volný čas

Jak název této kategorie napovídá, najdete zde vše, co se týká „volnočasových“ aktivit s koňmi – ať se již jedná o Hubertovy jízdy, jezdecké stezky, jezdecké dny, plesy a galavečery, agroturistiku, koňské tábory, netradiční disciplíny, literaturu, vaše příběhy či soutěže a ankety. Svoji samostatnou rubriku zde má i dětská příloha našeho časopisu – Koníček. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<6>>>
Český kůň 2010: První fotoochutnávka

Právě přinášíme první várku fotografií Magdalény Strakové z pátečního Žofína. I když se nám program trošičku protáhl, snad nikdo, kdo přišel, nelitoval. Pro oceněné byly kromě obvyklých cen připraveny i velmi neobvyklé dárky, takže o zábavu opravdu nebyla nouze. Fotografií máme samozřejmě stovky a chystáme se vám je "dávkovat". Tato várka shrnuje průřez prvními částmi vyhlašování mladších kategorií.

Publikováno: 13.3.2011 10:44:50
Kategorie: volný čas
Galavečer všestrannosti a spřežení ve fotografiích Jiřího Bělohlava

O průběhu galavečera všestrannosti a spřežení v Humpolci jsme se dozvěděli už z reportáže Jiřího Křepelky v neděli. Tentokrát vám však přinášíme bohatou fotogalerii, která tento článek elegantně doplní. Fotografie pro vás pořídil Jiří Bělohlav.

Publikováno: 3.3.2011 16:55:37
Kategorie: volný čas
Galavečer pony ve fotogalerii

V sobotu 12. 2. se konal v Benešově galavečer pony s vyhodnocením sportovní sezony. Celou událost zdokumentovala Kateřina Návojová a my vám teď nabízíme podrobný průřez slavnostním večerem díky jejím fotografiím.

Publikováno: 14.2.2011 20:18:02
Kategorie: volný čas
56. jezdecký ples pořádaný JK Opava Kateřinky ve fotogalerii

Připomeňme si v dnešní fotogalerii Miroslava Tůmy 56. jezdecký ples v Hradci nad Moravicí, který se konal 22. ledna. Akci zorganizoval Jezdecký klub Opava Kateřinky. Další fotografie najdete pod odkazem: http://www.jkopava.cz/gallery/ples-2011/.

Publikováno: 11.2.2011 10:24:06
Kategorie: volný čas
První severočeský jezdecký ples

V sobotu 20. 2. se v Teplicích konal poprvé Jezdecký ples, na kterém se kromě jiného vyhlašovali nejlepší jezdci severočeské oblasti. Nelehký úkol s organizací plesu si na svá bedra vzal JK Bystřany. Celý večer moderovala Lenka Vodná z Evropy 2 a k tanci hrála skupina s tématickým názvem Black Horse. Kromě výše zmiňovaného vyhlašování těch NEJ bylo na programu samozřejmě předtančení, půlnoční překvapení a bohatá tombola. Z průběhu akce vám přinášíme reportáž Petry Svobodové s fotogalerií Lucie Zvěřinové.

Publikováno: 24.2.2010 11:00:00
Kategorie: volný čas
Galavečer všestrannosti a spřežení v Humpolci 2009

Pulcarová, Příhodová, Příhoda, Hatla a Oswald, resp. Pospíšilová, Minarčík, Jirgala a Nesvačil sen. Tak to jsou nejdůležitější jména, která zazněla při galavečeru „soutěží podkovy“, tedy všestrannosti a spřežení. Ten se uskutečnil v sobotu 20. února od 20 hodin ve Spolkovém domě v Humpolci. Již ve čtvrtek (předplatitelé ve středu) najdete aktuální reportáž s celkovým hodnocením v březnovém čísle časopisu Jezdectví. Tu pro vás s předstihem doplňujeme o podrobnější fotogalerii. Pojďte se na ni podívat!

Publikováno: 22.2.2010 7:27:39
Kategorie: volný čas
Jezdecký ples v Hradci nad Moravicí

V sobotu 22. ledna pořádal jezdecký klub Opava Kateřinky v Hradci nad Moravicí již 56. jezdecký ples, na kterém jsme mohli potkat celou řadu známých osobností z koňského prostředí. Miroslav Tůma zpracoval z jeho průběhu bohatou fotogalerii, kterou vám nyní nabízíme ke shlédnutí.

Publikováno: 7.2.2010 20:53:39
Kategorie: volný čas
<<<6>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2020