Finále Pony ligy 2009 v Herouticích

O tomto víkendu (28. – 29. listopadu) vyvrcholil v Herouticích u Neveklova již sedmý ročník seriálové soutěže Pony liga, Pony extraliga a Teenager 2009.

Pony liga

Zleva: Vranková, Olehlová, Boháčová, Hronová. Foto Jan Matuška, zdroj: www.ponysport.wz.cz.

 

Jako první z finálových soutěží přišla na řadu Teenager 2009 pro jezdce do 21 let na velkých koních (L**). V ní se nejvíce dařilo Kamile Kupcové s Un Ami, která jako jediná dokázala absolvovat obě kola bez penalizace. Druhá skončila Jana Perníčková s Jasností a třetí Nicola Grünthalová s Allegrou 1. Ve finále Pony ligy pro děti 8 – 12 let (ponyhandicap SP) nenašla přemožitele Marie Hrudková s Fíkem 2. Z druhého místa se mohla radovat Tereza Kroužková s Eli a třetí místo obsadila  Barbora Kamírová s Princess Aidou. Nejvíce pozornosti bylo tradičně věnováno finále Pony extraligy s výměnou koní. V něm bylo pořadí finalistek následující: 1. Karolína Olehlová, 2. Petra Boháčková, 3. Ivana Hronová a 4. Marie Vranková.

Nejúspěšnějším koněm finále byl vyhlášen Maximo Copilot, který absolvoval se všemi čtyřmi jezdkyněmi soutěž celkově s 16 tr. body.

 

Níže najdete odkaz na fotogalerii...

 

V přílohách níže najdete kompletní výsledkové listiny sobotních i nedělních soutěží...

Publikováno: 29.11.2009 9:05:25
Kategorie: sport
Rubrika: pony
Foto: Jan Matuška
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020