Prodej dárkových certifikátů na permanentní vstupenky začíná v pondělí!

V pondělí 1. prosince bude zahájen předprodej voucherů na permanentky pro sezonu 2015. Pro milovníky dostihů to může být zajímavá inspirace na vánoční dárek. Tyto dárkové certifikáty bude možné v příštím roce vyměnit za vstupenky, jejichž prodej bude zahájen společně s dostihovou sezonou. 

Pořadatel pardubických dostihů, Dostihový spolek a.s., nabízí dva typy certifikátů. První z nich je celosezónní. Platí na všechny dostihové dny v roce 2015 včetně vstupenek na stání na jubilejní 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou a také včetně výstavy Koně v akci. Cena takového certifikátu je 890,- korun. 

„Druhý certifikát je tzv. kvalifikační. Obsahuje vstupenky na všechny čtyři kvalifikace i samotnou 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou,“ doplňuje ředitel Dostihového spolku a.s. Michael Skalický s tím, že cena tohoto certifikátu je 450,- korun. 

Certifikáty je možné od 1. prosince zakoupit přímo na dostihovém závodišti v Pardubicích, nebo prostřednictvím e-mailového kontaktu lohniska@pardubice-racecourse.cz

 

Kalendář 2015

Stejně jako v loňském roce připravil Dostihový spolek a.s. také nástěnný kalendář. Pro rok 2015 kalendář nabízí třináct barevných fotografií zachycujících dění na závodišti v letošní sezoně. Autorem většiny fotografií je pardubický fotograf Tomáš Kubelka. Jeho snímky doplňuje fotograf Jan Uher. Cena nástěnného kalendáře je 180,- korun a je možné jej zakoupit přímo na závodišti v kancelářích Dostihového spolku, v Informačním centru v Pardubicích, anebo objednat na dobírku. 

Publikováno: 27.11.2014 16:40:00
Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020