128. Elitní aukce již příští víkend

Po Velikonocích bylo do Verdenu přivezeno 62 pečlivě vybraných jezdeckých koní, aby se během příštích dvou dnů prezentovali nejen pod sedlem, ale i ve skoku ve volnosti zájemcům z celého světa. Kolekci doplňuje 45 hříbat těch nejzajímavějších původů. Dubnová elitní aukce je jednou z nejvýznamnějších akcí roku.

Nemalé procento koní, na této tradiční aukci prodaných, se představilo v tom nejvyšším sportu. Za zmínku jistě stojí DIVA ROYAL, oceněná stříbrnou medailí na Olympijských hrách v Londýně, která byla v Niedersachsenhalle vydražena přesně před pěti lety. Dalším reprezentantem v Londýně byl, tentokrát na skokových kolbištích, KODEX ONE, který se kupcům ve Verdenu představil hned dvakrát. Poprvé jako licencovaný hřebec na Körungu a později již pod sedlem na jarní Elitní aukci. Podobně úspěšná cesta čeká snad i na řadu koní z kolekce 128 Elitní aukce.

Videa všech koní a podrobné informace a časovém rozvrhu naleznete na nových webových stránkách hannoverského svazu.
 
Pro více informací, či objednávku katalogů je Vám kdykoli k dispozici česky mluvící pracovník aukčního týmu, který Vás po domluvě rád doprovodí na cestě do Verdenu za tím pravým sportovním, či jen rekreačním partnerem právě pro Vás.
 
Veronika Jiroutová
Zákaznický servis pro ČR a SR
Mail: veronika.jiroutova@seznam.cz
Tel.: 777 776 682

Publikováno: 4.4.2013 16:20:00
Kategorie: chov
Rubrika: aukce a trhy koní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020