Mgr. J. Svoboda odstoupil z funkce prezidenta ČSA

Na webu České klusácké asociace se objevilo následující oznámení Výkonného výboru: Z funkce prezidenta České klusácké asociace odstoupil Mgr. Jiří Svoboda, zůstal nadále členem Výkonného výboru ČKA a z této pozice garantuje zajištění letošní dostihové sezony v plánovaném rozsahu přibližně 17 dostihových dní uskutečněných mimo dostihové závodiště v Praze-Velké Chuchli zhruba podle zveřejněné termínové listiny a propozic dostihů počínaje dostihovým dnem 21. 4. 2012.

V současném plánu je těžištěm konání klusáckých dostihů v letošním roce závodiště ve Slušovicích s  možností využití dalších mimopražských dostihových drah.

Iniciativa jakéhokoliv subjektu uspořádat dostihový den ve vlastní režii, ať již v Praze-Velké Chuchli či na jiném závodišti, je vítána a VV jí rád poskytne maximální podporu a součinnost.

Jelikož bude eventuálně nutné skloubit konání klusáckých dostihů více pořadateli, prosíme všechny zájemce o sdělení záměrů pořádat klusácké dostihy co nejdříve, aby s nimi mohla být skloubena termínová listina.

O změnách v termínové listině a propozicích budete informováni na www.czetra.cz v jednotlivých rubrikách naší webové stránky. V nejbližších dnech bude také zveřejněna analýza důležitých ekonomických aspektů, mj. splacení půjček, termíny výplaty chovatelských prémií a bonusů.

První dostihový den 7. 4. 2012 byl zrušen pro nízký počet oznámených koní!

Publikováno: 5.4.2012 9:00:00
Kategorie: dostihy
Rubrika: klusácké dostihy
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2020