CSIO Zduchovice 2019: Michaela Rodová vítězkou Young Riders GP

V termínu od 24. do 28. dubna proběhnou v areálu ve Zduchovicích opět mezinárodní závody CSIO (CSIO-Ch,J,YR), CSICh-B, CSIJ-A, CSIYR-A, CSIYH1* a CSN-P. 

Rozpis závodů | Mapa areálu | Stáje | Master list

Časový rozvrh: veterinární přejímka | warm up

 

Výsledky

neděle: 

CSICh 120 - 1. A. Tsapin a Corleone, 2. D. Gulyás a Ameko Cupido, 3. A. Opatrná a Alliante Z, 

CSIJ-A Grand Prix - 1. J. Beckmann a Cheenook 8, 2. I. Grandke a Luna 1422, 3. E. Hasnedlová a Feegasus

Children Grand Prix - 1. K. Jármy a Ludwig, 2. C. Töro a Chacco, 3. A. Opatrná a Lordany

Junior Grand Prix - 1. H. S. Boy a Saint Salima, 2. T. Svobodová a Britania, 3. J. Suska a Hassan Van de Wittemoere

Young Riders Grand Prix - 1. M. Rodová a Cartano K, 2. V. Jarmy a Zeusz, 3. K. Kučerová a Anabel Van't Kathof


sobota: 

6-7letí - 1. S. Vingrálková a Damocles From Second Life Z, 2. Z. Zelinková a Abby, 3. L. Portychová a Juliett

CSIOY135/140 cm - 1. T. Markusková a Collins 21, 2. M. Rodová a Jersy Flower, 3. M. Jüngel a Balou's Erbin

CSIJ 125/130 cm - 1. J. Beckmann a Cheenook 8, 2. T. Svobodová a Charlotte De La Votte Z, 3. D. Bognár a Radihaza Bohokas

CSICh-B Grand Prix - 1. P. Fischer a Schmuckstueck, 2. A. Opatrná a Alliante Z, 3. A. Tsapin a Corleone, 

CSIY-A Grand Prix - 1. V. Jarmy a Quirosa, 2. A. Neuburg a Prestige 140, 3. M. Jüngel a Chipsy 168

 

pátek: 

6-7letí 120/130 cm - 1. T. Kuchár a History Bridge B, 2. Z. Zelinková a Abby, 3. S. Vingrálková a Camparo

CSIY-A 135/140 cm - 1. A. Neuburg a Prestige 140, 2. V. Jarmy a Quirosa, 3. N. Soukupová a Lord Legacy 4 tr. b., 

 

 

čtvrtek:

CSIOJ 135 cm - 1. J. Beckmann a Estaval, 2. T. Svobodová a Kleiner Lord 16, 3. N. Kovářová a Chaco-To

CSIOCh 120 cm - 1. K. Koziol a Rocky, 2. C. Töro a Chacco Boy, 3. C. Töro a Chacco, 

CSIJ-A 125/130 cm - J. Beckmann a Cheenook 8, 2. M. Michlíčková a Cornet's Boy, 3. M. Liechtenstein a Lucie Kann,

CSICh-B 115/120 cm - 1. A. Tsapin a Corleone, 2. A. Opatrná a Gucci, 3. D. Gulyas a Ameko Cupido

CSIY-A 135 cm - 1. A. Neuburg a Prestige 140, 2. K. Kučerová a King Kong, 3. V. Poláchová a Stuntman 10 1/0 tr. b.

 

středa:

CSIY-A 130/135 cm - 1. S. Finsterle a Elektra, 2. V. Mládek a Neo 27, 3. M. Jüngel a Chipsy 168 4 tr. b., 

CSIJ-A 125/130 cm - 1. A. Janik a Costa Brava, 2. H. S. Boy a Con D'Arpina, 3. I. Grandke a Luna 1422

CSIOCh 120 cm - 1. C. Töro a Chacco Boy, 2. D. Gulyas a Qualina, 3. D. Gulyas a Best Now Or Never

CSIOJ 130/135 cm - 1. H. S. Boy a Saint Salima, 2. P. Pařenicová a Calleda, 3. N. Stefanska a Exit Remo

CSIOY 135 cm - 1. A. Neuburg a Diablotin Copine G, 2. F. Stružinský a Bob Saint Clar, 3. M. Jüngel a Chica Tania

6-7letí - čistě Z. Zelinková a Abby, J. Lánský a Larry LB, V. Staněk a QUick One, M. Rodová a Night Van De Kwakkelhoek, J. Lánský a Longines LB, S. Vingrálková a Camparo, S. Finsterle a Harco-N,

CSICh 115 cm - 1. A. Tsapin a Corleone (UKR), 4. A. Opatrná a Gucci, 7. A. Opatrná a Alliante Z 8 tr. b.

 

 

 

* přihlášky pouze do kategorie CSIO

 

Tabulka soutěží

Publikováno: 28.4.2019 14:55:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2019