Kritérium mladých koní 2019: šesté skokové kolo v Písku

Také letos probíhají chovatelské soutěže čtyř až šestiletých koní v klasických disciplínách jezdeckého sportu - skoky a drezura. KMK 2019 zajišťuje Asociace svazů chovatelů koní České republiky, z.s. (dále jen ASCHK), která je uznaným chovatelským sdružením (ÚCHS) pro českého teplokrevníka ve spolupráci s UCHS pro plemena kůň Kinský (KK), slovenský teplokrevník (CS), moravský teplokrevník (MT) a český trakénský kůň (ČTK).

Zásady pro soutěže KMK v roce 2019

Přihláška do KMK

 

 

 

Přehled kvalifikačních kol a finále KMK 2019

Skoky:

Průběžné pořadí po 2. kole

1. polovina

15. 5. 2019 Hořovice

4leté klisny (14 start.) - 1. Paulette van den Dries (O. Nágr), 2. Loreta 21 (D. Vegrichtová), 3. Dranouter de Betze Z (L. Zářecká)

4letí hřebci a valaši (11 start.) - 1. Cornessini (O. Nágr), 2. Carnelian (K. Veselovská), 3. Casual 1 (D. Hochmanová)

5leté klisny (15 start.) - 1. Alberta 1 (Z. Hruška), 2. Jimmy Jane (J. Štětina), 3. Cola Sugar ST (R. Dvořáková)

5letí hřebci a valaši (15 start.) - 1. Canturano B (J. Sušánková), 2. My Divine (K. Veselovská), 3. Presley-S (J. Štětina)

6leté klisny (15 start.) - 1. Ironda (I. Holíková), 2. Carthaga DK (Z. Hruška), 3. Fiona VI (J. Buben)

6letí hřebci a valaši (8 start.) - 1. Londonderry DK (J. Tměj), 2. Heartvit ZH (J. Štěrba), 3. Unicato (J. Ferenc Perníčková)

 

5. 6. 2019 Ptýrov

4leté klisny (17 start.) - 1. Symfonie WH (Z. Palička), 2. Atica (J. F. Perníčková), 3. Klorie Insprav (P. Vančura)

4letí hřebci a valaši (19 start.) - 1. Timoti-S (J. Štětina), 2. Casual 1 (D. Hochmanová), 3. Canon Reuvekamps Z (J. Štěrba)

5leté klisny (19 start.) - 1. Lia Jay (V. Horký), 2. JLB Paradise (L. Bosák), 3. Graziella DK (J. Tměj)

5letí hřebci a valaši (22 start.) - 1. Statis Conti (M. Klus), 2. Capibara (J. Štěrba), 3. My Divine (K. Veselovská)

6leté klisny (16 start.) - 1. Cordelie (P. Charvátová), 2. Furina U (F. Žlábek), 3. Leandra Karsit (T. Mücková)

6letí hřebci a valaši (8 start.) - 1. Heartvit ZH (J. Štěrba), 2. Calox (M. Klus), 3. Ikares Karsit (T. Mücková)


27. 6. 2019 Opava

4leté klisny (11 start.) - 1. Ferreka (P. Holešovský), 2. Baladeira B (R. Hlaušek), 3. Ketty-H (J. Vaníčková)

4letí hřebci a valaši (9 start.) - 1. Kamuze F (M. Hentšel), 2. Cooper 5 (J. Ludvík), 3. Adiabene (A. Hanáčková)

5leté klisny (7 start.) - 1. JLB Paradise (L. Bosák), 2. Ornela 6 (S. Žilinský), 3. Corsalita (J. Hruška)

5letí hřebci a valaši (14 start.) - 1. Cannor (Z. Žíla), 2. Statis Conti (M. Klus), 3. Cornet Cassini HF (Z. Žíla)

 

2. polovina

18. 7. 2019 Hradišťko u Sadské

4leté klisny (16 start.) - 1. Quiet Rain (V. Aschenbrier), 2. Symfonie WH (Z. Palička), 3. Petarda (R. Dvořáková)

4letí hřebci a valaši (14 start.) - 1. Cornessini (O. Nágr), 2. Timoti-S (J. Štětina), 3. Casual 1 (D. Hochmanová)

5leté klisny (19 start) - 1. Gipsy Love (V. Horký), 2. R. Dvořáková a Cola Sugar ST, 3. Caretta (S. Finsterle)

5letí hřebci a valaši (17 start.) - 1. Laidal (K. Benediktová), 2. Capibara (J. Štěrba), 3. Lyrik 8 (J. Hochman)

6leté klisny (18 start.) - 1. Blair DK (Z. Hruška), 2. Casilia (Z. Hrnčíř), 3. Fiona VI (J. Buben)

6letí hřebci a valaši (10 start.) - 1. Carlido Karsit (T. Mücková), 2. Londonderry DK (J. Tměj), 3. Charlie 20 (P. Koželuh)

 

30. 7. 2019 Olomouc

4leté klisny (9 start.) - 1.Ketty-H (J. Vaníčková), 2. Zaragoza 1 (M. Hentšel), 3. JLB Finja (J. Bosáková)

4letí hřebci a valaši (8 start.) - 1. Phenix van de Noordheuvel, 2. Kamuze F (M. Hentšel), 3. Cooper 5 (J. Ludvík)

5leté klisny (6 start.) - 1. Whitch Quidam (M. Klus), 2. Corsalita (J. Hruška), 3. Ornela 6 (S. Žilinský)

5letí hřebci a valaši (13 start.) - 1. Statis Conti (M. Klus), 2. Cadillac 36 (Z. Žíla), 3. Cannor (Z. Žíla)

6letí hřebci a valaši (13 start.) - 1. L-Querida (M. Hentšel), 2. Paris Dor (L. Strnadlová), 3. Aquarela B I2M (J. Hruška)

 


13. 8. 2019 Písek (náhradník JK Tandem Dubenec)

4leté klisny (12 start.) - 1. Comtesa 2 (D. Tomášková), 2. Quiet Rain (V. Aschenbrier), 3. Atica 4511 (J. Ferenc Perníčková)

4letí hřebci a valaši (12 start) - 1. Carnelian (K. Veselovská), 2. Christian Liberty (V. Horký), 3. Casual 1 (D. Hochmanová)

5leté klisny (17 start) - 1. Gia Acorada (K. Hanušová), 2. Crazy 3 (J. Jindra), 3. J. Jane (J. Štětina)

5letí hřebci a valaši (17 start) - 1. Presley-S (J. Štětina), 2. My Divine (K. Veselovská), 3. Vinnetou (F. Žlábek)

6leté klisny (13 start) - 1. Finale U (F. Žlábek), 2. Carthaga DK (Z. Hruška), 3. Greta SW (A. Helebrantová)

6letí hřebci a valaši (7 start) - 1. Heartvit ZH (T. Navrátil), 2. Kanndoctro (S. Tomaidesová), 3. Unicato (J. Ferenc Perníčková)


21. 8. 2019 Tlumačov

 

Finále

13. - 15. září 2019 ZH Písek (Náhradník JK Equus Kinsky Hradišťko)

 

Pracovní komise KMK schválí k jednotlivým kolům komisaře, kterými v roce 2019 budou: Roman Drahota, Vladimír Hruška, Jan Chýle a Luboš Kozák.

Komisaři který je držitelem platné licence stavitele parkuru je povolena kumulace funkce stavitele a komisaře daných závodů.

 

Drezura:

28. 7. 2019 Hradišťko u Sadské

4letí - Ragnar Lothbrok (J. Zamec) 85,600%

5letí - First Love 1 (S. Brettová) 74,200%

6letí - Lilit 1 (K. Kotyzová) 73,400%

 

17. 8. 2019 Nebanice

 

Finále:

20. - 22. září 2019 Hradišťko u Sadské

 

Publikováno: 14.8.2019 9:00:00
Kategorie: chov
Rubrika: chovatelské soutěže
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 12/2019