Finále ČDP: Charvátová zvítězila!

Český drezurní pohár vyvrcholí již tento týden! O vítězích v kategoriích pro pony, juniory i seniory se rozhodne o víkendu v Brně na Panské líše. Sjedou se sem však nejen ti, kdo se kvalifikovali do finále, ale i mnoho dalších, neboť součástí závodů jsou i otevřené soutěže. K vidění bude drezurní umění mistra republikyFabrizia Sigismondiho, jeho největší mistrovské soupeřky Šárky Charvátové i vedoucí drezurního Pavo Poháru Jezdectví Emy Jančářové. Kromě toho se jedná o nejlépe dotovaný seriál pro drezuristy na našem území - rozděleno tu mezi umístěné bude 200 000 Kč! To vše za účasti zahraničních rozhodčích, jakými jsou velikáni jako např. Ingo Pape, s nímž vítězové pony a juniorské kategorie dokonce získají jako bonus pět jezdeckých lekcí! Aktualizace 28. 9.: Ve vedení Belzet Cupu je zatím Šárka Charvátová, Equiservis Cup vede Hana Vášáryová, juniorský Beckmann Barbora Marešová a pony Michaela Pavlisová.

Aktualizace 29. 9. 18 HOD: Favoritky potvrdily svou roli a všechny zvítězily: Míša Pavlisová (pony), Bára Marešová (junioři), Hanka Vášáryová (Equiservis Cup) a Šárka Charvátová (Belzet Cup). Nedělní foto naleznete ZDE.

Aktualizace 29. 9. 15 HOD: Equiservis Cup vyhrála Hana Vášáryová, juniorský Beckmann Barbora Marešová.

Aktualizace 29. 9.: Přidány sobotní výsledkové listiny. Do posledního nedělního kola vstupují jako favorité Charvátová (Belzet Cup), Vášáryová (Equiservis Cup), Marešová (Beckmann Trophy junior) a Pavlisová (Beckmann Trophy pony).

Aktualizace 18 HOD:Přidána fotogalerie (ZDE).

Aktuaizace 28. 9.: Ve vedení Belzet Cupu je zatím Šárka Charvátová, Equiservis Cup vede Hana Vášáryová, juniorský Beckmann Barbora Marešová a pony Michaela Pavlisová. Přidány páteční výsledky a sobotní startky.

Publikováno: 29.9.2013 15:00:37
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 4/2020