Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

Dubnové skokové závody v Trojanovicích

V sobotu 25. dubna se v Trojanovicích konaly skokové závody od 50 cm do 115 cm. V handicapové soutěži SP zvítězila Michaela Mičulková s ponym Pardoes a v nejvyšší soutěži pro velké koně, L*, se nejvíce dařilo Janě Vaníčkové s koněm Bonro V. Foto Zenon Kisza

Publikováno: 29.4.2015 11:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Skokové závody Olomouc - Pátek

Ve dnech 24. - 26. dubna probíhaly v areálu ESC Olomouc skokové závody. V pátek se dařilo Lindě Hoškové s Carou 2 (100 cm), Lucii Brabcové s Vidarou (110 cm a 115 cm) a Marku Klusovi s Quintou 6 (125 cm). Foto Zenon Kisza

Publikováno: 28.4.2015 20:00:00
Dubnové skokové závody v Dražce

V sobotu 25. dubna se v Dražce konaly letošní první závody. Na programu dne byly soutěže od LP do L*. V handicapovém SP i jednohvězdovém L zvítězil Petr-Jan Matuška s koňmi Glen Naomi a Glen Honey. Foto Jan Matuška

Publikováno: 28.4.2015 18:30:00
CSI Linec 2015 - Neděle

Nedělní finálový den na CSI Linec byl pro Čechy rovněž úspěšný. V soutěži 130 cm pro děti obsadil páté místo D. Pospěch s Reskatorem a šesté s Casandrou, v juniorské soutěži 135/140 cm vybojovala šesté místo F. Kolowrat-Krakowská s Frascati van Ter Hulst a sedmé V. Nágr s Normanem, ve 140/145 do 25 let skončila F. Kolowrat-Krakowská s Nobilis druhá a třetí příčku obsadila A. Půlpánová s Lepusem a v Grand Prix (145 cm) se na třetí příčce umístila B. Tomanová se Sorceress. Foto Michael Motygin

Publikováno: 28.4.2015 16:00:00
Jarní drezurní závody v Ostrově

První ročník Jarních drezurních závodů proběhl za krásného slunečného počasí a k vidění byly nejen sportovní výkony od úrovně Z až po T, ale také ukázka dogfrisbee a kür v podání Ivy Hejlové a „zlaté“ Tary Kinské. Na programu byly celkem dvě hobby soutěže stupně a pět oficiálních soutěží DU-A, L0, DD, JU a IM. Vítěznými dvojicemi se staly Sandra Resselová a Destiny, hned dvakrát Petra Parašínová a Louie Louie, Tereza Ježková a Fors Mozart, Andrea Bauerová a Locika, Iva Hejlová a Solo Majorita XXII-6 a v nejvyšší soutěži pak Petra Parašínová a Santini Boy.

Publikováno: 28.4.2015 12:00:00
Rubrika: drezura
Dubnové skokové závody v Suché u Litomyšle ve fotogalerii

V sobotu 25. dubna se v areálu Hřebčína Suchá u Litomyšle konaly letošní první závody. Na programu dne byly čtyři soutěže od ZM do L**. V nejvyšší soutěži zvítězila domácí dvojice Jiří Skřivan a Lavally. Foto Michaela Javůrková

Publikováno: 27.4.2015 14:00:00
CSI Linec 2015 - Sobota

V sobotu 25. dubna nasbírali Češi na CIS Linec několik předních míst. V Children Tour se umístila na třetí příčce T. Vysoudilová s Isarem a čtvrtý skončil F. Stružinský s Lucky Lifestyle. V Junior Tour obsadila osmé místo F. Kolowrat-Krakowská s Frascati van Ter Hulst, v soutěži 135 cm do 25 let dokončila na třetím místě K. Málková s Chintou a páté místo vybojovala A. Halíková v sedle Goodwinse 007 a v Bronze Tour patřilo šesté místo A. Půlpánové s Ducassinou a sedmé N. Kaločové s Ebony. Foto Michael Motygin

Publikováno: 27.4.2015 11:45:00
Drezurní závody v Proseči pod Křemešníkem

Poslední dubnovou sobotu proběhly na Vysočině první oficiální závody. Stáj Hippo Jihlava uspořádala drezury na nově vybudovaném závodišti v Proseči pod Křemešníkem, které pro tento účel zapůjčili manželé Hrnčířovi. Současně také odstartoval i první ročník drezurního poháru Vysočiny. Na programu byly čtyři soutěže – dvě drezury stupně „Z“ a dvě drezury stupně „L“. Ze zhruba dvacetipěti dvojic vyhrála s přehledem všechny soutěže Magda Škardová se svými dvěma koňmi. Foto Petra Zanášková

Publikováno: 27.4.2015 9:10:00
Svody koní ve Štíhlově a Zdeslavi ve fotogalerii

Přinášíme další fotogalerii ze dvou svodů koní, které se konaly ve Zdeslavi a Štíhlově. Na místě byla přítomna Martina Kůstková a zdokumentovala dění.

Publikováno: 25.4.2015 13:45:00
Kategorie: chov
Rubrika: svody klisen
Svody klisen v Luhově a Plzni-Černicích ve fotogalerii

Ve čtvrtek 23. 4. pokračovaly v západočeské oblasti zápisy klisen do plemenných knih. Svod pro okres Plzeň-sever pořádala farma Luhov a všechny čtyři posuzované klisny předváděl Jan Tříska. Odpoledne se konal svod klisen v Plzni-Černicích, kam majitelé dovezli tři klisny.  Ve středu se zapisovalo na Karlovarsku a Chebsku, kde bylo v Rosicích a Nebanicích zapsáno dohromady 5 klisen. Dle plemenné příslušnosti byly dvě ze tří importovaných klisen hannoverské a třetí patřila k saskému teplokrevníku. Jedna klisna byla plemene čmb, dvě patřily k cs a 6 k českému teplokrevníku. Další koně zapisovali posuzovatelé přímo u chovatelů. Fotogalerii připravila Martina Kůstková

Publikováno: 25.4.2015 11:30:00
Dubnové skokové závody v Políkně

V neděli 19. dubna odstartovala nová jezdecká sezona v Políkně u Jindřichova Hradce hobby závody od 70 cm do 110 cm. Nejvíce se dařilo Veronice Mavercové ze sousední stáje SSCHK Jindřichův Hradec, která zvítězila v sedle Favernie ve dvoufázovém skákání 80cm/90cm a s Lady Polankou v soutěži 100cm/110cm. Fotogalerii připravil Lukáš Krajíček

Publikováno: 25.4.2015 9:00:00
Skokové závody Zduchovice - nedělní S* ve fotogalerii

Ve dnech 11. - 12. dubna se ve Zduchovicích konaly skokové závody. V nedělní nejvyšší soutěži S* se nejvíce dařilo Anně Matějčkové s Quinarou, druhé místo patřilo Martinu Vašákovi s koněm Bjerglunds Choping a třetí se umístila Denisa Vegrichtová s Violett. Foto Michael Motygin

Publikováno: 24.4.2015 18:30:00
Skokové závody Zduchovice - nedělní L** ve fotogalerii

O víkendu 11. - 12. dubna se ve zduchovickém areálu konaly parkurové závody. V nedělním dvouhvězdovém L zvítězila Petra Boháčová v sedle Ursiromy, druhá příčka patřila Ivě Holíkové s Luanou-T a třetí místo obsadil Jakub Smrčka s koněm Salome 4. Foto Michael Motygin

Publikováno: 24.4.2015 15:00:00
ČSP 2015 VC Martinic - čtvrtek ve fotogalerii

Ve čtvrtek 16. dubna v Martinicích odstartoval Český skokový pohár 2015. Vítězi prvního dne jsou Ludmila Hučková a Rocco 4 (95 cm), Martina Kučerová a Lianos (105 cm), Jan Štětina a Celano S (100/115 cm pro 5-6leté koně), Josef Pařenica a Evergreen P (115 cm) a Kamil Papoušek a Brisky-Else (120 cm a 125/130 cm). Foto Lukáš Krajíček

Publikováno: 24.4.2015 12:45:00