dostihy

V této kategorii najdete zajímavosti o dostizích – ať se již jedná o klusácké, rovinové nebo překážkové. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<678>>>
III. den metropolitní sezony ve fotogalerii

Třetím dějstvím letošní dostihové sezony v CONSEQ PARKU Velká Chuchle byl již jedenáctý ročník The British Racing Green Day pořádaného spolu s Helas New Encounters Club. Fotogalerii připravila Veronika Poršová.

Publikováno: 25.4.2012 15:50:32
Kategorie: dostihy
II. den metropolitní sezony ve fotogalerii

Za deštivého počasí pokračovala v neděli druhou kapitolou letošní dostihová sezona v Praze-Velké Chuchli a mezi osmi body programu byly i dva dostihy první kategorie. Fotogalerii připravila Veronika Poršová.

Publikováno: 17.4.2012 20:49:02
Kategorie: dostihy
87. Gomba handicap ve fotogalerii

V neděli 8. dubna byla v CONSEQ PARKU Velká Chuchle zahájena dostihová sezona 2012. Program otevíracího odpoledne tvořilo osm rovinových dostihů a na místě fotila Veronika Poršová.

Publikováno: 10.4.2012 10:20:18
Kategorie: dostihy
Fotogalerie: První letošní dostihový mítink v Kolesách

Na velikonoční pondělí se v Kolesách u Kladrub nad Labem odehrál první letošní dostihový mítink. Hlavním bodem programu byla Cena Szafrana (Steeplechase cross-country, II. Kategorie, 4000 m). Vítězem se stal Jacuzzi s ž. Markem Stromským. Fotogalerii připravila Lenka Janatková.

Publikováno: 9.4.2012 20:44:37
Kategorie: dostihy
XVII. Galavečer turfu ve fotogalerii

Již sedmnáctý Galavečer turfu se konal v sobotu 21. 1. v prostějovském divadle, kde se odehrála slavnostní část moderovaná Markem Svačinou, a do všech prostor Národního domu se pak účastníci přesunuli za taneční zábavou. Fotogalerii pro vás připravil Zenon Kisza.

Publikováno: 24.1.2012 12:55:25
Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
Fotogalerie z poslední letošních dostihů v Pardubicích

V sobotu 22. 10. se v Pardubicích běhaly poslední letošní dostihy. Na programu bylo 6 dostihů přes překážky a vložený dostih poníků. Vítězství posledního dostihu, Ceny Tiumena - závěrečné steeplechase cross country ČASCH (Stchcc, II, 4200 m, 100 000 Kč), putovalo do Drbny prostřednictvím Jaroslava Myšky a Ignacia. Fotogalerii připravila Michaela Javůrková.

Publikováno: 22.10.2011 21:22:51
Kategorie: dostihy
121. Velká pardubická České pojišťovny ve fotografiích M. Javůrkové

Fotogalerie z objektivu Michaely Javůrkové zachycuje nejen průběh Velké pardubické České pojišťovny, ale také ostatní nedělní dostihy, veterinární prohlídku i doprovodný program.

Publikováno: 9.10.2011 21:00:00
Kategorie: dostihy
Sobotní rovinový program v Pardubicích

Na Dostihovém závodišti v Pardubicích se v sobotu konal rovinový mítink, tradiční předkrm před nedělními překážkami a Velkou pardubickou České pojišťovny. Hlavním bodem sychravého a deštivého odpoledne byla Velká cena DOMEC s Českým rozhlasem Pardubice. Rovinový dostih I. kategorie pro 3leté a starší koně na 2900 metrů o 130 000 korun v konkurenci jedenácti koní vyhrála čtyřletá hnědka Greek Wedding s žokejem Jánem Havlíkem. Klisnu, která se na dráze objevila po delší odmlce, pro stáj BORS Břeclav a.s. připravuje trenér Petr Juránek (tuto stáj jsme vám představili v zářijovém čísle). Greek Wedding zvítězila jistě o jednu a čtvrt délky před tříletou ryzkou Pikardií (ž. Hind). O další pět délek zpět se na třetím místě umístil čtyřletý hnědý valach Taro (ž. Rája). Fotogalerii připravila Michaela Javůrková.

Publikováno: 9.10.2011 10:00:34
Kategorie: dostihy
IV. ročník Středoevropské dražby anglického plnokrevníka

Dne 7. října se na závodišti v Pardubicích uskutečnil čtvrtý ročník Středoevropské dražby anglického plnokrevníka. Do aukce nastoupilo téměř semdesát koní různého věku, původu i dosažených výsledků. Nyní přinášíme několik fotografií.

Publikováno: 9.10.2011 9:00:10
Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
První říjnová neděle ve Velké Chuchli

První říjnovou neděli se v Praze - Velké Chuchli odehrál letošní osmnáctý dostihový den. Jeho vrcholem byl 75. Gerschův memoriál (I. kategorie, 1400 m) určený pro dvouleté koně. Jeho vítězem se stal český odchovanec Hyacint, v jehož sedle byl ž. Petr Foret. Hyacinta trénuje Greg Wroblevski ve Zhoři na Jihlavsku a jeho majitelem je Dostihová stáj Pegas pana Trávníčka. Druhé místo patřilo hřebci My Afantou s ž. Janem Rájou a třetí získal Almond Magic s ž. Radkem Koplíkem. Fotogalerii připravila Lenka Janatková.

Publikováno: 3.10.2011 10:41:04
Kategorie: dostihy
Dostihový festival ve fotogalerii

Za deštivého počasí se dne 18. září v Praze – Velké Chuchli odehrál tradiční Dostihový festival, jehož vrcholem byly tři dostihy - Stříbrný pohár Hřebčína Křenek (Listed, 2400 m), 33. Velká cena českého turfu (I. kategorie, 2400 m) a 33. Velká cena Prahy (I. kategorie, 1600 m), která patřila vítězi Českého Derby Roches Crossovi v tréninku Josefa Váni, reprezentuje stáj Jasna a v jeho sedle byl Tomáš Lukášek. Za celé odpoledne se odehrálo celkem osm dostihů. Fotogalerii připravila Lenka Janatková.

Publikováno: 19.9.2011 12:00:04
Kategorie: dostihy
Cena Závodiště Lysá nad Labem ve fotogalerii

V sobotu 17. září se na závodišti v Lysé nad Labem konaly jedny z letošních dostihů. Závodilo se celkem v devíti dostizích a to ve steeplechase, 5 rovinových dostizích a v samotném závěru dne odstartovali dva dostihy s proutěnými překážkami. Mezi dostihy byl jako doprovodný program vložen speciální dostih a dostih pro neregistrované koně. Jedinou vypsanou steeplechase ovládl Josef Bartoš s Norino. V posledním dostihu s proutěnými překážkami, v Ceně Závodiště Lysá nad Labem, zvítězil Josef Sovka a Handsome Jack. Fotogalerii připravil Lukáš Klingora.

Publikováno: 19.9.2011 9:23:17
Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
Fotogalerie z Českého klusáckého derby 2011

Jak jsme vás již informovali, o víkendu proběhl v Praze Velké Chuchli již 19. ročník Českého klusáckého derby. My vám nyní přinášíme galerii. Na místě se svým fotoaparátem byla Veronika Poršová.

Publikováno: 14.9.2011 7:27:26
Kategorie: dostihy
Nedělní Kolesa objektivem Lenky Janatkové

První zářijovou neděli se uskutečnil poslední letošní dostihový mítink v Kolesách u Kladrub. Na programu bylo osm dostihů (3 rovinové, 5 překážkových). Hlavním dostihem byla Cena společnosti Charvát group, steeplechase cross country II. kategorie. Zvítězil šestiletý valach českého chovu Miraino v sedle s žokejem Dušanem Andrésem, z domácí stáje Vasury Kolesa, z lotu trenérky Pavlíny Sůrové. Druhý dokončil Jacuzzi s Ondřejem Velkem před Lemuelem s žokejem Markem Stromským. Nejúspěšnějším jezdcem byl Ondřej Velek, který dokázal zvítězit jak na rovině, tak ve steeplechase i v dostihu přes proutěné překážky.

Publikováno: 5.9.2011 10:30:09
Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
Fotogalerie: St. Leger 2011 - lehce vyhrál Katelbach

V AUTO HASE PARKU Velká Chuchle byla, tradičně poslední prázdninovou neděli, zahájena druhá polovina metropolitní sezóny. Hlavním bodem osmidílného programu byl nejdelší a závěrečný klasický dostih roku 66. Herkul St. Leger, s celkovou dotací 800 tisíc korun nejbohatší rovinová zkouška druhé části letošní české sezony. Fotogalerii připravila Veronika Poršová.

Publikováno: 30.8.2011 13:33:06
Kategorie: dostihy
<<<678>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020