Galerie vítězů 10. - 14. 7. 2019

Seznam vítězů závodů v termínu 10.  - 14. července 2019. Kdo zvítězil v Královicích, Zduchovicích, Olomouci, Čísovicích, Staré Roli, Židovicích, Jaroměři, Poděbradech, Borové, Sobotovicích, Frenštátě pod Radhoštěm, Panské líše, Dvorečku, Trojanovicích a Brozanech? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

10. - 14. 7. Královice MČR drezura/paradrezura

Samostatný článek

 

10. - 14. 7. Zduchovice

Středa: ZP - M. Sziekliková a Benjamin 7, ZLP - A. Písařík a Charlotte-l, LP** - Š. Mašková a Muckrim Eachan, SP** - A. Písařík a Fík 2,
Čtvrtek: ZLP - K. Gutová a Dollom Carneval, ZP - Š. Mašková a Muckrim Eachan, ZP - K. Prušáková a Sabina 3, 90 cm - A. Procházková a Honey Of Pain, 100 cm - F. Žlábek a Vinnetou, 110 cm - K. Wiesnerová a Linda 38, 115 cm - Z. Zušťák a Guliver 9, 125 cm - J. Novotný a Olínek,
Pátek: ZLP - K. Jandová a Larusso Vom Vilstal, LP** - L. Wiesnerová a Viki 3, SP** - B. Korábová a Eli 1, STP** - K. Jandová a Orage De Messitert, 100 cm - Z. Hruška a Cooper Hg, do 100 cm - K. Čurdová a La De Janera, 110 cm - K. Prušáková a Pem, 115 cm - J. Bardon a Ráchel 7, 125 cm - M. Příhoda a Quibcona, 135 cm - J. Tměj a Atila 2,
Sobota: 100 cm - J. Peták a Belmondo 3, 110 cm - M. Svobodová a Jessy 12, 115 cm - J. Tměj a Graziella Dk, do 115 cm - J. Tměj a Hektor 5, do 125 cm - J. Tměj a Londonderry Dk, 135 cm - M. Vítek a Vidara, 145 cm - H. Pokorná a Kyril,
Neděle: 110 cm - V. Tmějová a Hektor 5, 115 cm - A. Helebrantová a Greta Sw, 120 cm - M. Rodová a Hello Glasgow-b, 130 cm - A. Helebrantová a Epo Van De Achterhoek Z, 140 cm - D. Simovski a Zero Waste, 150 cm - K. Polák a Empire 1,

 

11. - 14. 7. ESC Olomouc

Čtvrtek: 100 cm - N. Huňová a Merra, 110 cm - D. Materová a Lanaken, 120 cm - T. Kalužíková a Avril, 130 cm - J. Hruška a Arven 2,
Pátek: 110 cm - S. Dvořáková a Fly Sky, 110 cm - A. Janků a Eagle-eye, 120 cm - M. Michlíčková a Cornet's Boy, 120 cm - N. Kovářová a Contendra S, 125 cm - M. Michlíčková a Cornet's Boy, 120 cm - L. Strnadlová a Carpala-peli, 130 cm - L. Vachutka a Vanilla Rose-h,
Sobota: do 120 cm - S. Dvořáková a Liandra, do 120 cm - M. Michlíčková a Leeve Jung 2, 110 cm - B. Ryčovská a Novela 1, do 120 cm - I. Šulek a Wavo Lampard, 135 cm - J. Štětina a Gylord-s,
Neděle: do 120 cm - M. Klus a Quastina, 125 cm - K. Poledňáková a Spellbound, 125 cm - E. S. Španko a Elis 4, 130 cm - K. Poledňáková a Spellbound, 135 cm - N. Ulčová a Demont, 145 cm - J. Hruška a Orida-m,

 

13. 7. Stará Role

90 cm - D. Štefánský a Lída 1, 100 cm - D. Štefánský a Lída 1, 110 cm - M. Modrová a Say Me, 120 cm - I. Kostová a Assenc La Kosta,

 

13. 7. Židovice

90 cm - T. Sixtová a Cabina Obrocká, 100 cm - A. Antropiusová a Viking 12, 100 cm - B. Smolíková a Fornika Janka, 110 cm - J. Špurková a For Funny, 120 cm - R. Vochozková a Vivien 5, 130 cm - P. Koželuh a Speedy Boy, 135 cm - O. Potluka a Land Master

 

13. 7. Jaroměř

hobby 70 cm - L. Pospíšilová a Merlin 9, hobby 70 cm - A. Kaprasová a Anita 9, hobby 80 cm - J. Kulhánková a Griff 2, 90 cm - R. Marková a Logik 2, 100 cm - P. Hátlová a Faraon 7, 110 cm - V. Pechanová a Corlana, 115 cm - Z. Ratajská a Chilli 1

 

13. - 14. 7. Čisovice

Sobota: 90 cm cm - N. Petrusová a Toledo 1, 100 cm cm - T. Mrzena a La Fayette 43, 110 cm cm - K. Kaclíková a Avge-ř,
Neděle: 100 cm cm - A. Červená a Altia 1, 110 cm cm - Z. Zušťák a Guliver 9, 115 cm cm - J. Abík a Timur 3, 125 cm cm - J. Mayer a Esman, 135 cm cm - K. Deverová a Carlott,

 

13. 7. Poděbrady - Přední Lhota

100 cm - I. Kopecká a Kristián 2, 100 cm - M. Brodská a Corida 5, 110 cm - M. Hozdeková a Grande Gaspari, 120 cm - M. Hozdeková a Grande Gaspari,

 

13. - 14. 7. Borová

CCx2*S - E. Orctová a Bonus 1, CCx1* - A. Vyštajnová a Elzar, ZL - J. Kopecká a Fany 9, Z - M. Trunda a Lotus Palita, ZK - P. Vaněk a Staccato-v, LP - E. Štěpánková a Leny Gold K, ZLP - D. Navrátil a Dollom Sharivari,

 

13. 7. Sobotovice

hobby Z1 - T. Procházková a Balada 6, Z1 - T. Procházková a Balada 6, Z2 - D. Prokešová a Valmont 9, hobby 40 cm - K. Kolářová a Sonet 11, hobby 60 cm - M. Parisi a Doris 5, hobby 80 cm - V. Bahledová a Fiona 12

 

13. 7. Frenštát p/R

DU-A - E. Kseničová a Deniro, DU-B - E. Kseničová a Deniro, L0 - M. Zuvačová a Hanna 1, DD - I. Červenková a Jeremy 3, JU - I. Červenková a Jeremy 3,

 

14. 7. Panská lícha, Brno

do 100 cm - J. Hudec a Loreta Z, do 100 cm - J. Hudec a Loreta Z, 110 cm - J. Machovec a Clarissa 1, 110 cm - T. Procházková a Liberty 2, 115 cm - P. Koláček a S-classic, 115 cm - P. Koláček a S-classic, 125 cm - A. Lampířová a Avalanche N,

 

14. 7. Dvoreček

Z4 - T. Vrbická a Derek 1, DU-A - D. Kameníková a Daria 2, DD - M. Kralertová a Arielle,

 

14. 7. Trojanovice

hobby 50 cm - N. Frodlová a Oazis, ZP - M. Slováčková a Šája, ZLP - K. Hložková a Ivar Rianthes, LP** - K. Mošťková a Lipo 1, SP** - N. Rypková a Sally King, STP** - N. Rypková a Sally King, hobby 80 cm - M. Křístková a Wiktorie, hobby 90 cm - A. Bystroňová a Zion 1, 100 cm - A. Martynková a Niagára 1, 110 cm - I. Mičulková a Arcal-Peli

 

14. 7. Brozany

90 cm - H. Hlavatá a Vinson Hill, 100 cm - P. Jansová a Merlin 26, 110 cm - J. Rýdl a Sayron, 120 cm - V. Příhodová a Expresso-EV, 125 cm - A. Lexová a Buena Vista, hobby 70 cm - V. Pechanová a Corlana, hobby 80 cm - K. Lásková a Roxette 1, hobby 90 cm - D. Gottwaldová a Antipa

Publikováno: 16.7.2019 13:40:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 9/2019