Galerie vítězů 11. - 14. 4. 2019

Seznam vítězů závodů v termínu 12.  - 14. dubna 2019. Kdo zvítězil ve Zduchovicích, Olomouci, Čísovicích, Staré Boleslavi, Nových Zámcích, Hatíně, Mostu, Ústí nad Labem, Dolní Přími, Suché u Litomyšle, Chotěbuzi, Děpoltovicích, a Panské líše? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

12. - 14. 4. Zduchovice

Pátek: 90 cm - T. Peterková a Berenika 3, 100 cm - N. Čáslavová a Galisto-s, 110 cm - K. Prušáková a Pem, 115 cm - M. Miková a Persona Grata, ZP - A. Abtová a Tabu, ZLP - Ž. Prošková a Kavello P, LP* - A. Abtová a Lucky 31, SP* - K. Hlaváčková a Sam 19, 
Sobota: ZP - E. Rothová a De Evertshoeve's Arjette, ZLP - M. Held a Roxanne 1, LP* - A. Písařík a Fík 2, SP* - J. Táboříková a Kara 261, 100 cm - V. Staněk a Guiness, do 100 cm - J. Táboříková a Unwanted Zeus, do 100 cm - O. Písařík a Jasmine 2, 110 cm - V. Staněk a Bucefalos-t, 115 cm - V. Staněk a Toscavella, 125 cm - J. Štětina a Guus S, 
Neděle: ZP - A. Písařík a Charlotte-l, ZLP - E. Kykalová a Sunny Boy 1, ZLP - M. Held a Mister Hay Guy, LP** - A. Písařík a Sargo, LP** - Š. Mašková a Muckrim Eachan, SP* - J. Táboříková a Kara 261, 110 cm - O. Písařík a Catalpa-p, 120 cm - J. Táboříková a Unwanted Zeus, 130 cm - A. Vyštajnová a Sitting Bill, 135 cm - P. J. Ferenc a Cascaya,

 

12. - 14. 4. Olomouc

pátek: 90 cm - S. Fialová a Casius Clay, 100 cm - M. Žváčková a Vharaon, 110 cm - L. Vyskočilová a Black Jack, 120 cm - Ch. Nová a Greens Rio Mamore, 
sobota: 100 cm - H. A. Gruberová a Parsival, 110 cm - G. Kopřivová a Pepsi SG, 115 cm - R. Doležal a Lara Croft, 125 cm - L. Vachutka a Vanilla, 135 cm - M. Klus a Solidat, 
neděle: 100 cm - A. Vrtková a Action Boy, 110 cm - L. Vyskočilová a Black Jack, 120 cm - M. Sýkora a Andigo WP Z, 130 cm - Z. Žíla a Consulent DE

 

13. - 14. 4. Čisovice

Sobota: IMA - A. Ticová a Jazzpoint, JU - F. Sigismondi a Hot Love Az, JD - P. M. Civišová a Donna Frederica, SG - F. Sigismondi a Elegant 1, DD - P. M. Civišová a Givenchy Utopia, DU-A - K. Kocanová a Bernard Z Polánky, DU-B - J. Zamec a Let's Dance, 
Neděle: DD - P. Liška a Hintr, JD - P. M. Civišová a Descartes, SG - P. M. Civišová a Donna Frederica, IM1 - F. Sigismondi a Elegant 1, IMB - F. Sigismondi a Escobedo, Z4 - A. Benediktová a Alexander The Great, DU-B - Z. Tykalová a Maestro Bohemia, L0 - J. Zamec a Let's Dance,

 

13. 4. Stará Boleslav

80cm - K. Langová a Cordoba, 90cm cm - P. Nováková a Crya, 90cm cm - L. Švástová a Damian, 100cm cm - A. Pfefrová a Nik 5, do 110 cm - T. Tesárek a Fiona 7, 110cm cm - O. Postránecká a Four Roses,

 

13. - 14. 4. Nové Zámky

sobota: hoby ZZ0 - K. Hajduk a Morava Harmony, hobby ZZ1 - P. Juráňová a Flemming, DU-A - L. Kodytková a Cipísek 5, DU-A - P. Balnarová a Daisy 60, pony DU-B - D. Prokešová a Indiga, DU-B - K. Dohodilová a Antoinette S, L0 - V. Kudelová a Quatero, pony DD - V. Kudelová a Uriela Melody, DD - P. Balnarová a Haiti 1, S0 - M. Vášová a Chelsie V, JU - N. Raidová a Santinus, YU - M. Vášová a Leontýna, 

 

13. 4. Hatín u Jindřichova Hradce

ZLP - V. Kačírková a Mythos, ZK - A. Kozojedová a Andy 11, Z - M. Neumannová a Natali 4, ZL - B. Vaňková a Crazy Love 1,

 

13. 4. Most

ZP - K. Jandová a Larusso Vom Vilstal, ZLP - K. Jandová a Larusso Vom Vilstal, LP* - A. Pilátová a Ramzes 3, 80 cm - V. Aschenbrier a Quality-a, do 90 cm - M. Pochman a Daigra Ii, 110 cm - R. Kopecký a Sacrifer, 115 cm - P. Koželuh a Tess 2,

 

13. - 14. 4. Ústí n/L

ZP - E. Linhartová a Tom 7, ZLP - V. Štráchalová a Raimond, 80 cm - B. Kopejsková a Sorbon 5, 90 cm - B. Vajrychová a Amediana Obrok, do 100 cm - E. Srnová a Hard Bie D, 100 cm - N. Hakrová a Landor G, 110 cm - J. Buben a Vuitton-t, 115 cm - J. Buben a Fiona Vi, 125 cm - N. Havránková a Cagonetta,

 

13. 4. Dolní Přím

DU-A - M. Škardová a Furst William, Z4 - J. Falta a Fürst Diamond, DD - J. Falta a Fürst Diamond, L5 - A. Dohnalová a Jack 31, JU - P. Macek a Belami Princess,

 

13. 4. Suchá u Litomyšle

100 cm - K. Štefáčková a Grant 4, 110 cm - P. Benešová a Asteres, 115 cm - J. Skřivan a Human Leaque,

 

13. 4. Chotěbuz

90 cm - M. Gorgolová a Caine, 100 cm - V. Křivka a Ok Blanché, 110 cm - V. Křivka a Ok Blanché,

 

13. 4. Děpoltovice

80 cm - N. Hanousková a Hilda 1, 80 cm - J. Lahodná a La čiko, do 80 cm - A. B. Neguczová a Mia Mara, 100 cm - H. m. Lahodná a Henka, 110 cm - V. Žižka a Quintana 2, 120 cm - B. Matulová a Santa Silvia, ZP - E. Bezperátová a Dercyk Blade, ZLP - T. Kašparová a Eliška 6, LP** - K. Hlaváčková a Sam 19,

 

14. 4. Dolní Přím

DU-A - T. Sluková a Dylania, DU-B - L. Safari a Jack 31, L0 - T. Matoušková a Coelenhage´s Las Vegas, DJ - T. Matoušková a Coelenhage´s Las Vegas, JU - P. Macek a Harley Van Het Lisperhof, JD - K. Krupková a Quadro,

 

14. 4. Děpoltovice

P2 - E. Bezperátová a Dercyk Blade, Z1 - T. Kašparová a Eliška 6, Z1 - K. Vimrová a Cortéz 12, Z2 - K. Vimrová a Cortéz 12, L2 - B. Škardová a Scarabea,

 

14. 4. Panská lícha

hobby 80 cm - F. Pavlíček a Lerry Flint, 90 cm - K. Marková a Glen 2, 100 cm - S. Vrabčeková a Gama, 110 cm - K. Růžička a Galacia 1, 115 cm - F. Veleba a Armita, 125 cm - M. Špatná a Poison Ivy

Publikováno: 15.4.2019 18:40:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2019