Hřebčín Sprehe – servis pro chovatele

PR TEXT Hřebčín Sprehe neustále pracuje na zkvalitněni služeb a servisu chovatelům. Nejen že nabízí širokou škálu špičkových hřebců, dodávku spermatu 7 dní v týdnu nebo poradenský servis, ale pomůže chovatelům nabídnout a prodat jejich produkty!

Ano, hlavní zájem chovatele je nabídnout a prodat své produkty!

Samozřejmě že jednotlivé chovatelské svazy pořádají šampionáty pro hříbata, přehlídky klisen a körungy, kde je možnost prezentovat jak hříbata, tak i dospělé koně a pořídit pár kvalitních fotografií a krátké video. To poté mohou chovatelé použít k inzerci. Ale mnoho chovatelů nemá možnost se takových akcí zúčastnit, nebo mají obavy z rizika zranění při dlouhé dopravě, případně nemají vzhledem k pracovnímu vytížení dostatek času...

My rádi přijedeme k naším chovatelům do stájí a natočíme video vašeho chovatelského produktu, se kterým můžete prostřednictvím našich stránek (www.gestuet-sprehe.de) a přes Facebookovou stránku Hřebčína Sprehe nabídnout vaše koně k prodeji do celého světa!  Tento servis je samozřejmě zdarma!

Pro sjednání osobní návštěvy našeho zástupce kontaktujte prosím p. Karla Lacinu – k.lacina@sprehe.de, případně 728 436 100.

Publikováno: 6.5.2015 20:34:42
Kategorie: chov
Rubrika: aukce a trhy koní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020