Seznam vítězů v termínu 9. - 12. července 2015. Komu se dařilo na MČR na Ptýrově, ve Zduchovicích, na mezinárodních závodech v Nebanicích, Dražce, Sviadnově, Přední Lhotě, Vrchovanech a na dalších místech? Nahlédněte a mějte přehled!
10. - 12. 7. MČR skoky Ptýrov
PÁTEK
130 cm - R. Doležal a Lara Croft
135 cm - M. Hentšel a Sauron Fitmin
145 cm - A. Opatrný a Wally
SOBOTA
130 cm - J. Smrčka a Salome 4
135 cm - V. Janča a Sacipont JV
150 cm - J. Hruška a Sapril Aristo Z
NEDĚLE
130/140 cm - V. Krajníková a Zippy Zaira
MČR družstva - Střední Čechy 1 (S. Motygin, P. Adam, O. Potuka, T. Veselý)
MČR mladí jezdci - A. Kellnerová a Bacara de la Ferme Blanche
MČR jednotlivci - A. Opatrný a Berlina
10. - 12. 7. KMK drezura a Šampionát Zduchovice
PÁTEK
DD - M. Habásková a Dominique 1
JU - K. Kotyzová a Radula
YU - A. Mikolášová a Zorro 5
SOBOTA
1. kolo šampionátu děti 8-12 let na pony - D. Tomíková a Keny 2
1. kolo šampionátu děti 13-16 let na pony - E. Benešová a Lorino
1. kolo šampionátu děti Z - J. Táboříková a Toby 2
1. kolo šampionátu děti L - S. Vingrálková a Diamond Lady
1. kolo šampionátu junioři S - A. Havlíčková a Ce Soir
KMK 4letí - J. Rosická a Catherine-R
KMK 5letí - E. Jančaříková a Scherman
KMK 6letí - P. M. Civišová a Exotic-M
SG - A. Mikolášová a Zorro 5
NEDĚLE
KMK 4letí - H. Vašárová a Santos Dumont
KMK 5letí - E. Jančaříková a Scherman
KMK 6letí - P. M. Civišová a Europe-M
IM1 - A. Mikolášová a Zorro 5
10. - 12. 7. CAI Nebanice
čtyřspřeží - G. von Stein (GER)l
dvojspřeží - J. Arnold (USA)
jednospřeží - F. Schiltz (LUX)
čtyřspřeží pony - M. Ritter (GER)
dvojspřeží pony - E. Boom (NED)
11. 7. Frenštát
L0 - K. Fialová a Goldy z Chrástu
DD - P. Balnarová a Finch
JU - A. Hanáčková a Well Done
11. 7. Sviadnov
115 cm - J. Gračková a Allgema
120 cm - R. Sípos a Assasin
SO 125 cm - R. Sípos a Assasin
11. 7. Plzeň-Bory
L1 - M. Cochová a Argo 6
DD - M. Burešová a Wahtaci
JU - A. Horká a Cantate
JD - A. Horká a Cantate
11. 7. Přední Lhota
120 cm - M. Příhoda a Ritanga des Chenes
11. 7. Dražka
DD - T. Kraupner a Gillette
ZLP - T. Kraupner a Snipsy Chipsy
LPA - E. Hasnedlová a Fík 2
SPB - A. L. Novak a Mid Night Sun
11. 7. Vrchovany
L0 - V. Reitschmiedová a Fargon
DD - V. Bláha a Amalia van de Wisselplaats
JU - V. Bláha a Vera van de Zonnehoeve
11. 7. Brno-Veveří
110 cm - V. Kučínská a Papaja