Česká scéna - závody 7. - 10. 6. 2018 - galerie vítězů

Přehled závodů v termínu od 7. do 10. června. Sledujte změny v rozpisech, startovní a výsledkové listiny. Kdo zvítězil v Suché u Litomyšle, Hořovicích, Sviadnově, Nymburku, Opřeticích, Plzni, Mostě, Mimoni, Josefově, Staré Roli, Troubkách, Humpolci, Čakovičkách a Vyškově?

Závody v Hořovicích pouze v pátek a sobotu. Zrušené závody v Hořicích, Panské líše, Háji ve Slezsku a Dvorečku.

 

Výsledky

7. - 10. 6. Suchá u Litomyšle - ČSP

neděle: 130 cm - B. Vojtková a Etcetera, 120/130 cm - V. Skutecký a Jolly Joker 1, 140 cm - K. Málková a Dedijtje, 145 cm VC - M. Kotalík a Sir Sid

sobota: 120 cm - M. Příhoda a Quibcona, 115/125 cm CJC - V. Skutecký a Jetta, 130 cm - A. Vojtková a Pinky Pay, 140 cm - J. Štětina a Gylord-S, 110 cm AT - S. Petkovič a Jacqueline.

pátek: 110 cm - K. Perthenová ml. a Žillien Taurus Trans, 110 cm AT - H. Dastychová a Lipka KL, 115 cm - M. Kotalík a Hugo D 1, 130 cm - A. Vojtková a Pinky Pay, 115/120 cm CJC - L. Šrámková a Magic Man Strojmotiv, J. Skřivan ml. a Jolie Du Defey.

čtvrtek: 100 cm - Z. Tyšerová a Heartbreak, 110 cm - P. Benešová a Asteres, 115 cm - T. Veselá a Histannie HDH, 100 cm AT - K. Kaclíková a Avge-Ř, 125/130 cm - V. Kuková a Philadelphia 1.

 

8. - 9. 6. Hořovice

sobota: 100 cm - Z. Zušťák a Lewis 4, 110 cm - R. Vochozková a Vivien 5, 115 cm - J. Táboříková a Global Loveaffair, 135 cm - L. Smaha a Flexicon, 135 cm - M. Hanuščinová a Satisfy, 120 cm - K. Hanušová a Dartoni, 

pátek: 100 cm - K. Deverová a Likér 1, 110 cm - N. Hlusičková a Fiolka, 115 cm - P. Dajbych a Dumol, ZLP - A. Dohnalová a Simmers Aimabel, LP - J. Táboříková a Ginger 6, SP - J. Táboříková a Kara 261, STP - J. Táboříková a Kara 261, 

 

9. 6. Sviadnov

hobby 50 cm - G. Rusnoková a Robi 644, hobby 70 cm - V. Zerzoňová a Lilu, hobby 80 cm - A. Horínková a Luna K 1, 90 cm - G. Dobešová a Takras 1, 100 cm - V. Koloničná a JLB Flér

 

9. 6. Nymburk

hobby 70 cm - N. Daňková a Rozárka 10, hobby 80 cm - M. Macurová a Othello 1, 90 cm - B. Kašíková a Gump Obrocký, 100 cm - K. Mladá a Dantesa, 110 cm - M. Chmelíková a Charleston 1, 115 cm - P. Bleha a Emil 1, 125 cm - M. Záveská a Expectancy Lucy

 

9. - 10. 6. Opřetice

neděle: ZP - K. Veverková a Sankao Alegres, M. Podešvová a Brilliant-Tereza, ZPB - K. Růžičková a Think About Victor, ZLP - K. Veverková a Sankao Alegres, A. M. Vítková a Millice Anne-Lipan's Star, ZLPB - K. Růžičková a Think About Victor, V. Humeni a Vanesa 8, LP - A. Dvoranová a Šibal, LP - J. Táboříková a Ginger 6, SP - J. Táboříková a Kara 261, STP - D. Trnková a Extreme Lucky

sobota: 90 cm - J. Čechová a Ronny 1, 100 cm - T. Nygrýnová a Charlie 11, 110 cm - A. Rajglová a La Fanela, 120 cm - M. Gaudník a El Bundy, 125 cm - P. Švec a Well Done 4, 

 

9. 6. Plzeň-Bory

Z4 - D. Mádrová a Tonda, DU-B - T. Hrabáčová a Flin Maershmallow Fidertanz, DD - E. Šimková a Gilmore H, JU - P. Krebsová a Miguell, JD - P. Krebsová a Miguell, SG - S. Kahánková a Enuette BH, 

 

9. 6. Most

ZP - T. Valdmanová a Kukí, ZLP - K. Jandová a Larusso Vom Vilstal, LP - V. Štráchalová a Raimond, 80 cm - T. Pekárková a Colorka, 90/100 cm - V. Slabochová a Sahara 3, 110 cm - P. Koželuh a Tess 2, 120 cm - P. Koželuh a Speedy Boy

 

9. - 10. 6. Mimoň

jednospřeží - J. Koníř, dvojspřeží - J. Pavel, čtyřspřeží - J. Nesvačil jun., dvojspřeží pony - M. Kořínek, jednospřeží pony - E. Brixi

 

9. 6. Josefov

hobby 60 cm - T. Slavíková a Sedrik 8, hobby 70 cm - N. Fišerová a Saracenian, hobby 80 cm - T. Džuganová a Alta 3, hobby 90 cm - T. Jarošová a Mim 2, 90 cm - M. Škodová a Kara 2, 100 cm - J. Konečný a Caledon, 110 cm - P. Myška a Savoi Col De Joly, 115 cm - D. Košťál a Fairy 1

 

9. - 10. 6. Stará Role

neděle: Z4 - A. Hrnková a Mistr Sun Flower, Z4 - S. Reissenweber a Holsten 3, DU-A - S. Reissenweber a Holsten 3, DD - L. Lišková a Hany 3, JD - N. Dückers a Goldkurs, SG - N. Dückers a Valentin, vIM - V. Bělinová a Conelly, PD - A. Procházková a Nice Guy

sobota: DU-A - V. Sedláčková a Jasper 3, DU-A - S. Reissenweber a Campino H, DU-B - S. Reissenweber a Sanftmann, DD - S. Reissenweber a Sanftmann, JU - N. Dückers a Goldkurs, SG - N. Dückers a Valentin, IM1 - H. Weber a No Mercy, 

 

9. 6. Troubky

80 cm - J. Vrána a Shiny 1, 90 cm - K. Stoličková a Sambery, 100 cm - R. Jajtnerová a Anitta Viktori, 110 cm - Z. Přibylová a Queen Gaspari, 115 cm - N. Chrastinová a Boldrick, 

 

9. 6. Humpolec

hobby 90 cm - M. Prokopová a Gargantus, 90 cm - K. Mališková a Orleans, 100 cm - S. Malečková a Anife Z Kinská, 110 cm - P. Moravová a Ether, 115 cm - M. Veselý a Džibara, 125 cm - M. Veselý a Džibara

 

10. 6. Čakovičky

90 cm - A. Beránková a Amor 12, 100 cm - H. Kopecká a Pauline T, 110 cm - K. Veselá a Šauma, 120 cm - M. Nagel a Chacco Cherry, 130 cm - N. Havránková a Cagonetta, 140 cm - O. Potluka a Land Master, 

 

10. 6. Vyškov

hobby 70 cm - S. Nešasová a Dahinho, ZP - M. Holíková a Chucki, ZLP - E. Tesařová a Vapiti, 80 cm - Š. Tomášková a Verona 20, 90 cm - N. Křemečková a Lancaster 1, 100 cm - J. Malý a Good Vibrations, 110 cm - J. Malý a Good Vibrations, 

 

 

 

 

Publikováno: 11.6.2018 15:40:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2018