Finále kritérií mladých koní na Ptýrově

V pátek se sejdou v areálu PCT Ptýrov nejlepší mladí skokoví koně, přesněji řečeno klisny a hřebci, aby se utkali o titul šampiona svého ročníku. Hodnoceni ve finále budou všemi pěti komisaři, představí se hlavně odborné veřejnosti na parkurech autora Ing. J. Šímy a technického delegáta Ing. J. Kutěje za slovního doprovodu Ing. J. Holíka a Z. Babora. Kromě sobotního prvního a nedělního druhého kola je na programu také celostátní přehlídka tříletých klisen plemene český teplokrevník. V článku najdete seznam startujících, pozvánku a rozpis.

Aktualizace:

2. 9. 19 HOD: Přidány startovní listiny zahajovacích spojených soutěží.

3. 9. 21.50 HOD: Přidána páteční fotogalerie jezdců (a koní).

4. 9. 20.40 HOD: Přidány výsledky prvního kola. Do zítřejšího finále Celostátní přehlídky klisen ČT postupuje těchto deset tříletých klisen: Corbeta-K, Corvona, Dagmarka, Quidam Lady, Gadia, Kambia, Rusalka, Tullamore Dew, Via Brava B, Hájenka.

4. 9. 21.50 HOD: Přidána sobotní fotogalerie (odkaz dole)

5. 9. 19.45 HOD: Šampiony jsou Bára, Grandioso, Forewer, Carletto, Calista-T a Cento Lano. Jako nejlepší tříletá klisna byla vyhlášena Corvona (dále Kambia, Dagmarka, Rusalka, Corbeta-K, Tullamore Dew). Odkaz na výsledky po druhém kole finále najdete dole.

5. 9. 21.53 HOD: Přidána fotogalerie, odkaz dole.

Publikováno: 5.9.2010 19:45:16
Kategorie: chov
Rubrika: chovatelské soutěže
Aktuální číslo
Obsah čísla 2/2020