sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

MČR Panská Lícha 2014: Pátek - první kolo seniorů

První kolo seniorů narušil prudký déšť, kvůli němuž musela být soutěž na chvíli přerušena. Dařilo se dvojici Fabrizio Sigismondi a Apropos, která se s hodnocením 70,447 % umístila na prvním místě. Druhá příčka patřila Šárce Charvátové se Saint Tropezem (68,894 %) a třetí místo pro Terezu Hábovou s Jamesem Bondem. Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 25.7.2014 19:42:00
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
MČR Panská Lícha 2014: Pátek - první kolo mladších juniorů

V prvním kole mladších juniorů se nejvíce dařilo Anetě Havlíčkové s Ce Sior (64,000 %), druhá se umístila Tereza Čechurová s Elfen Prinz (62,705 %) a třetí místo patřilo dvojici Kateřina Němcová a Wolken (59,911 %). Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 25.7.2014 16:08:00
MČR Panská Lícha 2014: Pátek - první kolo družstva 2. a 3. jezdci

Po obědě přišla řada opět na soutěž družstev. Nyní startovali druzí a třetí jezdci. Zvítězil Miroslav Deneš s Ambassadorem, druhá Barbora Kamírová s Un Ami a třetí Petra Miki Civišová a Mary Lou 1. Po prvním kole družstev vede Jihočeská oblast (Kamírová, Civišová, Mikolášová). Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 25.7.2014 14:47:00
MČR Panská Lícha 2014: Pátek - první kolo starších juniorů

prvním kole starších juniorů zvítězila Barbora Kamírová s koněm Un Ami (67,270 %), druhé místo obsadila Martina Kučerová s ryzákem Caletem (66,892 %) a třetí příčka patřila Anežce Zajícové s Bono-Buca-A (65,351 %). Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 25.7.2014 12:29:32
MČR Panská Lícha 2014: Pátek - první kolo družstva 1. jezdci

Druhou soutěží pátečního dne bylo první kolo družstev pro první jezdce. Zvítězila Anna Mikolášová se Zorrem 5 reprezentující Jihočeskou oblast, druhé místo pro Romana Bravence a Dr. Shivago (Jihomoravská oblast) a třetí se umístil Michal Knoflíček s Pricem 22 (Jihomoravská oblast). Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 25.7.2014 10:58:22
MČR Panská Lícha 2014: Pátek - první kolo mladých jezdců

V úvodní soutěži, prvním kole mladých jezdců (YU/2009), zvítězila Barbora Dvorníková a Why Not s výsledkem 66,166%. Druhou příčku obsadila Barbora Marešová s Clever Girl (63,333 %) a třetí místo patří Sofii Brodové s Lissandro (63,138 %). Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 25.7.2014 9:57:32
MČR Panská Lícha 2014: Den nultý

Dnes se všichni účastníci drezurního MČR sjeli do areálu Panská Lícha u Brna. Proběhly kondiční zkoušky a jezdci naposledy před zítřejším začátkem mistrovských soutěží trénovali se svými koňmi. Jaká je atmosféra? Zhlédněte první snímky! Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 24.7.2014 18:45:00
Drezurní šampionát a KMK v drezuře ve Zduchovicích - sobota

V termínu 4. - 6. července pohostil zduchovický areál Drezurní šampionát a Kritéria mladých koní v drezuře. V sobotních soutěžích KMK zvítězili H. Vašáryová a Silky Moves (4letí), E. Jančaříková a Rapper Joe (5letí) a T. Hábová s Djazz F (6letí). Úlohu SG vyhrála dvojice M. Habásková a. Allitair. Foto Tereza Bezrouková

Publikováno: 6.7.2014 9:30:00
Drezurní závody Svržno

Premiéru při pořádání drezurních závodů mělo Svržno na Domažlicku dne 7. 6. Kromě otevřených soutěží zde probíhalo Oblastní mistrovství dětí a juniorů. Mistryní v kategorii dětí se stala Eliška Šimková na klisničce Róza z JK Staré Sedlo. Mezi juniory byla nejlepší Tereza Čechurová s Elfen Prinzem z JS Dobřany. Fotogalerii připravila Martina Kůstková

Publikováno: 8.6.2014 8:30:00
Drezurní závody ve Strzegomi

Čeští reprezentanti Fabrizio Sigismondi (Trevis Jospo), Patricie Gráblová (Wayoma) a Miroslav Deneš (Ambassador) se v termínu 23. - 25. května zúčastnili národních drezurních závodů v polské Strzegomi. F. Sigismondi s Trevisem Jospo zvítězil ve velké rundě (IM2, Grand Prix a Grand Prix Kür - získali 71,792 %). V soutěži S se umístil Miroslav Deneš s Ambassadorem na 3. místě a Patricie Gráblová s Wayomou na 5. místě. Foto Rita Tučková

Publikováno: 4.6.2014 15:55:00
Drezurní závody na Suché 2014

1. června se na Suché u Litomyšle uskutečnily drezurní závody. Na programu dne bylo pět soutěží od Z do S. Nejvyšší úlohu dne JU vyhrála Jaroslava Dvořáková a Chuezca s hodnocením 62,696%. Foto Michaela Javůrková

Publikováno: 3.6.2014 9:01:08
Drezurní závody v Nových Zámcích

Dne 24. května se v areálu Dvůr Nové Zámky u Litovle konaly drezurní závody, kterých se mohli zúčastnit jak jezdci s licencí, tak jezdci bez licencí. Soutěžilo se v úlohách Z (Z1/2014, DU/2009), L (DD/2009, DJ/2009) a S (JU/2009, JD/2009). Hlavní soutěž dne, drezurní úlohu S, vyhrála Dulínková Veronika s koněm Vat 1 s hodnocením 61,036%. Foto Silvie Šimonovská a Eva Štenclová

Publikováno: 2.6.2014 12:42:52
Soustředění s Emou Jančařovou

Ve dnech 12. - 13. května proběhlo ve Frenštátu pod Radhoštěm drezurní soustředění s Emou Jančářovou. Průběh zachytil Zenon Kisza.

Publikováno: 23.5.2014 12:30:00
2. kolo ČDP Ptýrov - neděle

O prodlouženém víkendu 16. - 18. května hostil areál Farma Ptýrov druhé kolo ČDP. Nedělní soutěž JD/2009, jež byla kvalifikací ČDP, vyhrála Martina Kučerová s Caletem. V drezuře IM/2009 a vIM/2009 kralovala dvojice Šárka Charvátová a Saint Tropez. Fotogalerii připravila Lucie Burešová

Publikováno: 18.5.2014 17:47:03
2. kolo ČDP Ptýrov - sobota

Na Ptýrově probíhá v termínu 16. - 18. května druhé kolo Českého drezurního poháru. Zhlédněte fotogalerii ze sobotní drezurní úlohy SG/2009, jež je zároveň kvalifikací ČDP. Soutěž vyhrála Šárka Charvátová s koněm Saint Tropez. Foto Lucie Burešová

Publikováno: 17.5.2014 18:59:18