CSIOCh/J/Y/U25 Lamprechtshausen 2018 - junioři čtvrtí, děti pátí

Tradiční prověrka formy mladé české skokové reprezentace proběhne ve dnech 18. až 21. května v rakouském Lamprechtshausenu. Česká republika bude mít zástupce v kategorii děti, junioři, mladí jezdci a U25. Na závodech bude přítomen také trenér Tjark Nagel a jeho pravá ruka Iva Eisermannová. / České juniorské družstvo obsadilo 4. místo / České dětské družstvo skončilo páté / GP děti - 4. E. Hasnedlová a Conkira / GP junioři - 7. M. Rodová a Cartano K / GP ml. jezdci -  8. A. Baraldi a Elame

Seznam přihlášených: A. Baraldi, V. Nágr, F. Stružinský, A. Heldová, T. Jakubcová, N. Kreislová, V. Mládek, S. Najmanová, L. Portychová, D. Pospěch, M. Rodová, T. Svobodová, K. Tomanová, S. Vingrálková, Š. Filip, E. Hasnedlová, A. Helebrantová, V. Kuková, M. Michlíčková, P. Pařenicová, L. Sikorová, A. Vojtková

 

on-line výsledky zde 

on-line přenos Clip My horse 

 

PÁTEK

 

Junior Small Tour 120 cm (39 start) : 11. T. Svobodová a Charlotte d.l.V.Z, 14. T. Jakubcová a Acobata T, 17. M. Rodová a Jersy Flower, 18. T. Svobodová a Cartagena, 26. K. Tomanová a Centisimo, 31. T. Jakubcová a B Zarah, 33. V. Mládek a Classified Love, 39. S. Vingrálková  a Camparo 
Young Rider Small Tour 125 cm (18 start.): 17. V. Nágr a Fleetwood VDL 

Junior Small Tour 120 cm (39 start): 11. T. Svobodová a Charlotte d.l.V.Z, 14. T. Jakubcová a Acobata T, 17. M. Rodová a Jersy Flower, 18. T. Svobodová a Cartagena, 26. K. Tomanová a Centisimo, 31. T. Jakubcová a B Zarah, 33. V. Mládek a Classified Love, 39. S. Vingrálková  a Camparo 

Young Rider Small Tour 125 cm (18 start.): 17. V. Nágr a Fleetwood VDL 

Childern Small Tour 115 cm (51 start.): 3. A. Helebrantová a Zaira Caletta, 13. M. Michlíčková a Leeve Jung, 13. M. Michlíčková a Idee v.d.A., 39. L. Sikorová a Carlo M, 43. E. Hasnedlová a Conkira. 

Junior Big Tour 135 cm (101 start): 3. S. Vingrálková a Kas-Sini DC, 32. M. Rodová a Cartano K, 36. L. Portychová a Peggy, 37. A. Heldová a Cara Mia, 43. T. Svobodová a Britania, 78. K. Tomanová a Chacco Gold, 80. N. Kreislová a The Lux Effect, 81. S. Najmanová a Pass Away, nedok. V. Mládek a Cora 

EU Cup 135 cm (45 start.): 8. A. Vojtková a Capua, 21. A. Vojtková a Catero Invest, 29. N. Kreislová a Balina, 37. L. Portychová a Davina M,  

Mladí jezdci 140 cm (49 start.): 7. A. Baraldi a Elame, 32. V. Nágr a DAmelusina, 35. F. Stružinský a Bob Saint Clar. 

SOBOTA

Pohár národů junioři (11 start.): 4. místo (Vingrálková 4+0, Najmanová 4+8, Svobodová 4+8, Heldová 4+8)

Děti Big Tour 120 cm stupňovaná obtížnost (81 start.): 10. E. Hasnedlová a Conkira, 13. M. Michlíčková a Leeve Jung, 17. Š. Filip a Cascar, 19. M. Michlíčková a Idee v d A, 29. P. Pařenicová a Calleda, 33. V. Kuková a Shadow, 41. A. Helebrantová a Epo v d A, 47. V. Kuková a Spotlight Z, 54. E. Hasnedlová a Ryana D Amour, nedok. L. Sikorová a Alcas a Carlo M

145 cm mladí jezdci PN jednotlivci (16 start.): 3. F. Stružinský a Bob Saint Clar 8tb, 4. V. Nágr a DAmelusina 9tb, 7. A. Baraldi a Elame 12tb

EU CUp 140 cm (41 start.): 13. A. Vojtková a Catero Invest 0tb, 27. A. Vojtková a Capua 4tb, 36. N. Kreislová a Balina 14tb, 38. L. Portychová a Davina M 16tb

 

NEDĚLE

Small Tour děti 115 cm (24 start.): 3. V. Kuková a Shadow, 18. L. Sikorová a Alcas 4tb, Š. Filip a Butterfly B nedok. 

125 PN jednotlivci (22 start.): 16. Š. Filip a Cascar 8tb,  18. A. Helebrantová a Zaira Caletta 12tb

PN děti (9 start.): 5. V. Kuková a Spotlight Z 4+8, M. Michlíčková a Idee 0+8, E. Hasnedlová a Ryana 0+9, P. Pařenicová a Calleda 4+8

 

PONDĚLÍ

Grand Prix děti 130 cm (57 start.): 4. E. Hasnedlová a Conkira, 27. A. Helebrantová a Epo vdA Z 7tb,

 29. P. Pařenicová a Sarah Sun 8tb, 32. M. Michlíčková a Leeve Jung 8tb, 34. Š. Filip a Cascar 8tb, V. Kuková a Shadow nedok.

Mladí jezdci small tour 125 cm (18 start.): 12. V. Nágr a Fleetwood VDL

Grand Prix junioři (69 start.): 7. Michaela Rodová a Cartano K 1tb, 15. S. Vingrálková a Kas-Sini DC 4tb, 25. S. Najmanová a Billy Baron 4tb,

32. N. Kreislová a The Lux Effect 8tb, 39. K. Tomanová a Chacco Gold 12tb, 40. A. Heldová a Cara Mia 12tb, 41. T. Jakubcová a Acobata T 12tb, 52. T. Svobodová a Britania 20tb.

Grand Prix ml. jezdci 145 cm (39 start.): 8. A. Baraldi a Elame 4tb, 23. V. Nágr a DAmelusina 8tb, 26. F. Stružinský a Bob Saint Clar 12tb

Publikováno: 21.5.2018 20:20:20
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 10/2018