dostihy

V této kategorii najdete zajímavosti o dostizích – ať se již jedná o klusácké, rovinové nebo překážkové. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<678>>>
Sobotní Pardubice ve fotogalerii

Krásné počasí, odpovídající návštěvnost a esa včetně neočekávaného hosta Filipa Minaříka na startovních polích - tak proběhla sobota 9. října na pardubickém dostihovém závodišti. Pojďte se podívat na malou fotoreportáž  Michaely Javůrkové.

Publikováno: 10.10.2010 10:03:21
Kategorie: dostihy
Josef Váňa: S novým překážkovým žokejem a novou Sixteen?

Veřejností nejsledovanější osobnost českých dostihů, Josef Váňa, vstoupil do letošního roku po karibské dovolené odpočinutý, hned vzápětí však řešil řadu problémů. Kromě starých zavedených jmen se v jeho stájích mluví i o nových, anebo staronových koních i lidech. Co se tedy v Mlýncích u Chyše a okolí dělo? To vám prozradíme ve článku Petra Gutha uveřejněném v červnovém čísle Jezdectví, které je již dva týdny v prodeji. Pozorní čtenáři nám jistě odpustí chybičku v zeměpisném označení jeho areálu, kterou jsme zachytili až po odeslání vydání do tisku. Využili jsme proto alespoň příležitosti malé exkurze ve stájích Josefa Váni v rámci prezentace společnosti Pekass (probíhala 27. května), díky níž vám nyní můžeme jeho areál blíže představit prostřednictvím fotoreportáže...

Publikováno: 10.6.2010 13:00:00
Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
Prvomájová steeplechase v Lysé nad Labem 2010

Již potřetí triumfoval v Prvomájové steeplechase v Lysé nad Labem devítiletý svěřenec Stanislava Popelky Mandarino, kterého sedlal žokej Jaroslav Myška. Záznam přímého přenosu České televize si můžete přehrát prostřednictvím i-vysílání pod tímto odkazem. Fotograf Zenon Kisza pro vás připravil z tohoto dostihového dne výběrovou fotogalerii, kterou si můžete otevřít kliknutím do nadpisu.

Publikováno: 4.5.2010 9:03:14
Kategorie: dostihy
Dostihy v Radslavicích

V sobotu 24. dubna se letos poprvé běhalo v Radslavicích u Přerova. Na startu se objevil třeba polobratr Amanta Grise s Markem Stromským. Pojďte s námi navštívit tuto dostihovou dráhu ve fotografiích Michaely Javůrkové, výsledky dostihů najdete na www.dostihyjc.cz.

Publikováno: 27.4.2010 8:06:44
Kategorie: dostihy
Dubnové dostihy v Lysé

V sobotu 17. dubna se v Lysé nad Labem letos poprvé běhalo. Přítomen byl také náš externí spolupracovník Lukáš Klingora, který přináší malou, ale zajímavou fotogalerii. Výsledky dostihů najdete na www.dostihyjc.cz

 

Publikováno: 19.4.2010 12:48:34
Kategorie: dostihy
<<<678>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020