Vstupenky na VP jsou v prodeji

Pardubice, 28. března 2014 – Fanoušci nejstaršího a nejtěžšího dostihu kontinentální Evropy se dočkali. Vstupenky na letošní 124. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou jsou totiž už v prodeji. V síti Ticketportal je možné vybírat místa ke stání i k sezení na různých typech tribun.

Oproti loňskému roku Dostihový spolek a.s. nabídku vstupenek mírně rozšířil. Nově si mohou zájemci, kteří si chtějí dostih užít opravdu se vším všudy, zakoupit vstupenky do lóží v nejvyšším patře tribuny B. Součástí této vstupenky je i občerstvení. „Po zkušenostech z minulých let víme, že mezi diváky je o taková místa zájem. V této kategorii jsme letos připravili na dvou tribunách na 270 míst,“ říká ředitel Dostihového spolku a.s. Michael Skalický. V nabídce jsou vstupenky na stání, k sezení na otevřených i krytých tribunách a samozřejmě do loží. Ceny vstupenek se pohybují od 190 korun za místo ke stání až po 3600 korun za vstupenky do lóží. „Nabídka je široká, každý si určitě vybere to, co mu nejvíce vyhovuje. Ale doporučuji místa rezervovat a kupovat co nejdříve. V loňském roce vstupenky v předprodeji mizely před očima,“ upozorňuje Skalický.

Vstupenky je možné kupovat v síti Ticketportal, kde je také umístěn orientační plán závodiště a přehledné schéma jednotlivých tribun.

Více na http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=265008.

 

Publikováno: 28.3.2014 14:41:46
Kategorie: dostihy
Rubrika: překážkové dostihy
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020