8 tr. b.), přičemž úspěšnější v součtu časů byl tým z východu J. Skřivan, M. Kořínek, M. Kučerová a A. Siatková. Bronz má severní Morava, která vyhrála v rozeskakování nad Středočechy (z obou kol 16 tr. b.)

Publikováno: 18.7.2015 20:31:35
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
MČR ve skákání děti, junioři 2015 Martinice - pátek

V pátek 17. 7. 2015 začalo prvními koly skokové MČR pro mladší kategorie. Za velmi horkého počasí (kolemjdoucí bouřka se Martinicím naštěstí vyhnula...) proběhlo 5 soutěží. Do druhého kola postupuje bez chyby 21 dvojic v kategorii dětí, 11 mladších juniorů a 16 starších juniorů. Mezi družstvy vedou západní Čechy (děti) a Karlovaráci (junioři).

Publikováno: 17.7.2015 20:41:51
MČR Ptýrov skoky 2015: Poslední šance

V rámci mistrovství se kvalifikované dvojice mohou již několik let účastnit (po zaplacení startovného) otevřených soutěží. Otevřená byla také "poslední šance", do které v neděli ráno nastoupilo 45 dvojic a jen 7 z nich ji absolvovalo bez trestných bodů. Ve druhé fázi na úrovni 140 cm pouze 2 jezdkyně dojely bez trestných bodů - vítězka Veronika Krajníková a Zippy Zaira a druhá Ivana Hronová a Esione v. Woutland.

Publikováno: 15.7.2015 15:15:52
MČR Ptýrov skoky 2015: Třetí kolo žen

Mistryní v kategorii ženy se stala Michaela Šínová (Casidi). Ta stejně jako druhá Veronika Jelínková (Forever) chybovala až ve 3. kole, ovšem v rozeskakování byla úspěšnější. O bronz se rozeskakovaly Kateřina Bardonová (Logistica MM, 0+4+4) a Dominika Hrubešová (Rain Man, 0+0+8), přičemž lépe, jen s 1 trestným bodem, dojela Kateřina. Pátá skončila Michaela Hanuščinová a Satisfy (4+5+0).

Publikováno: 15.7.2015 13:00:29
MČR Ptýrov skoky 2015: Třetí kolo mladých jezdců

Třetí kolo mladých jezdců skončilo nejlépe pro obhájce vítězství Annu Kellnerovou a valacha Bacara de la Ferme Blanche, když ho jako jediní absolvovali bezchybně a tím jejich celkové skóre zůstalo na 4 tr. bodech (0+4+0). O stříbro a bronz se rozeskakovaly jezdkyně s celkovými 8 trestnými body Kateřina Málková (Chinta) a Tina Šalková (Toro). Stříbro nakonec získala rychlejší Tina. Na dalších dvou místech skončily jezdkyně s 9 trestnými body, Sabina Šůchová a Ebel (0+5+4) a Karolína Šimáčková a Havaj (5+0+4). Také tato jezdkyně se stejně jako Kamila Kupcová s Aganem bude za 14 dní na Ptýrově účastnit drezurního mistrovství ČR (Coconut).

Publikováno: 14.7.2015 20:00:22
MČR Ptýrov skoky 2015: Třetí kolo jednotlivců

Mistrem ČR v parkurovém skákání se pro rok 2015 stal 12. července Aleš Opatrný v sedle devítileté Berliny. I přes chybu a mírné překročení času si s celkovými 5 trestnými body ze tří kol odvezl zlato, druhá Zuzana Zelinková s Calerim II měla na kontě pouze 6 trestných bodů (0+5+1) a třetí Jiří Hruška se Sapril Aristem Z osm (0+0+8). Čtvrtá skončila Barbora Tomanová a Sorceress (0+4+5) a pátý Vladimír Janča a Sacipont (8+9+0!). Vraťte se s námi k napínavé neděli!

Publikováno: 14.7.2015 18:14:53
MČR Ptýrov skoky 2015: Druhé kolo družstev

Druhé kolo soutěže družstev dokončilo pouze 6 dvojic čistě! Bohužel žádné družstvo, které bylo vpředu, nepředvedlo výsledek na medaili, takže nakonec zvítězilo středočeské družstvo Ondřej Potluka, Přemysl Adam, Tomáš Veselý a Sergej Motygin zatížené z prvního kola 5 trestnými body, které přidalo i ve druhém kole. Dva týmy zatížené z prvního kola 4 trestnými body se nakonec s celkovými 12 rozeskakovala o stříbro a bronz - lépe dojely severní Čechy a třetí je severní Morava.

Publikováno: 14.7.2015 12:56:57
MČR Ptýrov skoky 2015: Neděle ráno

Vrcholem mistrovství ČR je neděle, den, kdy se ve třetích kolech (pro družstva ve druhých) rozhodne, kdo získá medaile a bude se celý rok těšit z titulů... Než tento boj začne, přinášíme takovou malou ochutnávku klidu před bouří - pojďte s námi na procházku kolem kolbiště, kde probíhala ranní poslední šance...

Publikováno: 12.7.2015 10:07:00
MČR Ptýrov skoky 2015: První kolo družstev

Sobotní ranní soutěž družstev na úrovni 130 cm absolvovalo přes 15 dvojic bezchybně, jako první Sergej Motygin a Extreme Chaos. Čisté konto si do druhého kola nese pouze družstvo Západní Čechy 1 ve složení Jaroslav Jindra, Luděk Smaha, Jan Štětina a Jiří Luža. Dvě družstva postupují se 4 trestnými body (Severní Čechy 1 a Severní Morava 1), s 5 trestnými body Praha 1, Jižní Čechy 1 a Střední Čechy 1. Podívejte se na zdařilé fotografie!

Publikováno: 11.7.2015 11:31:48
MČR Ptýrov skoky 2015: Sobota ráno v areálu

V sobotu ráno areál zalilo slunce a pomalu se probouzí k životu. Federic Cottier si v pátek večer osobně připravil vodní příkop, ve stájích se krmí, čistí boxy, vyváží kolečka i ten, kdo šel včera nejvyšší soutěž čistě... Pojďte s námi na prohlídku!

Publikováno: 11.7.2015 7:59:29
MČR Ptýrov skoky 2015: První kolo jednotlivců

V pátečním prvním kole soutěže jednotlivců bylo 5 čistých dvojic. První zcela bezchybnou jízdu po dvěma body zatížené N. Bielíkové (Concelo) předvedla Barbora Tomanová a Sorceress, jako druhý dokončil čistě Aleš Opatrný a Berlina, třetí Luděk Smaha a Balou, čtvrtý Jiří Hruška a Sapril Aristo-Z a pátý se svám druhý koněm Aleš (Wally). Do cíle s pouhým 1 trestným bodem dojeli i Natálie Roučková (Zandiro Z) a R. Doležal a Carl Blue.

Publikováno: 10.7.2015 21:13:59
MČR Ptýrov skoky 2015: První kolo mladých jezdců

V pátek 10. července v 16,15 odstartovalo mistrovské první kolo soutěže mladých jezdců, do něhož nastoupilo 17 dvojic. Do cíle ST* (135 cm) dojelo s čistým kontem hned 5 dvojic. Jako první Kateřina Málková a Cornils, poté Sabina Šůchová a Ebel, vloni stříbrná Ivana Hronová a Deviline a se dvěma koňmi také obhájkyně loňského zlata Anna Kellnerová (Bacara d.l.F.B. a Carpe Diem A. P.). Další 4 dvojice dokončily s chybou. Přinášíme fotografie i z následné otevřené soutěže, kde bylo dalších 10 dvojic.

Publikováno: 10.7.2015 17:46:07
MČR Ptýrov skoky 2015: První kolo žen a otevřená soutěž

V pátek 10. července o půl jedné se rozběhlo mistrovství republiky ve skákání sutěží pro ženy. Do ní nastoupilo 56 dvojic, přičemž 15 okončilo bezchybně a 3 nedokončily. Nakonec ještě startovala třicítka jezdců v otevřené soutěži. Pojďte se podívat na první páteční ostrý parkur i na jeho prohlídku!

Publikováno: 10.7.2015 16:11:01
MČR Ptýrov skoky 2015: Čtvrteční příjezd

Ve čtvrtek 9. července se začali sjíždět jezdci na mistrovství republiky na Ptýrov. Přivítal je dárek od pořadatele a sluncem zalitý areál. A někdo už si i zaskákal... Projděte se s námi! Foto Michael Motygin

Publikováno: 9.7.2015 22:06:18
Champions Tour John Deere Cup 2015 Hradištko - sobota

Nejobsazenější domácí skokové závody prvního červencového týdne proběhly v rámci série Champions Tour na Hradištku u Sadské pod názvem John Deere Cup. Za velmi horkých podmínek proběhly 4 soutěže od 100 do 125 cm. V té nejnižší zvítězila Sabina Nosková a Naja, v ZL B. Ladrová a Dream, v 115/120 cm Jana Nosková a Shadow a v té poslední se nejvíce dařilo R. Nekolové (Le Pass) před K. Damborskou (Calvero) a P. Dohnalem (Lionheart). Na našem youtube kanálu najdete i videozáznamy jízd.

Publikováno: 5.7.2015 21:25:55