Česká scéna - závody 5. - 7. 10. 2018: Galerie vítězů

Přehled závodů v termínu od 5. do 7. října. Sledujte změny v rozpisech, startovní a výsledkové listiny v Hradištku, Brozanech, Židovicích, Opavě, Nebanicích, Dvorečku, Ústí nad Labem, Brně a Opřeticích?

Zrušeny závody v Kolíně, Hořovicích.

 

5. - 7. 10. Hradištko

Sobota: 100 cm - N. Tarabini a Ryko, 110 cm - O. Zvára a Ice Age B, 115 cm - M. Příhoda a Quibcona, 125 cm - O. Postránecká a Four Roses, 135 cm - A. Opatrný a Citizen Kane, 
Neděle: 110 cm - A. Helebrantová a Chepetka, 115 cm - E. Kozáková a Chollin, 120 cm - B. Ladrová a Dream 2, 130 cm - M. Šoupal a Celine 1, 140 cm - K. Polák a Empire 1,

Sobota: 100 cm - N. Tarabini a Ryko, 110 cm - O. Zvára a Ice Age B, 115 cm - M. Příhoda a Quibcona, 125 cm - O. Postránecká a Four Roses, 135 cm - A. Opatrný a Citizen Kane,

Neděle: 110 cm - A. Helebrantová a Chepetka, 115 cm - E. Kozáková a Chollin, 120 cm - B. Ladrová a Dream 2, 130 cm - M. Šoupal a Celine 1, 140 cm - K. Polák a Empire 1,

 

6. 10. Brozany

90 cm - M. Haltuch a Kimon, 100 cm - N. Janáčková a Teviot, 110 cm - T. Vlášková a Moonlight, 115 cm - E. Orctová a Westwinds Diego, 130 cm - T. Mücková a Elusa W Karsit,

 

6. 10. Židovice

90 cm - M. Miková a Linda 38, 100 cm - N. Mandíková a Duel 4, 110 cm - K. Pavlů a Valentine, 115 cm - K. Starečková a Riosca Star, 130 cm - V. Turečková a Einstein,

 

6. 10. Opava

100 cm - M. Klár a Annie 2, 110 cm - K. Zemanová a Caipirinha 1, 120 cm - J. Hruška a Igor 4,

 

6. - 7. 10. Nebanice

sobota: Z4 - K. Krátká a D'Amici, L0 - K. Šimáčková a Tango 12, JÚ - K. Härlein a Funboy, YU - K. Härlein a Funboy, IM1 - D. Wagner a Royal Diamond, IM2 - N. Guldam a Walk On Top K, 

neděle: DU-A - M. Brychtová a Dafne 5, DD - G. Schlicht a Dancing Man 2, JD - G. Schlicht a Desperados 43, SG - G. Schlicht a Desperados 43, IM1 - N. Guldan a walk On Top K, GP - J. Disterer a Rocky, 

 

6. - 7. 10. Dvoreček

CNC* - A. Císařová a Chesterton, L - A. Vyštajnová a Elzar, ZL - P. Březina a Turín, ZK - P. Studnička a Niva 2, hobby ZK - M. Skácelová a Casey 2

 

7. 10. Ústí nad Labem

80 cm - B. Marková a Coldaz, 90 cm - D. Černíková a Etna 10, 110 cm - H. Valentová a Fido, 115 cm - M. Hozdeková a Grande Gaspari, 120 cm - P. Koželuh a Tess 2, 130 cm - J. Chýle a Dařbuján,

 

7. 10. Brno - Panská lícha

90 cm - E. Marková a Carmelo, 100 cm - V. Šebestová a Swen 1, 110 cm - T. Hrbáček a May 1, 115 cm - T. Hrbáček a Afrika,

 

7. 10. Opřetice

90 cm - T. Nygrýnová a Colibri, 100 cm - D. Kurelová a Rinka, 110 cm - H. Minaříková a Carricair, 115 cm - M. Gaudník a El Bundy, 125 cm - M. Gaudník a El Bundy,

 

 

 

 

 

Publikováno: 8.10.2018 18:35:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 12/2018