sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<96>>>
Úterní šampionát mladých koní v Trojanovicích

V úterý 9. června proběhlo v Trojanovicích páté kolo MŠMK. Ideální a teplé počasí bylo zárukou pohody a dobrých výkonů všech soutěžících. V kategorii „Z“ pro čtyřleté koně se představilo šestadvacet soutěžících z nichž patnáct předvedlo bezchybné výkony. Mezi pětiletými v ZL bylo na startu čtyřiadvacet dvojic a nejlepší byl Zdeněk Žíla s Lacaro ze Stáje Mustang. Šestiletých v L* odstartovalo jednadvacet dvojic a zvítězil Rostislav Hlaušek s Kelly 6 z JK Šilheřovice. Průběh závodů vám přiblíží Jiří Gebauer prostřednictvím fotogalerie.

Autor: jge
Publikováno: 10.6.2009 17:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Fotografický pohled do Hamburku Fotografický pohled do Hamburku
Publikováno: 29.5.2009 22:48:14
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Fotogalerie z Velké ceny Ptýrova

Přinášíme vám fotogalerii z Velké ceny Ptýrova, o jejíž průběhu jsme vás již podrobně informovali ve dvou aktuálních článcích. Pro bližší vystižení atmosféry závodů nám zaslali další fotografie naši spolupracovníci Kateřina Návojová a Aleš Suchánek.

Publikováno: 26.5.2009 4:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Fotogalerie z VC Ostravy 2009

V neděli 17. května se uskutečnil již 45. ročník Velké ceny Ostravy, která se jela jako jednokolová soutěž ST** s finále. Bezchybně se podařilo základní i finálový parkur překonat dvěma jezdcům – Jiřímu Hruškovi s Radkem a Jiřímu Lužovi s Land Rebelem-S. První jmenovaný měl však bezmála o čtyři sekundy rychlejší čas ve finále a proto zaslouženě zvítězil. Přinášíme vám podrobnou fotogalerii Jiřího Gebauera z průběhu těchto závodů.

Publikováno: 18.5.2009 1:44:34
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
CSI-Ch,J,Y,U25 Zduchovice 2009

Přinášíme vám fotogalerii nejlepších jezdců z mezinárodních skokových závodů, které se uskutečnily ve dnech 30. 4. – 3. 5. v jezdeckém areálu Zduchovice. Fotogalerie je vložena v rámci testovací verze systému, popisky k jednotlivým fotografiím postupně doplníme. Děkujeme za pochopení.

Publikováno: 15.5.2009 8:34:19
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Premiérové závody v Opřeticích

V sobotu 11. dubna si odbylo svoji premiéru zbrusu nové kolbiště v Opřeticích na Benešovsku. Naše redakce u toho nemohla chybět a tak vám přinášíme několik záběrů v rámci testování naší nové fotogalerie.

Publikováno: 1.5.2009 9:35:54
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
<<<96>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2020